>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Tenis stołowy || Beach soccer

marfi 629

marfi

Użytkownik
Łoo, ale dawno nie miałem tu swojego tematu.
Ci którzy przeglądają działy tenis stołowy i beach soccer wiedzą, że są to moje specjalności. Sport dość niszowe porównując np. do piłki nożnej przez co buki walną czasem babola, którego warto wykorzystać. Największy problem z graniem tenisa stołowego jest taki, że dobra oferta jest tylko na live praktycznie, więc podam w tym temacie czasem jakiś typ z dzikiego buka (sam obecnie gram teraz tylko w całorocznym), a będę czekał na ofertę live. Beach soccer wiadomo ruszy dopiero na lato więc trochę nam jeszcze zostało czekania. Poza tym będą też typy z piłki nożnej, co do innych dyscyplin to pewnie też zasięgnę czasem czyjeś opinii z forum i pogram ????
Budżet początkowy: 100j
 
marfi 629

marfi

Użytkownik
Ten chellenger to nie jest poważne granie, ale z braku laku można coś pyknąć za drobne
Kim Doyub - Admir Duranspahić (+1,5s) 2 @ 1,80 3j 2-3
Koreańczyk przeciętny zawodnik, a Duranspahić ograł dziś Horejsiego, warto zagrać, mecz za 5 min.
edit: stawki zapomniałem dopisać
✅ 2,4j
 
marfi 629

marfi

Użytkownik
Jak wczoraj podeszło to dzisiaj też można pyknąć, mecz za 5 minut znów, sorki że nie szybciej ale cały czas mam zajęcia
Admir Duranspahic - Xu Wenliang 2 @ 1,40 5j 1-3
Obaj bilans na tym turnieju 2:3 mają. Bośniak przeciętniak, wczoraj wygrał ze słabym defensorem z Korei. Xu jak gra swoje to niezły grajek, w końcu podstawowy zawodnik Działdowa walczącego o TOP4 w Superlidze. Bilans może nie zachwyca bo 7-14 w tym sezonie, ale tam grają o klasę lepsi zawodnicy niż tutaj, pojechał sobie Chińczyk dorobić. Jak zagra swoje to nie ma szans żeby tu przegrał choć w tym turnieju przegrał już z Węgrami Szudim i Majorosem to jednak obaj panowie lepsi zawodnicy niż Bośniak
✅ 2j
 
marfi 629

marfi

Użytkownik
Na szybko bo idzie wyłapać niezły bet w całorocznym. Właśnie w meczu kobit Austria - USA, w drugim meczu Lilly Zhang gra z Liu Jia, w pierwszym, Polcanova własnie nie wiem czy wygrała ostatecznie czy nie z Wang Chen, na stronie ittf, ciągle jest że 1:1, beznadziejnie livescore działa. Gra Lilly wygląda dobrze, wygrała pierwszego seta, Polcanova wydaje się być lepszą zawodniczką i będzie miała więcej odpoczynku od Lilly, której nie wróżę tutaj szybkiego i łatwego meczu.
Sofia Polcanova - Lilly Zhang 1 @ 1,72 5j całoroczny
zwrot, skończyło się na 3:0 dla Austrii i nie zagrały, choć dwa mecze po 2:3 były
 
marfi 629

marfi

Użytkownik
Dużo mocnych typów na jutro z DMŚ
Polska - Ukraina 1 @ 1,50 10j 2-3
Rosja - Rumunia 1 @ 1,60 6j 3-1
Chorwacja - Rumunia 1
Austria - Korea Północna 1 0-3
ako: 1,76
15j

Austria - Grecja 2 @ 3,70 1j 3-0
Przegraliśmy przez Wandżiego, który przegrał z nołnejmem, nie wiem jakie kursy przedmeczowe były, ale na Wandżiego pewnie z 1,10. Austriacy się skompromitowali. Koreańczycy grali fajnie, szybko, ogólnie dobre młode chłopaki. No, ale mówimy tutaj o Fegerlu i Gardosie.. Od Schlagera nie wymagałem, ale jak ma jeździć na mistrzostwa żeby z młodziakiem od Kima przegrać 0-3 ugrywając 10 pkt w meczu to może lepiej niech skupi się tylko na akademii.
⛔ 22,4j
 
marfi 629

marfi

Użytkownik
365 dopiero przed chwilą wrzucił ofertę, te, które ja podałem są z b w i n, ale są niemal identyczne
Posty do usunięcia później
 
marfi 629

marfi

Użytkownik
Szybko, bo zaraz mecz, całoroczny dał ostrego babola!
Simon Gauzy - Steffan Mengel 1 @ 1,80 10j 3-2

Mógł skończyć w czwartym secie, trzy piłki meczowe, przy 10-11, jeszcze frajersko dał się zaskoczyć serwisem, w piątym secie pozamiatał.
✅8j
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
marfi 629

marfi

Użytkownik
A i kolejny raz na Gauzego gramy, zagra z Bollem w czwartym starciu meczu Niemcy - Francja. Delikatnie, ale może wejść spokojnie. Timo już swoje lata ma i jakoś klapnie z roku na rok, coraz więcej wpadek. A Gauzy młody ambitny, na dorobku. Timo pewnie niełatwy mecz z Lebessonem, jeden mecz przerwy i podejdzie znów do stołu na jeszcze bardziej wymagającego rywala
Simon Gauzy - Timo Boll 1 @ 2,37 3j 3-2
✅ 4,1j
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
marfi 629

marfi

Użytkownik
Jejku, jeszcze jedno, ale Francuzów nie doceniają. Jak dojdzie do piątego meczu to grają dwaj równi zawodnicy ze wskazaniem na Lebessona właśnie.
Stefan Mengel - Emanuel Lebesson 2 @ 2,00 5j
ZWROT
 
marfi 629

marfi

Użytkownik
Ruwen musi bo się skończy na 0-3. Brossier nie jest najmocniejszym graczem, na pewno nie jest to czołówka europejska.
Ruwen Filius - Benjamin Brossier 1 @ 1,53 5j 3-0
✅2,2j
 
marfi 629

marfi

Użytkownik
Nie mam za dużo czasu, nawet w dziale nic nie skrobnę. Dość ostry jeden kupon puszczę, ale od rana będę mógł puszczać pojedyncze mecze, dziś pojedyncze mecze fajnie wchodziły, nie doszacowali Francuzów i dziś powtarzają błąd.
Oczywiście całoroczny.
Francja - Szwecja 1
Niemcy - Anglia 1
Portugalia - Polska 1
ako: 2,64
10j
 
Do góry Bottom