>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tenis czy Baseball

A 0

anaruk

Użytkownik
Siemano , zamierzam porobic analize jednego z wyzej wymienonych sportow a nastepnie zagrac metoda progresji z niewielkim zyskiem na mecz(4-6 zl ) zeby nie dojsc po 10 meczach do kwot z rzedu paru tysiakow ???? .

Myslicie ze ktory sport by sie do tego bardziej nadawal ?. Ja osobiscie jestem za Baseball&#39;em.

//I woogole co o tym myslicie ?
 
E 0

eldoctoro

Użytkownik
Myślę, że to może źle się skończyć i zapewne tak będzie, bo progresja to nic dobrego w dłuższym , a niekiedy w krótszym okresie czasu.pzdr
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Siemano , zamierzam porobic analize jednego z wyzej wymienonych sportow a nastepnie zagrac metoda progresji z niewielkim zyskiem na mecz(4-6 zl ) zeby nie dojsc po 10 meczach do kwot z rzedu paru tysiakow ???? .
Bardzo się kolego mylisz - jeśli myślisz , że grając progresją z nastawieniem na &quot;niewielki zysk 4-6zł&quot; nie dojdziesz do kwot rzędu paru tysiaków po 10 meczach...
Otóż przy kursach po 1.8 i z założeniem osiągnięcia zysku 5zł ( średnia z podanego przez Ciebie zysku 4-6 zł ) stawka na 10. progu to 10.673.13zł a koszt łączny gry to 19.206.63zł... aby wygrać 5zł.
Pzdr.
edi8
 
A 0

anaruk

Użytkownik
Przy kursach 1.8 .... Ale ja zamierzam zmieniac stawke jak i kurs np. 3x 1.8 to juz chyba 5.4, a x4 to 9,7

Nie chodzi mi o progresje typu 1,2,4,8,16,32,64 ....
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Przecież napisałeś o swojej chęci grania singlami:
&quot;z niewielkim zyskiem na mecz (4-6 zl ) &quot;
i ja do tego się odniosłem , bo gdybyś miał grać kuponami ako to napisałbyś o zysku na kupon...
Ponadto robisz elementarne błędy nawet w liczeniu ako , bo piszesz:
&quot;3x 1.8 to juz chyba 5.4, a x4 to 9,7&quot;
otóż wcale nie , bo ako z 3x1.8=5.832 a ako z 4x1.8=10.497.
Kolego - duuużo pracy przed Tobą , więc odrób ją na sucho nim zaczniesz grać , bo na ten moment to popłyniesz szybciej niż Ci się nawet w najczarniejszym śnie może przyśnić...
Pzdr.
edi8
 
A 0

anaruk

Użytkownik
co do tych cyferek to liczylem na szybko w glowie i napisalem slowo CHYBA , bez dluzszego zastanawiania sie,nie mialem na mysli przekazac Ci dokladnych cyfr tylko pokazac co mam na mysli a Ty piszesz ze nie 5,4 tylko 5,8 ......

Co do &#39;&#39;niewielkim zyskiem na mecz&#39;&#39; ,tak napisalem,mialem na mysli na kupon.W

W skrocie:

Myslalem nad zastosowaniu progresji na stawke jjak i na kurs,zaczac od kuponu pojedycznego przechodzac powoli w coraz wyzsze akko
 
P 0

pablito22sc

Użytkownik
Granie progresji to duża szansa na bankruta.
a granie by mieć zysk rzędu kilku zł to głupota ????
A granie na ako to ......... nawet nie będę pisał bo bana bym dostał za słowa podziwu skierowane w twoją stronę ????
 
adamexis 0

adamexis

Użytkownik
Baseball zagraj sobie progresja czy padnie punkt w ingu kurs około 1,9 i tak do 5 inga jak sprawdzisz sobie to na 20 meczy 20 zakończysz sukcesem. Mój kumpel wymyślił ten system i go na sucho 3 dni obserwował. Potem postawił na CWS i przytopił.
 
Do góry Bottom