>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Tenis by Yeti

y3ti 137

y3ti

Użytkownik
Witam,
Jest to mój kolejny temat z typami (poprzednie głęboko więc nie chcę odkopywać), ostatnio wróciłem do aktywniejszej gry, zmieniłem styl i wydaje mi się, że należy skończyć obserwowanie a zacząć dzielić się swoimi uwagami ;).
Wszystkie typy na Bet.fair. Niesie to za sobą pewne ograniczenia w rynku ale nie narzekam. Lubię tego buka (dobre kursy, możliwość wycofania) i nie zamierzam go jak na razie zmieniać chociaż inne giełdy zakładów też kuszą ;).
W każdy poniedziałek i każdy koniec miesiąca bedzie podsumowanie, zestawienie i krótka analiza największych wtop i największych sukcesów. Generalnie preferuje typy na zwycięzce lub over/under. Rzadziej DW chociaż się pojawiają. Innych sportów raczej się nie spodziewać, może sporadycznie ;)
Proszę się spodziewać typów podawanych więcej niż raz dziennie. Zazwyczaj analizuję zgodnie z dniem i zależnie od tego jak pójdzie stawiam dalej lub robię sobie przerwę ;).
Uwagi do prowadzenia tematu proszę na PM, uwagi do typów możecie śmiało w temacie.

Typy na dziś:
Raonic vs Johnson - 1 @ 1.28 150 euro
Isner vs Robredo - 1 @ 1.84 100 euro
Kvitova vs Radwańska - DW 2:0 @ 1.9 250 euro

Raonic grał ostatnio dwa razy z Amerykaninem, dwie wygrane.
Trochę zaskoczył ostatnio z porażką w Moskwie oraz kreczem z Monaco, ale wydaje mi się, że powinno już mu przejść. Widać faktycznie coś tam nie leżało (krecz) i stąd porażka (Moskwa) ale miał na pewno czas się przygotować, zregenerować i na pewno jest tutaj po punkty.
Isner gra trochę słabiej, Robredo trochę lepiej. Z drugiej strony mecz z Ciliciem nie był już tak dobry w wykonaniu Hiszpana. John ostatnio go pokonał 2:1 ale widziałem część meczu i mogę śmiało powiedzieć, że Robredo grał wtedy lepiej niż to co pokazał ostatnio. Daję tutaj 60:40 dla Isnera, kurs jest ciekawy więc biorę!
Wystarczy zajrzeć do działu tenis aby wiedzieć wszystko o meczu Agi z Petrą. Podpisuje sie obiema rękoma, 2:0 jak nic. Jeżeli Radwańska urwie seta będę BARDZO zdziwiony, jeżeli wygra ten mecz nazwę to największym fail w mojej historii typowania.
 
visnia17 21

visnia17

Użytkownik
Wszystko ok, ale uważasz, że ryzykowanie 150euro dla kursu 1.28 ma sens? Zawsze może przydarzyć sie niespodzianka, a wygrana tak czy siak wielka nie będzie.
Powodzenia!
 
y3ti 137

y3ti

Użytkownik
Raonic vs Johnson - 1 @ 1.28 150 euro // +40
Isner vs Robredo - 1 @ 1.84 100 euro
Kvitova vs Radwańska - DW 2:0 @ 1.9 250 euro
Raonic zgodnie z planem.
Isner zawiódł, brałem to pod uwagę.
Kvitova... nie wiem co tu sie działo. Nie ważne co i kto by mi powiedział, że Aga wygra to 2:0 nie kupiłbym tego. Wtopa straszna, fatalny początek, ale jutro się odkujemy. W chwili obecnej 311 euro na minus... ech xD
 
y3ti 137

y3ti

Użytkownik
Goffin vs Dodig - DW 2:0 @ 1.83 200 euro // +166
Gulbis vs Coric - DW 2:0 @ 2.08 200 euro

Goffin ostatnio gra świetnie, Dodig nie koniecznie.
Widziałem wczorajszy mecz Belga oraz Chorwata.
Na oko mogę śmiało powiedzieć, że Goffin odprawi go szybko.
Gulbis ostatnio głupio przegrał, prezentuje się gorzej niż zazwyczaj. Wciąż jest to jednak zawodnik z czołówki i nie dostał się tam przypadkiem. Coric, zawodnik z drugiej setki rankingu ostatnio nie pokazał nic. Jestem pewien, że tak wysoki kurs to reakcja na gorszą grę Gulbisa, jednakże to co ostatnio pokazywał powinno spokojnie wystarczyć, a uważam, że na dobrą sprawę będzie tylko lepiej!
 
y3ti 137

y3ti

Użytkownik
Goffin vs Dodig - DW 2:0 @ 1.83 200 euro // +166
Gulbis vs Coric - DW 2:0 @ 2.08 200 euro
Goffin spokojnie, trochę w pierwszym secie było ciepło mi przez chwilę potem luz.
Podoba mi się to jak on gra, będę go miał na oku.
Gulbisa oglądałem do przełamania i byłem pewien, że typ wejdzie.
A tu patrze i 0-2. Statystyki pokazują, że wyraźnie spuścił z tonu potem.
Grał fatalnie czy coś zdrowotnego, bo wygląda dziwnie?
Coric vs Golubev - 1 @ 2.08 150 euro // +162 euro
Kukushikin vs Becker - 1 @ 1.58 200 euro
Ferrer vs Verdasco - 1 @ 1.38 150 euro // + 54

Kukushkin - Zmierzał po łatwe zwycięstwo i nagle krecz... Co do cholery. Uhhh!
Temat: ⛔368,5 euro
 
y3ti 137

y3ti

Użytkownik
Ok... Kto przegląda dział Tenis widział pewnie typ Tie Break.
Mam do niego spore zaufanie w typach, i chociaż ten wydaje się dziwny... zaryzykuję.
Stawiać zacząłem z budżetem 2000 euro podzielonym na dwa, jeden do grania, drugi w obwodzie.
W chwili obecnej jestem 376,58 euro na minusie.
Stawiam drugie tyle na ten sam typ co Tie Break.
Jak nie wypali - szlag mnie trafi, jak będzie dobrze to będziemy na +.
Zobaczymy
Dimitrov vs Pospili - DW 2:0 @ 2.64 376.58 euro // + 586,72
Do wygrania 586.72 po odjęciu prowizji...
Chyba muszę pomyśleć nad Matchbook.
Niższa prowizja.
Cały temat: +210,14
 
y3ti 137

y3ti

Użytkownik
Goffin vs Raonic - Over 23,5 gema @ 1.87 150 euro // +123,97
Coric vs Nadal - 1 @ 9.4 50 Euro // +446.5

Temat: +780,61
 
y3ti 137

y3ti

Użytkownik
Od tego tygodnia będę wracał do wpisywania tutaj swoich typów. Jak na razie obserwuje wyniki, staram się wybadać kto jak gra. Myślę, że w najbliższym czasie jakieś 2-3 typy w tygodniu, z kopyta pociągnę z początkiem marca.
 
y3ti 137

y3ti

Użytkownik
OD TEGO MIEJSCA ZYSK/STRATA LICZONE OD NOWA!!
Ok, zaszło kilka zmian. Po pierwsze wszystkie typy są na Pinnacle, mam trochę na Bet.fair też ale tam niech sobie leży, chce tego używać do wypłacania z Pinnacle, na pewno większość z was rozumie. Skończyłem też z częstym u mnie ALL-IN, zazwyczaj poszczególne zakłady oferowały spory zysk ale jak się raz przegrywało to dużo, za dużo. Jak zwykle budżet na dzień dobry 1000 euro.
Typy na dzisiaj:

Djokovic vs Berdych - Under 20.5 gemów @ 1.72 Pinnacle // 200 Euro
Coric vs Federer - Under 19.5 @ 1.75 Pinnacle // 165.68 Euro
Azarenka vs Williams - Azarenka @ 1.46 Pinnacle // 250 Euro
Safarova vs Suarez Navarro - Safarova @ 1.52 Pinnacle // 250 Euro

Wszystko wyglądało super a tu nagle Novak taki numer... stracić 3 gemy w jednym secie z Berdychem, którego kilkanaście minut temu rozstawiał jak chciał... szkoda.
Post: +173,11
Temat: +173,11

 
y3ti 137

y3ti

Użytkownik
Na szybko, edycja i screen potem.
Berlocq + Almagro (+ 1,5 seta) @ 1,74 Pinnacle // 338.85

Post: +252.78
Temat: +425.89
 
y3ti 137

y3ti

Użytkownik
Na szybko, jestem na wyjeździe więc będę uzupełniał po powrocie (niedziela wieczór)
Roger vs Djoko - 1 +1,5 Seta @ 1.62 Pinnacle // 200
Safarova vs Azarenka - 1 +1,5 seta @ 1.67 Pinnacle // 200
Kei vs David - 1 @ 1.53 Pinnacle // 200


Post: +58
Temat: +483.89

Trochę mnie zaskoczyły wyniki. Kei grał bardzo solidny turniej, dziwi mnie, że przegrał 2-0 z Ferrerem. Zwycięstwo Federera i Safarova dużo mniej mnie zdziwilo. Tak myślałem ale wybrałem bezpieczne +1.5. Opłaciło się, szkoda tych przegrany 200, ale temat działa nieźle ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
y3ti 137

y3ti

Użytkownik
Na dzisiaj:
Nadal vs Monaco - Monaco +6.5 gema @ 1.64 Pinnacle // 252.60
Rafa gra... średnio. Monaco gra nieźle. Myślę, że dość bezpieczny typ a kurs całkiem ładny. Myślę, że będzie 2-1 dla Nadala.

Byłem prawie pewien po pierwszym secie, że będzie dobrze. A potem nie potrafił wygrać 2 gemów, ech... tragedia.
Post: -252.6
Temat: +231.29
 
y3ti 137

y3ti

Użytkownik
Ok, brak wybitnie dobrych typów na dzisiaj (w ogóle trzeba poczekać na Indian Wells, wtedy będzie się działo. W związku z powyższym trochę WTA stawiam czego zazwyczaj nie lubię, oraz Challengery.
Hogenkamp vs Radwańska - 1 @ 1.97 Pinnacle // 183.92
Sanchez vs Hercog - U18.5 @ 1.68 Pinnacle // 300
Dulgheru vs Lisicki - 1 @ 2.55 // 150

Mecz Radwańskiej według mnie jest trochę w jej stronę. Obie Panie prezentują się dość podobnie, mam jednak przeczucie, że Ula to dobry typ. Dobrze sobie poradziła z kwalifikacjami, ostatnio poradziła sobie z kilkoma dobrymi zawodniczkami. Co prawda postawiłem wczoraj i zapomniałem wpisać (a potem się wkurzałem opóźnieniami...) ale moge tgeraz to zrobić.
Hercog i Sanchez to za duża różnica klas. Powinna sobie poradzić łatwo w 2 setach a jedyne czego potrzebuję do szczęścia to 6/3 6/3. Zdecydowanie wykonalne ;).
Typ na Dulgheru to strzał trochę, mam nadzieję, ze szczęśliwy. Niemka gra fatalnie. Absolutnie obrzydliwie. Jak na mój gust każdy kto stanie po drugiej stronie siatki zapewni jej trudną przeprawę gdyż Lisicki oddaje punkty na prawo i lewo - prawdziwa tragedia. Jeżeli Rumunka ma olej w głowie i trochę umiejętności (a ostatnio sobie całkiem pogrywa) wygra to zapewne poprzez samo trzymanie serwisu. No, chyba, że Sabina się obudziła... zobaczymy

POST: +614,9
TEMAT: +846.19

Uuuuh co za dzień ^^. Temat dobrze idzie ;)
 
y3ti 137

y3ti

Użytkownik
Czekam i czekam na IW ale do tego czasu trzeba coś robić. Więc powoli sobie stawiam. Na dzisiaj:
Wozniacki vs Zhu - U 17.5 gema @ 1.7 Pinnacle // 200

Powinno wejść, Karolina trochę miała przestojów w pierwszym meczu ale widziałem w sumie całość i było nieźle. Teraz znów gra przeciwko bardzo słabej zawodniczce. Do sukcesu potrzebuję 6/3 6/2. Trochę ryzykowne ale myślę, że ze sporymi szansami więc warto.
No i spoko ;)
POST: +140
TEMAT: +986.19
 
y3ti 137

y3ti

Użytkownik
Na jutro mam dwa typy, które gram dość ostro:
Kukushkin vs Bolelli - 2 @ 1.52 Pinnacle // 500 Solo + 300 z Monfils AKO
Kohlshreiber vs Monfils - 2 @ 1.34 Pinnacle // Ako z Bolelli (Kurs 2.03) 300 Euro

Tutaj powinienem napisac analizę ale skieruję was do tej użytkownika Maćko18, upatrzyliśmy dokładnie te same dwa typy i w pełni akceptuję jego argumentacji:
Post Macko18
Ała, ała, ałaaaa... Boli. Przyznam, ze Włoch mnie fest rozczarował. Dużo kluczowych piłek psuł, 6 niewykorzystanych BP w jednym gemie? Nikt mi nie powie, że to dlatego, że Kukushkin się dobrze bronił. Bolelli po prostu grał fatalnie i tyle. Po pierwszym secie, mimo iż paskudnie go przegrał (2x SP i przy swoim podaniu jeden, aby przegrać OBA swoje podania) byłem jeszcze spokojny, ale w drugim już nadzieję straciłem. Ech, a tak dobrze szło.
Poluję jeszcze na niespodziankę Coric, na pewno go stać, taki kurs to prezent.
Coric @ 3.26 Pinnacle // 100
Od 2-0 i 2-1 w 3 z jego break do 3 przegranych pod rząd. Młodziak wymiękł... szkoda.

POST: - 900
TEMAT: +86.19
 
y3ti 137

y3ti

Użytkownik
Bacsinszky vs Errani - 2 @ 2.23 Pinnacle // 500
Nie rozumiem, Errani była pod forma, rozumiem. Od początku turnieju kursy na nią były świetne, od początku stawiałem na nią i jak nie trudno zauważyć - opłacało się. I to bardzo. Teraz gra ze Szwajcarka świeżo po wygranym turnieju i znów jest stawiana w roli tej slabszej. Ja na to nie idę. Bacsinszky gra wiele meczy ostatnio, jeden po drugim lub z małymi przerwami. Ostatnie dwa mecze widziałem i jak na mój gust zdecydowanie to po niej widać. Errani natomiast nie gra źle. Rozprawia się z przeciwnikami pewnie, nie poddaje się, walczy o każdą piłkę. Ja na mój gust kursy są tutaj na odwrót. I nawet po 1,8 Errani bym ostro grał, za 2.23 nie mogę tego przegapić!
Uhh... Tragedia. Errani powinan była to wygrać. Nie wiem co robiła w 1 secie ale 2 był lepszy. W 3 całkowicie zawiódł serwis, w ogóle nie stanowił zagrożenia dla Szwajcarki. Ech.
Post: -500
Temat: -413.81
 
y3ti 137

y3ti

Użytkownik
Na dzisiaj:

Young vs Nadal - Young +5,5 gama @ 2.15 Pinnacle // 500 euro
Pliskova vs Halep - Pliskova @ 3 Pinnacle // 200 euro
Navarro + Garcia @ 2.18 // 200 euro

Jestem w drodze, wiec dodane na szybko. Analiz raczej nie ma po co, cały dział Tenis je analizuje. Sam uważam, że to dobre typy. Myślę, że ako oraz Pliskova bardzo prawdopodobne, Nadal może mniej, ale widzę bardzo duże szanse... Więc gram. Może będzie cud i wszystko wejdzie ^^
 
Do góry Bottom