>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[TEST] systemu znalezionego w sieci

emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Witam ! Znalazłem na pewnej stronie internetowej o tematyce związanej bezpośrednio z bukmacherką (której to nazwy podawać nie bede by nie robić tu żadnej promocji) o pewnym systemie gry, którego pełną treść znajdziecie poniżej :
&quot;..Jeszcze nie sprawdzałem tego systemu ale wiem, że działa i przynosi dochody i to spore. Polecam jednak ten system dla osób które znają się na NHL. Można też wypróbować go na piłce nożnej. Wybieramy 2 spotkania w których jest duże prawdopodobieństwo trafienia remisu.
Stawiasz 5 kuponów wg systemu jak poniżej:
- Mecz A: 1(2,15) X(4,30) 2(2,45)
- Mecz B: 1(2,20) X(4,30) 2(2,40)
- Kupon nr 1 - 1A * XB = 9,24 * 2zł = 18,48zł
- Kupon nr 2 - XA * 1B = 9,46 * 2zł = 18,92zł
- Kupon nr 3 - 2A * XB = 10,5 * 2zł = 21,00zł
- Kupon nr 4 - XA * 2B = 10,3 * 2zł = 20,60zł
- Kupon nr 5 - XA * XB = 18,5 * 2zł = 37,00zł
Na 5 kuponów po 2zł tracisz 10zł a jeśli wejdzie chociaż 1 remis WYGRAŁEŚ!!
Jeśli wejdzie 1 remis jesteś do przodu prawie 100%. Natomiast jeśli trafisz 2 remisy to masz prawie 300%! Standardowo jeśli nie wejdzie kolejny kupon stawka x2..&quot;
Jeśli istnieje już taki temat tu na forum to bardzo przepraszam, lecz na 71 stron by go znaleźć to by mi brakło dnia. Chciałbym spróbować swojego szczęścia w tym sposobie gry i na gre tym sposobem przeznacze 200 pln, ponad to nie jestem zaawansowanym graczem i jeszcze nie próbowałem grać progresją (pewnie dlatego że nie jestem w stanie przeznaczyć dużego budżetu na gre). Gram tylko i wyłącznie na WilliamHill i kursy które będę podawał są tylko i wyłącznie od tego buka. Będe starał się dawać wyselekcjonowane typy i nie na przypał. Autor nadmienił by grać ten sposób progresją x2, tak więc po nie trafionym kuponie przechodze na wyższy poziom mnożąc stawke x2. Nie mam pojęcia o Hokeju tak więc spróbuje tego sposobu w piłce nożnej. Skusiłem się tak zagrać z racji tego że często gram &quot;Zakład bez remisu&quot; i przeważnie wtedy remis mi wchodzi i mam zwrot.
- Bużet 200 pln pozwoli mi na zagranie 4 progów :
(jeśli zrobiłem błąd to prosze mnie poprawić, pierwszy raz gram tą metodą)
1 poziom: 2 pln / budżet 190 pln
2 poziom: 4 pln / budżet 170 pln
3 poziom: 8 pln / budżet 130 pln
4 poziom: 16 pln / budżet 50 pln
-------------------------------------------------------------------------------
Kupon #1 / poziom #1 / stawka #2 pln :

Achilles - Jong Ajax : 1 (2.80) / X (3.60) / 2 (2.20)
Olimpo - Boca Juniors : 1 (2.75) / X (2.90) / 2 (2.62)
1 kupon: 1X / 2 kupon: X1 / 3 kupon: 2X / 4 kupon: X2 / 5 kupon: XX
(oczywiście przegrywamy w momencie 1/1 i 2/2)
Achilles bez Rijnbeek (1/0).
Jong Ajax z ogromnymi problemami, klub chciał ten mecz rozegrać 2-3 dni później, ale federacja i Achilles nie przyjeli tego. Jong Ajax w tym meczu z dużym osłabieniem ! De Kamps (5/0) zawieszony, Tete (4/0) i Veltamn (1/0) są kontuzjowani. Pierwszy bramkarz van der Hart (3/0), Sporkslede (6/1), Hoorn (1/0), LIgeon (2/0) oraz Denswil (4/0) są na międzynarodowych zgrupowaniach.
Boca w tym meczu bez 3 kluczowych graczy jakimi są pierwszy bramkarz Orion (5/0) i pomocnik Gago (1/0) są na zgrupowaniu. Pomocnik Riquelme(4/2)jest kontuzjowany. Kluczowy napastnik Blandi (5/2) jest nie pewny swojego wystepu.
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Kupon #1 / poziom #1 / stawka #2 pln :

Achilles - Jong Ajax : 1 (2.80) / X (3.60) / 2 (2.20)
Olimpo - Boca Juniors : 1 (2.75) / X (2.90) / 2 (2.62)
1 kupon: 1X ⛔ / 2 kupon: X1 ⛔ / 3 kupon: 2X ⛔ / 4 kupon: X2 ⛔ / 5 kupon: XX ⛔
Achilles 2:1 Jong Ajax
Olimpo 3:0 Boca Juniors
------------------------------------------
⛔ strata: 10 pln / budżet = 190 pln
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Kupon #2 / poziom #2 / stawka #4 pln :

Hobro - Koge : 1 (2.30) / X (3.40) / 2 (2.75)
Preston - Oldham : 1 (2.00) / X (3.40) / 2 (4.20)
1 kupon: 1X / 2 kupon: X1 / 3 kupon: 2X / 4 kupon: X2 / 5 kupon: XX
(oczywiście przegrywamy w momencie 1/1 i 2/2) Hobro - Koge / 1. dywizja Duńska.. mecz pomiędzy 1 a 3 drużyną w tabeli.. h2h bardzo wyrównane i 2 remisy w bezpośrednich spotkaniach obu ekip.
Preston - Oldham / drużyna gospodarzy ostatnio zanotowała kilka remisów.. obie ekipy spotkały sie ze sobą ponad 20 razy i może remisów padło 5 to mało ale obecna forma pokazuje że obie ekipy idą łeb w łeb.
 
P 16

pantomek

Użytkownik
Preston - Oldham / drużyna gospodarzy ostatnio zanotowała kilka remisów.. obie ekipy spotkały sie ze sobą ponad 20 razy i może remisów padło 5 to mało ale obecna forma pokazuje że obie ekipy idą łeb w łeb.
Też tutaj licze na remis w mojej progresji ????
 
O 0

onlywin87

Użytkownik
Wygląda to ciekawie tylko niestety nie am to sensu ????
Mamy 4 próg stawka 16zł na kupon wydane już 150zł ,z szansa wygrania przy najlepszej możliwości trafieniu dwóch remisów 3,4x3,4 =11,50x16= 184 wow całe 34zł
ale jak wejdzie jeden remis i wygrana Preston daje nam kurs 6,8x16=108zł wygranej.
Mamy zakończoną progesję z wynikiem 42zł w plecy warte ryzyka ????
 
B 0

bibas14

Użytkownik
witam. Ja osobiście robię test do tego systemu tylko, że na hokeju. Póki co sezon się nie zaczął, więc na rosyjskiej KHL

Pierwszy etap mi nie wyszedł: rozpisane jak powyżej suma stawki wyniosła 10 , wygrana zero.

Typy na jutro: (Hokej KHL)

1) Podolsk - Niznekamsk
2) Dynamo Mińsk - Slovan Bratysława

stawka 3x5 (nie będzie rozpisywał poszczególnych kuponów, jutro napiszę wyniki)
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Kupon #2 / poziom #2 / stawka #4 pln :

Hobro - Koge : 1 (2.30) / X (3.40) / 2 (2.75)
Preston - Oldham : 1 (2.00) / X (3.40) / 2 (4.20)
1 kupon: 1X ⛔ / 2 kupon: X1 ⛔ / 3 kupon: 2X ⛔ / 4 kupon: X2 ⛔ / 5 kupon: XX ⛔
Hobro 2:1 Koge
Preston 2:1 Oldham ------------------------------------------
⛔ strata: 20 pln / budżet = 170 pln
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Wygląda to ciekawie tylko niestety nie am to sensu ????
Mamy 4 próg stawka 16zł na kupon wydane już 150zł ,z szansa wygrania przy najlepszej możliwości trafieniu dwóch remisów 3,4x3,4 =11,50x16= 184 wow całe 34zł
ale jak wejdzie jeden remis i wygrana Preston daje nam kurs 6,8x16=108zł wygranej.
Mamy zakończoną progesję z wynikiem 42zł w plecy warte ryzyka ????
Okej, rozumiem cie tylko że ja pierwszy raz mam do czynienia w życiu z progresją. Na razie staram się jak pomysłodawca tego systemu grac progresją x2. Wiem ze istnieje stawkowanie FK, d&#39;lamberta czy coś takiego ale na razie się w to nie zagłębiam. Chce na chwile obecną wypróbować ten system wg. wymienionych powyżej informacji za real cash.. zobaczymy co z tego wyjdzie..
 
cock 756

cock

Użytkownik
Kijowe to znalezisko.
1. Kurs po uśrednieniu zagranych/pożądanych wyników wynosi 2,17
2. Szkoda, że nie widzisz jaką masz marżę na zagraniu dubla
3. Szkoda, że nie zauważasz, że eksponujesz więcej z portfela na zagranie kombinacji
4. Ulegasz złudzeniu, że starczy jeden remis by być na plus
Tip:
Jak już upierasz się na remis to singluj meczami - stawkę też możesz podwajać, a ewentualne wzrosty nie będą na stałym zysku, a już zysku wykładniczym - i de facto też do szczęścia starczy ci jeden remis... Prawda?
Okej, rozumiem cie tylko że ja pierwszy raz mam do czynienia w życiu z progresją.
Chce na chwile obecną wypróbować ten system wg. wymienionych powyżej informacji za real cash.
To ucz się na cudzych błędach i szanuj grosz. Gdyby spleen autorowi ten system przyniósł to pewnie i on by go kontynuował. To w sieci typowe...
Wiem ze istnieje stawkowanie FK, d&#39;lamberta czy coś takiego ale na razie się w to nie zagłębiam.
Heh, może warto? Nie bądź głupek i ignorant.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Kupon #3 / poziom #3 / stawka #8 pln :

Oeste - Chapecoense : 1 (3.40) / X (3.20) / 2 (2.00)
Słowacja - Bośnia : 1 (2.87) / X (3.20) / 2 (2.50)
1 kupon: 1X / 2 kupon: X1 / 3 kupon: 2X / 4 kupon: X2 / 5 kupon: XX
(oczywiście przegrywamy w momencie 1/1 i 2/2)
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Kupon #3 / poziom #3 / stawka #8 pln :

Oeste - Chapecoense : 1 (3.40) / X (3.20) / 2 (2.00)
Słowacja - Bośnia : 1 (2.87) / X (3.20) / 2 (2.50)
1 kupon: 1X ⛔ / 2 kupon: X1 ⛔ / 3 kupon: 2X ⛔ / 4 kupon: X2 ⛔ / 5 kupon: XX
⛔
Oeste 1:0 Chapecoense
Słowacja 1:2 Bośnia
------------------------------------------
⛔ strata: 40 pln / budżet = 130 pln
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
nie nie, póki co pracuje nad czymś innym i do tego nie wracam ????
- jestem w fazie testów systemu gry, ale póki co na kartce papieru ????
 
Do góry Bottom