>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Test na wyrwanie 350 zł z bonusu BAH

Status
Zamknięty.
leci-kasa 8

leci-kasa

Użytkownik
#1 stopień:

Zakład: Boston Celtics - Atlanta Hawks: Ogólny wynik parzysty/Nieparzysty: nieparzysty (90:84) ⛔
Kurs: 1,80
Stawka: 2 zł
-2,00 zł


Zakład: Philadelphia 76ers - Chicago Bulls: Ogólny wynik parzysty/nieparzysty: nieparzysty (79:74) ✅
Kurs: 1,80
Stawka: 2 zł
+1,60 zł


#2 stopień:

Zakład: Denver Nuggets - Los Angeles Lakers: Ogólny wynik parzysty/nieparzysty: nieparzysty (99:84) ✅
Kurs: 1,80
Stawka: 5 zł
+4,00 zł


Obrót bonusem: 47,71%
Stan konta: 1137,86 zł
 
leci-kasa 8

leci-kasa

Użytkownik
#1 stopień:

Zakład: Boston Celtics - Atlanta Hawks: Ogólny wynik parzysty/Nieparzysty: nieparzysty (90:84) ⛔
Kurs: 1,80
Stawka: 2 zł
-2,00 zł


Zakład: Philadelphia 76ers - Chicago Bulls: Ogólny wynik parzysty/nieparzysty: nieparzysty (79:74) ✅
Kurs: 1,80
Stawka: 2 zł
+1,60 zł


#2 stopień:

Zakład: Denver Nuggets - Los Angeles Lakers: Ogólny wynik parzysty/nieparzysty: nieparzysty (99:84) ✅
Kurs: 1,80
Stawka: 5 zł
+4,00 zł


Obrót bonusem: 47,93%
Stan konta: 1141,46 zł
 
leci-kasa 8

leci-kasa

Użytkownik
#1 stopień:

Zakład: Philadelphia 76ers - Chicago Bulls: Ogólny wynik parzysty/Nieparzysty: nieparzysty (89:82) ✅
Kurs: 1,80
Stawka: 2 zł
+1,60 zł


Zakład: New York Knicks - Miami Heat: Ogólny wynik parzysty/nieparzysty: nieparzysty (89:87) ⛔
Kurs: 1,80
Stawka: 2 zł
-2,00 zł


#2 stopień:

Zakład: Boston Celtics - Atlanta Hawks: Ogólny wynik parzysty/nieparzysty: nieparzysty (101:79) ⛔
Kurs: 1,80
Stawka: 5 zł
-5,00 zł


Obrót bonusem: 48,14%
Stan konta: 1145,06 zł
 
G 0

gugu55

Użytkownik
Witam Ciekawy sposób gry.Mam pytanie czy to że grasz tylko nieparzysty to Twój wybór czy analiza statystyk.Poz
 
leci-kasa 8

leci-kasa

Użytkownik
Czołem.

Gram tylko i wyłącznie nieparzysty ale wybór zostawiam tylko i wylącznie ślepemu losowi. Równie dobrze można grać parzyste...
Statystyką wspieraja się raczej ludzie grający piłkę nożną na parzyste i nieparzyste. Ja jednak zostaje przy koszykówce gdyż uważam że szanse wynoszą tutaj 50/50 w przeciwieństwe do piłki nożnej.

Pamiętam że gdzieś na zagranicznych forach widziałem właśnie testy systemu dla Premier Leauge na parzyste/nieparzyste wspomagane statystykami. Niestety koleś przeprowadził tylko 5-6 kolejek i zniknął z forum.
Z tego co pamiętam rozkład parzyste/nieparzyste wynosił coś jak 50,5%/49,5% lecz problemem były serie takich samych wyników...
 
leci-kasa 8

leci-kasa

Użytkownik
#1 stopień:

Zakład: Utah Jazz - San Antonio Spurs: Ogólny wynik parzysty/Nieparzysty: nieparzysty (81:87) ⛔
Kurs: 1,80
Stawka: 2 zł
-2,00 zł


#2 stopień:

Zakład: Los Angeles Clippers - Memphis Grizzlies: Ogólny wynik parzysty/nieparzysty: nieparzysty (101:97) ⛔
Kurs: 1,80
Stawka: 5 zł
-5,00 zł


#3 stopień:

Zakład: Trefl Sopot - PGE Turow Zgorzelec: Ogólny wynik parzysty/nieparzysty: nieparzysty (94:98) ⛔
Kurs: 1,80
Stawka: 10 zł
-10,00 zł


Obrót bonusem: 48,55%
Stan konta: 1131,66 zł
 
bonaventura 270

bonaventura

Użytkownik
Temat ciekawy.. Sam napisałeś, że nie stawiasz na system a na przychylność losu, na który nie masz wpływu. Jasne, graj jak uważasz ale zwrócić muszę uwagę na jedną rzecz. Kursy na NBA które grasz wynoszą średnio 1,80 czyli zawierają równo 10% marży. Wpłaciłeś 700zł, bonus wyniósł 350zł. Łącznie masz 1050zł, a musisz postawić w tym przypadku za 4200zł by odblokować bonus. 10% z 4200zł to 420zł, a więc matematyka mówi, że nie zarabiasz 350zł, ale tracisz 70zł - oczywiście statystycznie. Jestem tego zdania, że aby cokolwiek osiągnąć trzeba wziąć los w swoje ręce. Nieprzerywana progresja to najgorsze co może być, oczywiście na dłuższą metę. Podsumowując, tu i teraz może się udać raz, dwa lub pięć.. jednakże na dłuższą metę ani obracanie bonusów, ani przypadkowa gra nawet z marżą 1% nie będzie skuteczna. Nie da się wygrać u bukmachera czystą matematyką, jednakże życzę powodzenia a później radzę podjąć się czegoś, na co masz wpływ. ;)
 
S 45

sikorrrr

Użytkownik
Temat ciekawy.. Sam napisałeś, że nie stawiasz na system a na przychylność losu, na który nie masz wpływu. Jasne, graj jak uważasz ale zwrócić muszę uwagę na jedną rzecz. Kursy na NBA które grasz wynoszą średnio 1,80 czyli zawierają równo 10% marży. Wpłaciłeś 700zł, bonus wyniósł 350zł. Łącznie masz 1050zł, a musisz postawić w tym przypadku za 4200zł by odblokować bonus. 10% z 4200zł to 420zł, a więc matematyka mówi, że nie zarabiasz 350zł, ale tracisz 70zł - oczywiście statystycznie. Jestem tego zdania, że aby cokolwiek osiągnąć trzeba wziąć los w swoje ręce. Nieprzerywana progresja to najgorsze co może być, oczywiście na dłuższą metę. Podsumowując, tu i teraz może się udać raz, dwa lub pięć.. jednakże na dłuższą metę ani obracanie bonusów, ani przypadkowa gra nawet z marżą 1% nie będzie skuteczna. Nie da się wygrać u bukmachera czystą matematyką, jednakże życzę powodzenia a później radzę podjąć się czegoś, na co masz wpływ. ;)
O czym ty piszesz w ogóle? Jaki podatek 10%? U ziemniaka to i owszem, ale nie w internetowym. Tutaj to co wygrasz jest twoje ????
 
A 0

arek90

Użytkownik
O czym ty piszesz w ogóle? Jaki podatek 10%? U ziemniaka to i owszem, ale nie w internetowym. Tutaj to co wygrasz jest twoje ????
Kolego pokaż mi zdanie w ktorym Bonaventura pisze o jakimkolwiek podatku :roll:

Czytaj ze zrozumieniem. Marża to nie jest podatek.
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Bonaventura, nie jestem ekspertem i być może dlatego czegoś nie pojmuję w twoim rozumowaniu. Ustalmy teraz tylko kto się myli.
#1 stopień
Zakład: Cleveland Cavaliers - Indiana Pacers: Ogólny wynik parzysty/nieparzysty: nieparzysty (98:104)
Kurs: 1,80
Stawka: 2 zł
-2,00 zł
#2 stopień
Zakład: Toronto Raptors - Philadelphia 76ers: Ogólny wynik parzysty/nieparzysty: nieparzysty (75:93)
Kurs: 1,80
Stawka: 5 zł
-5,00 zł
#3 stopień
Zakład: Boston Celtics - Atlanta Hawks: Ogólny wynik parzysty/nieparzysty: nieparzystym (88:86)
Kurs: 1,80
Stawka: 10 zł
-10,00 zł
#4 stopień
Zakład: Minnesota Timberwolves - Los Angeles Clippers: Ogólny wynik parzysty/nieparzysty: nieparzystym (82:95)
Kurs: 1,80
Stawka: 25 zł
+20,00 zł
Obrót/Wkład: 42 zł.
Wygrana: 45 zł (liczę ze zwrotem 25 zł, które zostały postawione na 4. stopniu)
Także obrócił w tej akurat progresji 42 zł i zyskał na czysto 3 zł.
Ok marża wychodzi 10% ale w wypadku progresji ma to chyba niewielkie znaczenie, bo nie gra się w niej przecież płaską stawką.
Leci kasa stawkuje tak, by każda progresji kończyła jakimś minimalnym zyskiem, także w wypadku obrotu tego bonusu, nie tylko go wyciągnie na konto ale z tym razem &quot;grosze&quot;, które doleciały przy okazji tego niewielkiego zysku przy okazji każdej z progresji.
Popraw mnie jeśli się mylę i czegoś nie zrozumiałem.
 
leci-kasa 8

leci-kasa

Użytkownik
#2 stopień:

Zakład: Indiana Pacers - Orlando Magic: Ogólny wynik parzysty/Nieparzysty: nieparzysty (105:87) ⛔
Kurs: 1,80
Stawka: 5 zł
-5,00 zł


#3 stopień:

Zakład: Atlanta Hawks - Boston Celtics: Ogólny wynik parzysty/nieparzysty: nieparzysty (87:86) ✅
Kurs: 1,80
Stawka: 10 zł
+8,00 zł


#4 stopień:

Zakład: Chicago Bulls - Philadelphia 76ers: Ogólny wynik parzysty/nieparzysty: nieparzysty (77:69) ⛔
Kurs: 1,80
Stawka: 25 zł
-25,00 zł


Obrót bonusem: 49,50%
Stan konta: 1191,66 zł
 
leci-kasa 8

leci-kasa

Użytkownik
#1 stopień:

Zakład: Trefl Sopot - PGE Turow Zgorzelec: Ogólny wynik parzysty/Nieparzysty: nieparzysty (77:71) ⛔
Kurs: 1,80
Stawka: 2 zł
-2,00 zł

#3 stopień:

Zakład: Miami Heat - New York Knicks: Ogólny wynik parzysty/nieparzysty: nieparzysty (106:94) ⛔
Kurs: 1,80
Stawka: 10 zł
-10,00 zł


#5 stopień:

Zakład: Memphis Grizzlies - Los Angeles Clippers: Ogólny wynik parzysty/nieparzysty: nieparzysty (92:80) ⛔
Kurs: 1,80
Stawka: 55 zł
-55,00 zł

Obrót bonusem: 51,10%
Stan konta: 1142,66 zł
 
leci-kasa 8

leci-kasa

Użytkownik
Oczywiście. Chyba każdy wpłacający pieniądze do bukmachera ma taką świadomość.

Można np uznać za porażkę progresję, kiedy stan mojego konta będzie mniejszy niż 800 zł (czyli całkowita wpłacona kwota+100 zł). Oczywiście zmniejszy to prawdopodobieństwo bankructwa, jednak problemem tutaj jest obrót bonusu, który trzeba wykonać aby móć w ogóle pieniądze wypłacić.
 
bonaventura 270

bonaventura

Użytkownik
Bonaventura, nie jestem ekspertem i być może dlatego czegoś nie pojmuję w twoim rozumowaniu. Ustalmy teraz tylko kto się myli.



Obrót/Wkład: 42 zł.
Wygrana: 45 zł (liczę ze zwrotem 25 zł, które zostały postawione na 4. stopniu)
Także obrócił w tej akurat progresji 42 zł i zyskał na czysto 3 zł.

Ok marża wychodzi 10% ale w wypadku progresji ma to chyba niewielkie znaczenie, bo nie gra się w niej przecież płaską stawką.
Leci kasa stawkuje tak, by każda progresji kończyła jakimś minimalnym zyskiem, także w wypadku obrotu tego bonusu, nie tylko go wyciągnie na konto ale z tym razem &quot;grosze&quot;, które doleciały przy okazji tego niewielkiego zysku przy okazji każdej z progresji.

Popraw mnie jeśli się mylę i czegoś nie zrozumiałem.
Hej,
Niezależnie czy gramy płaską stawką, progresją lub innym systemem.. Marże mają takie samo znaczenie. W przypadku progresji bezpośrednio jedno z drugiego nie wynika, ale pośrednio ma to ze sobą wiele wspólnego.

Odnosząc się do przykładu który podałeś, Leci Kasa zarobił 3zł jednakże ze statystycznego punktu widzenia zarobić powinien 8zł, bo #4 stopień tej progresji trafić powinien po kursie 2,00 a nie 1,80. Dlatego praktycznie zyskał 3zł, ale teoretycznie stracił 5zł (50zł - 45zł).

I teraz wykonując obrót na 4200zł może być na plusie 50, 100 lub 200zł ale statystycznie zapłaci bukmacherom 420zł w marżach. Przy bonusie o wartości 350zł wychodzi strata 70zł.

Statystyka oczywiście ma to do siebie, że stałe wartości rodzą się dopiero po długim okresie dlatego można stwierdzić, ze taką grą nie da się zarobić ani bez bonusu z jakąkolwiek marżą, ani z bonusami gdzie realna marża przewyższa ich wartość. Także raz jeszcze powtarzam, nie wolno mylić długoterminowych statystyk z pojedyńczymi etapami ;)

Pozdrawiam
 
S 45

sikorrrr

Użytkownik
Może i nie pojmuję tego- ale z rzeczywistości moim zdaniem liczysz utopie, coś czego w zasadzie nie ma, albo inaczej- nie oddziałuje w jakimś większym stopniu
 
dancooper 498

dancooper

Użytkownik
Panowie nie rozumiem tych &quot;pogardliwych&quot; komentarzy. Autor tematu jeszcze nie zakończył testu a Wy już &quot;jeździcie&quot; po Nim, że to się nie uda etc. . Po to jest test aby doprowadzić go do końca i wyciągnąć wnioski. Tak się składa, że gram progresją na wyniki parzyste w piłce nożnej i aktualnie jestem na dość dużym plusie. Link do mojego tematu (mam nadzieję, że autor testu się nie obrazi za &quot;reklame&quot;) :
http://forum.bukmacherskie.com/f35/progresja-76248-3.html#post2852132
Zaglądam tu codziennie i moim zdaniem ten test ma bardzo duże szanse na powodzenie ???? Pozdrawiam !
 
leci-kasa 8

leci-kasa

Użytkownik
#2 stopień:

Zakład: Philadelphia 76ers - Chicago Bulls: Ogólny wynik parzysty/Nieparzysty: nieparzysty (79:78) ✅
Kurs:1,80
Stawka: 5 zł
+4,00 zł

#4 stopień:

Zakład: Boston Celtics - Atlanta Hawks: Ogólny wynik parzysty/nieparzysty: nieparzysty (83:80) ✅
Kurs: 1,80
Stawka: 25 zł
+20,00 zł


#6 stopień:

Zakład: Denver Nuggets - Los Angeles Lakers: Ogólny wynik parzysty/nieparzysty: nieparzysty (113:96) ✅
Kurs: 1,80
Stawka: 125 zł
+100,00 zł


Obrót bonusem: 54,79%
Stan konta: 987,66 zł
 
leci-kasa 8

leci-kasa

Użytkownik
#1 stopień:

Zakład: CSKA Moscow - Panathinaikos: Ogólny wynik parzysty/Nieparzysty: nieparzysty (66:64) ⛔
Kurs:1,80
Stawka: 2 zł
-2,00 zł

Zakład: Olympiakos Piraeus - Regal FC Barcelona: Ogólny wynik parzysty/nieparzysty: nieparzysty (68:64) ⛔
Kurs: 1,80
Stawka: 2 zł
-2,00 zł


Zakład: Zastal Zielona Gora - Asseco Prokom Gdynia: Ogólny wynik parzysty/nieparzysty: nieparzysty (77:90) ✅
Kurs: 1,80
Stawka: 2 zł
+1,60 zł


Obrót bonusem: 54,93%
Stan konta: 1260,66 zł
 
leci-kasa 8

leci-kasa

Użytkownik
#1 stopień:

Zakład: Boston Celtics - Philadelphia 76ers: Ogólny wynik parzysty/Nieparzysty: nieparzysty (92:91) ✅
Kurs:1,80
Stawka: 2 zł
+1,60 zł


#2 stopień:

Zakład: Los Angeles Lakers - Denver Nuggets: Ogólny wynik parzysty/nieparzysty: nieparzysty (96:87) ✅
Kurs: 1,80
Stawka: 5 zł
+4,00 zł


Zakład: PGE Turow Zgorzelec - Trefl Sopot: Ogólny wynik parzysty/nieparzysty: nieparzysty (69:74) ✅
Kurs: 1,80
Stawka: 5 zł
+4,00 zł


Obrót bonusem: 55,21%
Stan konta: 1252,26 zł
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom