>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tenisowe podworko...

widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Na pierwsze rundy w WS, najlepsze sa tasiemki. 1r odpuscilem i dobrze bo bylo sporo niespodzianek jak Querrey, Simon czy Pospisil. Oby od 2r juz wszystko bylo ok. Zaczynamy

STS

Goffin,Lopez,Cilic,Dimitrov,Murra/Peers,Herbert/Mahut,Matko/Zimon⛔

3,20
1j
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Płaska stawka 1j, wiec nie bede jej już podawał za każdym razem...

1
✅ 0,51

Trinker+Ramanathan 1,51 Bet365✅

analiza w dziale z tenisem, zapraszam...
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
6
bet365
✅ 1j

Kozlov 2 ✅

Ciekawe na jakies podstawie Sandgren jest w tym meczu faworytem. Stefan wiadomo mega talencik, super kariera juniorska w zawodowych turniejach gra od 16 roku życia. Jak na razie bez wiekszych sukcesów, kilka razy odpalił w kilku challangerach i to wszystko. Ale takie turnieje jak ten musi wygrywać, aby wreszcie iść dalej. Sandgren wczoraj był o krok od porażki z anonimowym Niemcem już był dwie piłki od przegranej, udało się ostatecznie wygrać, jak dla mnie to przecietny zawodnik i bardzo nie równy. Spala się psychicznie, pamietam jak nie wykorzystał chyba 10bp, i pozniej oddał TB bez walki. Mega nierówny grajek, Kozlov na pewno większy potecjał. Obecnie tenisowo tez wyżej cenie Stefana, ale zdecyduje dyspozycja dnia, jak Kozlov zagra dobry mecz to na pewno wygra ten mecz...
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
10
bet365
✅ 0,5

Melzer Gerald 1.50✅

Austryjak gra w tym turnieju bardzo dobrze, a rywali miał naprawdę niezłych. Widać, że jest w formie od początku sezonu. Finał tego turnieju tak naprawdę odbył się wczoraj, gdzie Melzer pokonał po mega widowisku Hiszpana.

Michon to typowy przebijacz, w formie naprawdę ściana do przebijania piłek. Ale to nie może wystarczyć na Melzera, który również jest mega reglarny ale do tego potrafi przejąc inicjatywe i szybko skończyć piłke, plus niezłe podanie. Mam nadzieję, ze właśnie z agresywym nastawieniem wyjdzie na ten mecz, bo na łatwe błedy Francuza raczej nie ma co liczyć. Mam nadzieje, że Melzer zagra jak w poprzednich meczach wtedy o wynik jestem spokojny, myśle, że niedługo będziemy go częsciej oglądać w turniejach ATP, Michon takiej szansy raczej nie ma. Jednak róznica jednego poziomi jest między panami...
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
11
bet365
✅ 0,75j

Kubot/Matko+Murra/Soare 1,75✅

Gram dzisiaj w nocy na dwie nowe pary,które na pewno nie będą się oszczedzać na AO itp bo dla nich każdy mecz jest na wage złota żeby się zgrać. Dlatego grają w drugim turnieju pod rząd, Obie ekipy graja ze sklejkami, wiec są naprawdę wyraznymi faworytami...

Nasi, zaliczyli w zeszłym meczu mecze w DC z niezbyt wymagającymi rywalami, początek sezonu średni. Pokonali niezłą pare na początek, ale w 2r przegrali z Guccione i Duckworth, którzy awansowali do samego finału o byli od krok od wygrania 1 seta. Kto wie czy by wtedy nie wygrali turnieju... Kubot/Matka to moim zdaniem strzał w 10 i będzie to jeden z lepszych debli w tym roku, celem są Igrzyska, ale myśle, że to para na dłużej jak oczywiście sezon wypali. Za rywali mają Seppiego, który w deblu praktycznie nie istnieje nie ma co analizować nawet ???? Mark dobry deblista, ale nie potrafi sobie ogaranąc jednego stałego rywala i to jego problem. Nie mam pojecia czemu wziął Seppiego do duetu, nie zrozumiałe to dla mnie...Seppi w zeszłym sezonie na hardzie 1/8 Marc 3/5... Na cegle jeszcze jeszcze mogli by pewnie liczyc na walkę, ale na hardzie nie dają im szans, naprawdę wszystko przemawia z Polakami. Liczę, że wygrają ten turniej...

Murra/Soare to dwaj świetni debliści, ale pierwszy sezon grają ze sobą. Pierwszy tydzien naprawde udany wygrali dwa mecze, w trzecim odpadli po walce z z pozniejszymi zwyciescami. Tak jak pisałem nie ma mowy o odpuszczaniu przed AO... Grają z dwójką singlistów gospodarzy, Oni na pewno myślali są już przy AO. Millman dzisiaj przegrał w singlu, wiec debel to forma zabawy. Czesto takie sklejki singlistów są zabójcze i ogrywają najlepsze deble, ale w tej parze nie widze potecjału absolutnie. Duckworth wygrał Australijskie PO, wiec nie musi grać w kwalach, ale na pewno myślami jest przy AO, a debel to forma zabawy. Kurs mały, ale nie ma się co dziwić po tym co nowa para pokazała w zeszłym tygodniu, tutaj też 1/8 to minimum...
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
12
bet365
✅ 0,6j
Carballes Baena+O&#39;Sullivan 1,60✅
Staty
Typy Trafione: 9
Nietrafione: 3
Bilans: +2,65

Jak dobrze, ze dwa pierwsze kupony nie były grane w realu ???? Nie bede juz pisał buka, bo zawsze bd to bet365. Stawka też płaska 1j
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
13
bet365

Stepanek+Brown+Falla 2⛔

14
bet365

Smyczek+Lacko+de Schepper+Fyrstenberg/Gonzalez 1,77⛔

15
bet365
✅0.6

Smith+Fritz+Bemelmans 1,57✅
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
16
Vianni 1,50⛔
Brytol kiedyś talencik, ale przebalował swój telent, teraz jest w takim wieku, że już nic wiekiego nie zdziała. Tak ma super ranking, bo zeszły sezon w ITF naprawdę dobry. Na US OPEN chyba dwa lata temu, albo trzy pokonał Kei, wiec w tenisa grać potrafi, dlatego mamy kurs 1,50 a nie 1,15 Włoch o klase lepszy grajek. Troche nie równy bo gra takie turnieje na poziomie top30, a na stałe nie potrafi wyjść z challangerów. O klase lepszy od Brytola,plus to co pokazał w zeszłym tygodniu w Indiach sprawia, że mozna dzisiaj zagrac grubiej na Vianniego...
 
Do góry Bottom