>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

testy

K 0

kacperek126

Użytkownik
Witam, wpadłem dzisiaj na pewien pomysł gry... Jest to progresja, będę grał na betfair z uwagi na wyższe kursy - jeśli nie jest to dobre miejsce na taki temat to proszę o przeniesienie w inne miejsce (jestem nowym userem, nie do końca się orientuję w tym). Od jutra zamierzam testować system (wirtualnie) i rezultaty tu zamieszczać. Szerzej o strategii napiszę w nast. poście.:razz:
 
szybkijony 2

szybkijony

Użytkownik
Hmm nie wiem czy to coś ma związanego z tradingiem oprócz tego ze będziesz grał na Betfair . Moim zdaniem progresja czy to na betfair czy na zwykłym serwisie bukmacherskim to szybka śmierć . Dużo było już takich którzy kombinowali z progresją i w kazdych przypadkach kończyło się tak samo .
 
K 0

kacperek126

Użytkownik
Ta genialna strategia miała polegać na kupowaniu over 2.5 gola w okolicach 12, 13 min. przy wyniku 0:0 - wtedy wiadomo kurs jest większy niż na początku meczu i dodatkowo wyższe kursy na betfair (value). Jeśli nie wchodzi to na kolejnych progach zwiększamy stawkę wg mojego algorytmu opracowanego w Excelu. Niestety z uwagi na studia, testy mojej strategii wstrzymane...
PS:
BUKMACHERKA TO HAZARD - TYLKO TRADING!!!
 
K 0

kacperek126

Użytkownik
to co robisz to nie jest trading;p tylko zwykła progresja
wiem:], bo to miało być tylko takie &quot;testowanie&quot; na kartce papieru, dla sprawdzenia czy coś by wyszło - w życiu bym tego nie stawiał za pieniądze...
Jakby jakiś moderator mógł usunąć ten wątek, będę wdzięczny.
 
Do góry Bottom