>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[Testy] Progresja na kurs 6.16 w koszykówce

rokaszn 22

rokaszn

Użytkownik
Potestuję sobie taki &quot;system&quot;:

Z oferty bukmachera wybieram 3 mecze koszykówki, W każdym obstawiam zdarzenie (linie over/under, lub handicap dla którejś z drużyn) z kursem 1.83. AKO z Tripla wynosi więc plus minus 6.16. Mecze gram jednak jeden po drugim, więc dopiero po 3-ech zwycięskich kuponach mam zakładany zysk. Będzie to progresja na zysk stały wynoszący 4,50 zł (z lekkim odchyleniem na I progu). Obecnie stać mnie na pokrycie 15 progów.

Poziom I ⛔
kupon nr 1

stawka: 1,00 zł
pw: 6,16 zł

- CLS Knights Surabaya v Satya Wacana Angsapura Salatiga ⛔
&gt;over 132,5 @1.83
- Anwil Włocławek v Rosa Radom
&gt;over 139,5 @1,83
- Agrigento v Eternedile Bologna
&gt;over 142,5 @1,83

AKO 6,16

=============================================
Poziom II ⛔
kupon nr 2

stawka: 1,19 zł
pw: 7,31 zł

- Garuda Bandung v Satria Muda ⛔
&gt;over 115,5 @1.83
- Anwil Włocławek v Rosa Radom
&gt;over 139,5 @1,83
- Agrigento v Eternedile Bologna
&gt;over 142,5 @1,83

AKO 6,16

edit: będę grał nie tylko overy
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Potrzebujesz powyżej 91,64% skuteczności, a zakładając szanse fifty-fifty w pojedynczym meczu, będziesz miał 84,58% skuteczności. Mam na myśli, że w 84,58% przypadków progresja zakończy się powodzeniem przy tym założeniu.

To nie jest kwestia doboru meczów w trójki, tylko kwestia szukania value w pojedynczym meczu. W pojedynczym meczu musisz mieć 54,57%. Zrób test dla pojedynczych meczów, zobacz przy jakich kryteriach jest szansa na uzyskanie tych 54,57% (uwaga, one nie muszą istnieć) i wtedy możesz grać swoją strategią.
 
rokaszn 22

rokaszn

Użytkownik
Nie wiem co robić w przypadku, kiedy pierwszy mecz nie wchodzi. Grać tak jak wyżej dwa pozostałe i wymienić pierwszy? Czy wybrać 3 inne zupełnie mecze. To drugie wyjście wydaje się być nieracjonalne, z drugiej strony jeśli okaże się, że na 4/5 kuponach miałem mecz, który na końcu okazał się zgubny, to się wkurzę ;) A może grać najpierw jeden mecz z @1.83, w przypadku wygranej całość zwrotu zagrać na kolejny mecz @1.83, itd. i po 3-ech kolejnych wygranych wrócić do stawki początkowej? Hm... w sumie to na jedno wychodzi ;)

Wiecie, czy mogę gdzieś sprawdzić PRZEDMECZOWE kursy na linie U/O w kosza? Chodzi o mecze zakończone.

ed: dobra, chyba widzę po prostu na Betexplorer. Tyle, że kursy tam są wzięte z live&#39;a. Dobrze myślę?
 
rokaszn 22

rokaszn

Użytkownik
Poziom III ⛔
kupon nr 3

stawka: 1,42 zł
pw: 8,73 zł

- Al Ahli Manama v Al Ahli Dubai ⛔
&gt;under 156,5 @1.83
- Anwil Włocławek v Rosa Radom ⛔
&gt;over 139,5 @1,83
- Agrigento v Eternedile Bologna ⛔
&gt;over 142,5 @1,83

AKO 6,16

Zmodyfikuję nieco założenia - czasem nawet w przypadku przegranej będę się cofał w poziomach stawkowania i nie będę grał tylko overów. Założeniem jest po prostu AKO @6,16.
 
rokaszn 22

rokaszn

Użytkownik
kupon nr 4

stawka: 1,69 zł
pw: 3,10 zł


Al Ahli Manama v Al Ahli Dubai
✅
&gt; under 176,5 @1.83

========================================

Poziom I ⛔
kupon nr 5

stawka: 1,00 zł
pw: 6,16 zł

- Lietuvos rytas v Neptunas ⛔
&gt;over 144,5 @1.83
- Best Balikesir v Denizli Basket ⛔
&gt;over 167,5 @1,83
- Al Rayyan v Nzwaa ⛔
&gt;over 161,5 @1,83

AKO 6,16

========================================

Poziom II ⛔
kupon nr 6

stawka: 1,19 zł
pw: 7,31 zł

- Lukoil Academic v Balkan Botevgrad ✅
&gt;under 154,5 @1.83
- Prostejov v BK JIP Pardubice ✅
&gt;over 147,5 @1,83
- TLU/Kalev v Rapla ⛔
&gt;over 151,5 @1,83

AKO 6,16

========================================

Poziom III ⛔
kupon nr 7

stawka: 1,77 zł (pomyliłem się przy stawkowaniu, powinno być 1,42 zł)
pw: 10,90 zł

- Ratiopharm Ulm v Oldenburg ✅
&gt;under 176,5 @1.83
- Konstantin v Mega Leks ⛔
&gt;under 173,5 @1,83
- VEF Riga v Ventspils ✅
&gt;under 153,5 @1,83

AKO 6,16

========================================

Poziom II ⛔
kupon nr 8

stawka: 1,19 zł
pw: 7,31 zł

- VEF Riga v Ventspils ⛔
&gt;under 148,5 @1.83
- Borac Cacak v Partizan ⛔
&gt;under 172,5 @1,83
- Darussafaka v Banvit ✅
&gt;under 156,5 @1,83

AKO 6,16

========================================

Poziom III ✅
kupon nr 9

stawka: 1,50 zł (powinno być 1,42 zł)
pw: 9,63 zł

- Asvel Lyon-Villeurbanne v Chalon ✅
&gt;under 161,5 @1.83
- Hyeres Toulon v Evreux ✅
&gt;under 163,5 @1,83
- AKK Branik Maribor v Hopsi Polzela ✅
&gt;under 159,5 @1,83

AKO 6,16

========================================

Poziom I ✅
kupon nr 10

stawka: 2,00 zł (powinno być 1,00 zł)
pw: 12,12 zł

- Gaga Milano Orzibasket v Co. Mark Bergamo ✅
&gt;Gaga Milano Orzibasket +2,5 @1.86
- Apu Gsa Udine v Urania Porta Vittoria Milano ✅
&gt;Urania Porta Vittoria Milano +12,5 @1,80
- Melilla v Leyma Basquet Coruna ✅
&gt;Leyma Basquet Coruna +9,5 @1,80

AKO 6,02
 
rokaszn 22

rokaszn

Użytkownik
Dużo pograłem na wariata, ale ten cały &quot;system&quot; jest w fazie testów. Czasem wybierałem spotkania na chybił-trafił, niekiedy posiłkowałem się statystykami (np. ile średnio punktów rzucają w meczu, ile tracą). Póki co ok. 10,00 zł na plusie, ale będę jeszcze kombinował. Dziś gram dalej.
 
rokaszn 22

rokaszn

Użytkownik
Poziom I ⛔
kupon nr 11

stawka: 1,00 zł
pw: 6,16 zł

- Belconnen Ramblers v TSC Pride ✅
&gt;over 153,5 @1.83
- Rain Or Shine v Alaska Aces ⛔
&gt;under 197,5 @1.83
- Unics Kazan v Zenit St. Petersburg ⛔
&gt;under 158,5 @1.83

AKO 6,16
 
G 83

geo5

Użytkownik
Grałem kiedyś podobnie , jednak szybko zmieniłem sposób gry na grę singlami, wiem , że kurs 1,83 / singiel / blado wygląda przy kursie AKO 6,16 , lecz grając AKO musisz liczyć się z długą serią wpadek . Jeśli w sześciu ostatnich Twoich kuponach / 18 meczy / trafiłeś 11 spotkań to masz 11 x 1,83 = 20,13j - 18j / koszt gry / = 2,13j , a stanowi 11,83 % zysku w stosunku do kosztu gry , tyle że ten styl gry = mniej adrenaliny , kibicuję Twojej grze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rokaszn 22

rokaszn

Użytkownik
A gdyby połączyć mój sposób ze sposobem zaprezentowanym w tym temacie: www . forum . bukmacherskie . com/f18/przedmeczowka-u-o-w-koszu-dla-ht-i-ft-118356 . html ? W ten sposób, że:

1. Linia przedmeczowa O/U z kursem 1.83 w meczu A to 142,5. W pierwszej czy drugiej kwarcie rzucają nadspodziewanie dużo, więc linia FT O/U zwiększa się do 163,5 w pewnym momencie. Według założeń powyższego tematu można więc wejść do gry na under 163,5 i liczyć na to, że szansa, że bukmacher pomylił się o ponad 20 punktów w przedmeczowych ocenach jest mniejsza, niż myśli sam bukmacher. Stawiamy więc:

under 163,5 z @1.83 za 1,00 zł

2. Kupon nam wchodzi. Znajdujemy więc podobny mecz i całość zwrotu z pierwszego meczu (1,83 zł) stawiamy w ten sam sposób co wyżej.

3. Kupon znów wchodzi, więc całość zwrotu z meczu nr 2 (3,35 zł) stawiamy wg tych samych zasad. Kupon wchodzi i mamy ok. 6,16 zł. Dokładnie tak jakbyśmy moim &quot;systemem&quot; obstawili tripla z ako 6.16 za 1 zł na pierwszym progu.

Jeśli któryś z kuponów NIE wejdzie, wtedy przechodzimy na kolejny próg i czekamy aż wejdą nam 3 mecze z rzędu. Po przeglądnięciu w/w tematu widać, że tamten system wyszukiwania spotkań wartych zagrania jest skuteczny, jednak gracze zarabiali mało ze względu na grę płaską stawką. A 3 mecze z rzędu wchodziły im często. Spróbuję tak grać, z tym że wyszukiwanie spotkań w których linia U/O z kursem 1.83 zmienia się o min. 20 punktów jest dość czasochłonne.
 
rokaszn 22

rokaszn

Użytkownik
Próbowałem jeszcze kombinować trochę z tymi triplami i popłynąłem kilka progów. Na szczęście obstawiłem na boku Sevillę po kursie 4.00 w finale LE i zamknąłem przy 2-1 z i tak niezłym zyskiem. Budżet wrócił do stanu z wczoraj ;) 66,19 zł. Jedziemy zatem od nowa wg opisanego wyżej pomysłu obstawiania linii live.

Poziom I (mecz 1/3):
stawka: 1,00 zł

Sport Lisboa Benfica - Oliveirense 86-84 (suma 170) ✅
&gt; over 130.5 @1.83
(przed meczem 151,5)

zwrot: 1,84 zł

Przed dogrywką wynik 64-64 (suma 128), ale buk pozytywnie mnie zaskoczył wliczając dogrywkę. Z drugiej strony te dogrywki pewnie nieraz napsują mi krwi przy stawianiu na under ;)

=====================================

Poziom I (mecz 2/3):
stawka: 1,84 zł

Taranaki Mountain Airs - Canterbury Rams 65-71 (suma 136) ⛔
&gt; over 150.5 @1.83
(przed meczem 171,5)
 
rokaszn 22

rokaszn

Użytkownik
Poziom III (mecz 1/3):
stawka: 1,27 zł

Czechy - kobiety v Czarnogóra - kobiety 42-43 HT (suma 85) ⛔
&gt; under 76,5 HT @1.83
(przed meczem 63,5)
 
rokaszn 22

rokaszn

Użytkownik
Poziom IV (mecz 1/3):
stawka: 1,52 zł

Czechy - kobiety v Czarnogóra - kobiety 86-82 (suma 168) ⛔
&gt; under 149,5 @1.83
(przed meczem 128,5)
 
rokaszn 22

rokaszn

Użytkownik
Poziom V (mecz 1/3):
stawka: 1,81 zł

Czechy - kobiety v Czarnogóra - kobiety 86-82 (suma 168) ⛔
&gt; under 158,5 @1.83
(przed meczem 128,5)

nigdy więcej podbijania w jednym meczu; widocznie potrzebowałem tej nauczki. 3 poziomy wtopione na jednym meczu.
 
rokaszn 22

rokaszn

Użytkownik
Poziom VI (mecz 1/3):
stawka: 2,16 zł

CRB Dar Beida - US Setif ✅
&gt; under 128,5 @1.83 (suma 126)
zwrot: 3,96 zł

trochę inaczej podszedłem tym razem do tematu, bo przedmeczowa linia 139,5, ale wybitnie słabo rzucają. Myślę, że tym razem kombinowanie wyjdzie mi na dobre (może raz w końcu :p)

============================

Poziom VI (mecz 2/3):
stawka: 3,96 zł

Olympiacos - Panathinaikos 81-83 (suma 164) ✅
&gt;over 161,5 @1.83
zwrot: 7,26

============================

Poziom VI (mecz 3/3):
stawka: 7,26 zł

...
&gt;@1.83
 
S 24

soupik

Użytkownik
Cześć, chciałbym Ci oszczędzić nerwów i pieniędzy więc muszę Ci powiedzieć: żaden system w bukmacherce nie jest wygrywający... niestety! Tym bardziej granie progresji to samobójstwo. Już mniejszą stratę generuje granie ciągiem fibonacciego, ale i tak zawsze przegramy. Zapytasz pewnie skąd to wiem. Sam układałem nocami systemy i to nie na zasadzie prób i błędów, a opierając je na matematyce wyższej która kończyłem w ramach studiów. Wszystko na nic, a to dlatego że zakłady bukmacherskie są tak zmanipulowane kursami aby gracz zawsze przegrywał niezależnie od tego co postawi i w jaki sposób. Uświadomiła mi to dopiero jedna praca naukowa z zakresu rachunku prawdopodobieństwa. Jak będziesz chciał, mogę jej poszukać. Nie musisz wierzyć mi bo też Einsteinem nie jestem, ale uwierz ze nawet Einstein by nie znalazł systemu, bo to wszystko liczą komputery programowane przez zespoły najlepszych matematyków! Jedyne istniejące surebety na jakich da się zarobić to bety u różnych bukmacherów po różnych kursach z ev+ ale do tego trzeba zbyt dużo kasy, kont i cierpliwości. Takie surebety znajdziesz np. Na &quot;oddsportal&quot;. Pozdrawiam i no offense do Twojego pomysłu, ale tak nie zarobisz ;)
 
rokaszn 22

rokaszn

Użytkownik
Cześć, chciałbym Ci oszczędzić nerwów i pieniędzy więc muszę Ci powiedzieć: żaden system w bukmacherce nie jest wygrywający... niestety! Tym bardziej granie progresji to samobójstwo. Już mniejszą stratę generuje granie ciągiem fibonacciego, ale i tak zawsze przegramy. Zapytasz pewnie skąd to wiem. Sam układałem nocami systemy i to nie na zasadzie prób i błędów, a opierając je na matematyce wyższej która kończyłem w ramach studiów. Wszystko na nic, a to dlatego że zakłady bukmacherskie są tak zmanipulowane kursami aby gracz zawsze przegrywał niezależnie od tego co postawi i w jaki sposób. Uświadomiła mi to dopiero jedna praca naukowa z zakresu rachunku prawdopodobieństwa. Jak będziesz chciał, mogę jej poszukać. Nie musisz wierzyć mi bo też Einsteinem nie jestem, ale uwierz ze nawet Einstein by nie znalazł systemu, bo to wszystko liczą komputery programowane przez zespoły najlepszych matematyków! Jedyne istniejące surebety na jakich da się zarobić to bety u różnych bukmacherów po różnych kursach z ev+ ale do tego trzeba zbyt dużo kasy, kont i cierpliwości. Takie surebety znajdziesz np. Na &quot;oddsportal&quot;. Pozdrawiam i no offense do Twojego pomysłu, ale tak nie zarobisz ;)
Wow, odkryłeś po prostu Amerykę, kolego. Wiadomo, że bukmacherka to trochę loteria, trzeba mieć szczęście, bo na zwykłym &quot;prawdopodobieństwie&quot; daleko się nie zajedzie. Nie chcę na tym zarobić drugiej pensji, po prostu jest to dla mnie forma rozrywki jak dla Ciebie bawienie się liczbami po nocach ;)
 
S 24

soupik

Użytkownik
Wiem że nie odkryłem Ameryki. Myślałem, że podchodzisz do tego równie ambicjonalnie co ja kiedyś. Wierz mi, że nie dla funu zarywałem nocki, naprawdę myślałem, że na tym zarobię... młody to głupi ???? ale jak dla Ciebie to zabawa to have fun!
 
rokaszn 22

rokaszn

Użytkownik
Jak to u mnie - za dużo meczów na pałę, dzięki czemu dotarłem do 10-go poziomu i kapitał zmalał do ok. 43 zł, jednak standardowo odbiłem sobie typem na over 6.5 bramek po kursie 5.5, postawionym za drobne w 89&#39; meczu Genk z Anderlechtem i weszło. Dzięki temu cały czas minimalny plus i w chwili obecnej mam 68,42 zł. Granie systemem wykorzystującym wahania linii przedmeczowych U/O chyba nie jest dla mnie - mam wielkiego pecha do tych meczów, 2 wchodzą a trzeci okazuje się kompletną pomyłką ze strony buka - tak miałem na 6, 8, 9 i 10 poziomie... Postawię teraz na analizowanie spotkań i - jak co wieczór - zaczynamy od nowa, hehe ????
(Temat piszę głównie dla siebie i wiem, że działam chaotycznie alle cały czas szukam usprawnień - wiem jak wygląda to &quot;z boku&quot; ;) )
 
rokaszn 22

rokaszn

Użytkownik
Poziom I (mecz 1/3)

- stawka: 1,00 zł
- kurs: 1.83
- zakładany zwrot: 1,83 zł

Wenezuela, LPB
Cocodrilos - Bucaneros 74-92 (166) ⛔
- typ: OVER 172,5

To będzie szóste spotkanie w finale play-off w LPB pomiędzy tymi drużynami. Dotychczasowe wyniki:
Cocodrilos - Bucaneros 99-94
Cocodrilos - Bucaneros 95-89
Bucaneros - Cocodrilos 86-71
Bucaneros - Cocodrilos 85-93
Bucaneros - Cocodrilos 85-71

Średnio: 173,6/mecz

Będące faworytem tej potyczki Krokodyle u siebie rzucały średnio 97 punktów na mecz, goście u rywali średnio 91,5 i głównie tym się sugeruję wierząc, że obie drużyny nie będą odpuszczać w tym arcyważnym spotkaniu. Wynik poznam rano, ciekawe czy bardziej szczegółowa analiza spotkania przybliży mnie do wygranej :p
 
Do góry Bottom