>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Tenis - opłacalny/nieopłacalny

mati9255 1

mati9255

Użytkownik
Witam!!!
Ja mam takie pytanko.
Co sądzicie o grze w bukach na tenis?
Czytam na necie różne opinie na jego temat, jedni piszą że nieopłacalny bo dużo niespodzianek, inni z kolei że można sporo wyciągnąć.
Jakie są wasze doświadczenia z tego rodzaju zakładów?
Pozdrawiam.

P.S
Wcześniej zamieściłem w nieodpowiednim temacie:zoltakartka:
 
E 0

eldoctoro

Użytkownik
jak najbardziej opłacalny grając przeciwko faworytom, na zawyżone kursy, czyli tzw. valuebety, stosując przy tym odpowiednio dobrane stawki z kapitału, którym dysponujemy.
 
kurus-i 0

kurus-i

Użytkownik
Tenis jest dobry do stawiania,jeśli mamy naprawdę dobre pojęcie o tej dyscyplinie.Jeśli natomiast nasze rozważania co do typu ograniczaja się tylko do miejsc w rankingu obu zawodniczek/zawodnikow,to radzę omijać tenis szerokim łukiem ????
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Tenis w gruncie jest opłacalny jeśli na tym znasz i jeśli masz dobrą ofertę u buków, a nie same sucharki jak win, ilość setów i ende, no i tylko trzeba wiedzieć kiedy w tygodniu przestać, bo tydzień w tydzień przez siedem dni nie ma co ciągle typów które będą wchodzić jak w masło.
Co do stron ostatnio wyszła taka
tennisexplorer.com
 
izajasza53 2,7K

izajasza53

Użytkownik
Temat jak wiele innych. Czy może być piłka nożna opłacalna, a może hokej.
Wszystko może być.
Ja wygrałem parę konkursów bukmacherskich związanych z typowaniem tenisa, ale wcale go nie oglądam (bardzo rzadko, praktycznie wtedy gdy chcę grać live, ale to tylko taki mój wybór albo inaczej oglądam ale prawie nie patrze bo na monitor kompa jestem skupiony heh) tylko obserwuje wyniki staty. Typuje jak wszystko inne jak się wychwyci coś z neta. Bez wątpienia gra w ostatnim meczu może mieć wpływ na to jak obstawić kolejny mecz danego zawodnika / odpuścić.
Sądzę, że tenis kiedyś był lepszy teraz to jest trochę bardziej nie przewidywalny, ale zarazem jest więcej informacji związanych z nim. Szczególnie można zauważyć, że bardzo dużo analiz jest na forach i bardzo często jest typowany. Co ciekawe często ktoś jest zdecydowany zagrać na 1 a drugi typer na 2 i obaj typerzy są przekonani do swoich racji i obaj znają się na tenisie bardzo dobrze.
 
looker29 0

looker29

Użytkownik
do tego trzeba pamiętać, że tenis to różne nawierzchnie.. ktoś dobrze grający na mączce wcale nie musi dobrze grać na nawierzchniach twardych, a trawa to już zupełnie inna bajka.. to właśnie nawierzchnie trawiaste pozwalają najwięcej zarobić, bo niektórzy uważani przez buka za faworyta odpadają bardzo wcześnie..
i jeszcze raz powtórzę to co mówili koledzy - statystyki i miejsca w rankingu nie znaczą prawie nic. liczy się forma zawodników w danym momencie sezonu. na naszym forum w temacie Tenisa możesz też znaleźć relacje z turniejów ludzi któzy są tam na miejscu - to bardzo pomaga, bo formę zawodników można podpatrzeć na treningach, sparingach i w nastawieniu mentalnym do turnieju.
Ogólnie polecam obstawianie tenisa, ale z solidnym przygotowaniem teoretycznym do tego ????
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Temat bez sensu, nic tutaj nie zależy od tego czy chodzi o tenis/piłkę nożną/siatkówkę/hokej. Jak znasz się na danym sporcie, potrafisz oszacować, który kurs jest zawyżony i opłacalny do gry to wtedy wygrywasz, jak się nie znasz, stawiasz po kursach jak leci, to przegrywasz.
 
Do góry Bottom