>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tenis ,, Wygrana danego gema''

coldsex 15

coldsex

Użytkownik
Witam opisze system który kiedyś dał mi sporo kasy i zamierzam do niego wrócić narazie będę grał symulacją.
W systemie chodzi o to, że gramy na live, że faworyt wygra swój serwis np.
Mamy dziś mecz Nieminen VS Djokovic zamierzam zobaczyć 1szy swój serwis Djokovic&#39;a jak będzie wszystko ok to będę grał non stop na niego.
A co daje ten system?
A oto co daje.
Kurs na djokovica wynosi 1.2 czyli grając za 100zł wygrywamy 20
Grając moim systemem wygramy około 100zł na plus średni kurs gema 1.10
Zaraz polecą komentarze że lepiej zagrać że wygra mecz, ale może stracić swój serwis a potem złamać.
Oczywiście może być tak, ale i tak samo może przegrać mecz, a tak to z faworyta możemy wycisnąć większy kurs ???? zapraszam o 20:00 do zobaczenia symulacji ;)
 
kris6891 11

kris6891

Użytkownik
ja grałem ostatnio podobnie ale zazwyczaj obserwuje mecz i stawiam progresje na złamanie w tym przypadku czekam na odpowiedni moment kiedy djoko złamie za 10-20-30 zł itd a kurs na przełamanie zapewne ponad 2 bedzie i jak wejdzie typ wtedy odpuszczam seta lub cały mecz
 
coldsex 15

coldsex

Użytkownik
3gem win djokovic EW 110
4gem win nieminen EW 130 ostatni typ w tym secie bo cos nie idzie po mojej mysli
jednak wszystko ok djokovic cisnie
5gem win djokovic ew 110
Czekam do 2 seta

2set

1gem win djokovic ew 112

3gem win djokovic ew 110


Kończę z tym meczem wygrana 72zł, jestem pewien na 99% że djokovic nie przegra żadnego swojego serwisu w tym meczu ale dmucham na zimne.
Jutro wybiorę kolejny mecz i dalej symulacja.
 
kris6891 11

kris6891

Użytkownik
troche nie za szybko bo po 2 gemach twierdze ze moze byc roznie no udało sie ale ja na przełamanie narazie czekam zobaczymy co teraz bedzie czy djoko zacznie grac ostrzej

6 gem atakuje na przełamanie kurs 2.95 na expekcie za 5 zł
8 gem to samo stawka 10zł
10 gem za 20zł kurs 3.20
udało sie tym sposobem jestem 29zł na plusie i chyba podziekuje na dzis poniewaz nie mam dzis dobrego łacza i obserwowanie tylko tablicy a nie meczu to nie jest sposob by ocenic jak dany faworyt gra
 
coldsex 15

coldsex

Użytkownik
troche nie za szybko bo po 2 gemach twierdze ze moze byc roznie no udało sie ale ja na przełamanie narazie czekam zobaczymy co teraz bedzie czy djoko zacznie grac ostrzej

6 gem atakuje na przełamanie kurs 2.95 na expekcie za 5 zł
8 gem to samo stawka 10zł
10 gem za 20zł kurs 3.20
udało sie tym sposobem jestem 29zł na plusie i chyba podziekuje na dzis poniewaz nie mam dzis dobrego łacza i obserwowanie tylko tablicy a nie meczu to nie jest sposob by ocenic jak dany faworyt gra
Co do gry na przełamanie chyba lepiej się opłaca grać czy będzie równowaga 40:40 kurs ten sam a równowaga była już z 3-4 razy;)
 
coldsex 15

coldsex

Użytkownik
Dziś będę grał od 1 gema na monaco wszystkie gemy, wpłaciłem 20zł i zaszaleje
Po 1 secie +23 drugi odpuściłem, poszedłem zjeść a patrze a on przełamany.
Stwierdziłem że opłaca się grać 1 set i jak sie podwoju kapitał odpuścić.
 
ojciec 11

ojciec

Użytkownik
właśnie gram Monaco ale na przełamanie i po 1 secie jestem ✅34zł postawiłem 3 razy na przełamanie i 2 weszły ????
 
kris6891 11

kris6891

Użytkownik
teraz gram przełamanie w meczu Federera kurs 2.80 dla mnie bomba
4 gem na przełamanie 2.80 zaszalałem za 4 zł ;P
6 gem za 8 zł kurs bez zmian
ładnie siadło 10 zł na plusie szkoda ze tak mało dałem na tej progresjii ale zawsze cos ;P

2 set tez gram ale juz zaczyman od 5 zł ;P kurs nadal 2.80
gem 3 za 5 zł
gem 5 za 10 zł kurs nadal 2.80
hehe to lubie w tym secie mam 13 zł na plusie to daje mi nłącznie 23 ZŁ na plus w całym meczu i teraz podziekuje ;)
 
agent00typer 468

agent00typer

Użytkownik
Granie na to, że tenisista wygra swoje podanie jest bez sensu.
Przykładowo wczoraj Djokovic dał się przełamać Holendrowi w 3 gemie pierwszego seta (kurs na Serba 1,10 że wygra swój serwis).

Granie na przełamania dużo bardziej opłacalne ;)
 
kris6891 11

kris6891

Użytkownik
no pewnie ze nie opłacalne a jak typ nie wejdzie za 10zł to pozniej 10 kuponow z kursem ok 1.10 trzeba zagrac by wyjsc na zero a przy progresji jak sie dobrze dobierze zawodników to zarobek zawsze jest no chyba ze 2 sety beda bez przełamania
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
Sam od grania gemów ( tak jak chellengerów...) w tenisie trzymam się z daleka. Prosta przyczyna - człowiek uczy się [czasem] nie powtarzać swoich błędów ;)
 
Do góry Bottom