>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tenis News

gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
Zapraszam na nowo powstałą stronę dotyczącą tenisa ziemnego. Szykowałem się z otwarciem dopiero na nowy sezon, ale jak widać udało się jeszcze przed ostatnim turniejem. Na stronie zamierzam umieszczać zapowiedzi, podsumowania oraz sylwetki tenisistów. Jeżeli ktoś śledził moją poprzednią witrynę mógł zobaczyć, że trochę na tenisie się znam. Tam było bardziej związane z bukmacherką, tutaj czysto informacyjnie. Wstawiłem także ankietę dotyczącą turnieju, czekam na głosy z Waszej strony. Dla tych co chcą poczytać o ostatnio popularnym tenisie serdecznie zapraszam.

Tenis News
FanPage Tenis News
Z góry dziękuję za wszystkie odwiedziny. Miło będzie jeżeli ktoś się włączy w dyskusję pod wpisami bądź linkami na Facebooku. Like wskazany, by wypromować stronę oraz FP ????
 
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
Dodane kilka nowych sylwetek: Djokovic, Federer i Nadal. Wstęp do turnieju w Londynie oraz opisany pierwszy dzień. Dzisiaj po meczach pojawi się pewnie podsumowanie, bądź jutro po całej kolejce rozegranych spotkań.
FanPage powoli się rozwija, ale wiem, że możecie się bardziej postarać ????
Zapraszam!
Komentowanie i oddawanie głosów w ankiecie mile widziane ????
Tenis News
FanPage Tenis News
 
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
Nowy tekst dotyczący Pucharu Hopmana. Strona jak widać się rozwija powoli, może to był zły pomysł z otwarciem jej przed końcem sezonu. Mogłem poczekać do początku nowego, zastój niekiedy kilkudniowy, więc nic ciekawego.
Zapraszam od udziału w ankiecie.
Tenis News
 
Do góry Bottom