>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

The Masters 10.01-17.01.2010

Status
Zamknięty.
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
worldsnooker.com

Faulu nie było, na sam koniec relacji pokazali ujęcie z jeszcze jednej kamery. Co raz gorzej z sędziowaniem Verhaasa, to już nie pierwsza taka pomyłka tego pana. A tak nawiasem mówiąc, co z panią Michaelą Tabb, już zaczyna mi jej brakować ???? Wie ktoś coś na ten temat?

Higgins gra tragicznie, dawno nie widziałem, żeby mylił się na tak prostych bilach. Zaskakuje mnie za to Allen, spokój w jego grze i trudne zagrania, które kończą się powodzeniem - czy to na pewno Irlandczyk z Północy? )
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Babcia Michaeli umarła tuż przed turniejem i dlatego wycofała się ona z turnieju.

Dla mnie przegrana Higginsa = koniec z obstawianiem Mastersa.
Oczywiście na sucho chętnie poanalizuje w tym temacie, ale grać nie będe.

No i mogę tylko przeprosić za moje typy, Masters mi nie wyszedł, ale czy komuś wyszedł? :|
 
K 0

kaska76

Użytkownik
wyszedł...bokiem, Panowie i Panie :-(

By Ass: Heh, dobrze powiedziane. Na pocieszenie dodam, że za kilka dni Welsh Open, liczę, że tam będzie mniej niespodzianek..
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
no cóż szkoda, bo porażki Higginsa to mało kto się spodziewał, słabszy dzień i tyle.
Trzeba trzymać kciuki za Ebbo, aby pyknął Romualda po kursie 4,6 ????
Ciężki ten masters, źle się pary ułożyły. Murphy no bet jutro. Jeszcze po słabym kursie.
 
Q 0

qwerty2882

Użytkownik
Babcia Michaeli umarła tuż przed turniejem i dlatego wycofała się ona z turnieju.

Dla mnie przegrana Higginsa = koniec z obstawianiem Mastersa.
Oczywiście na sucho chętnie poanalizuje w tym temacie, ale grać nie będe.

No i mogę tylko przeprosić za moje typy, Masters mi nie wyszedł, ale czy komuś wyszedł? :|
Nie martw sie Ass,nie tylko tobie Masters nie wyszedl.To rowniez moj ostatni kupon byl
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Nie martw sie Ass,nie tylko tobie Masters nie wyszedl.To rowniez moj ostatni kupon byl
No nie dziwie sie, przy takich wynikach praktycznie niemożliwe było aby coś wygrać.
Mnie jest tym bardziej szkoda, że sporo osób podpatruje moje typy i bierze je w ciemno ufając mojej znajomości snookera. No ale niestety czasem bywa i tak. Odrobimy to szybko na Welsh Open.. ;)
 
citko 0

citko

Użytkownik
:/
No stawialem razem z toba ASITALIA wtopilem 100 ale nie jestem zly. Dzieki tobie i tak jestem grubo na ✅ i watpie zeby ktos mial do ciebie zal ???? SPORT TO SPORT
 
porky 104

porky

Użytkownik
???? przychodzę do domu, odpalam neta i co? Higgins za burtą! Bardzo mnie to zaskoczyło, na szczęście postanowiłem Mastersa grać płaską stawką i nie straciłem zbyt wiele, co nie zmienia faktu, że jestem bardzi zaskoczony wynikiem tego spotkania...
Mógłby ktoś opisać te mecz? Bo niestety nie miałem okazji go obejrzeć... Higgins grał aż tak słabo, że Irlandczyk trafił z dniem?
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
???? przychodzę do domu, odpalam neta i co? Higgins za burtą! Bardzo mnie to zaskoczyło, na szczęście postanowiłem Mastersa grać płaską stawką i nie straciłem zbyt wiele, co nie zmienia faktu, że jestem bardzi zaskoczony wynikiem tego spotkania...
Mógłby ktoś opisać te mecz? Bo niestety nie miałem okazji go obejrzeć... Higgins grał aż tak słabo, że Irlandczyk trafił z dniem?
Higgins grał beznadziejnie słabo. Ja dawno nie widziałem takiej gry Szkota. Okropność. Być może to przez ten błąd Verhaasa w 4 frejmie kiedy to zauwazył (chyba tylko on) faul Higginsa, którego nie było. Zapewne gdyby nie to zrobiłoby się 2-2, a nie 1-3 i wynik końcowy mógłby być inny.
Allen grał dobrze, ale nic ponadto. Z Selbym raczej nie wygra.
 
Q 0

qwerty2882

Użytkownik
Ja powiem tyle ze tylko MS warto grac za duze stawki,kazdy turniej sa jakies niespodzianki nawet w pierwszej rundzie.A pamietam ze na dwóch ostatnich MS wszystko pieknie wchodzilo.A co do tego Welsh Open to jeszcze tego nie stawialem wiec nie wiem....Mozna by rzec...BYLE Do 17 KWIETNIA!
 
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
Też ładnie popłynąłem na Higginsie, który wydawał się w miarę dobrą inwestycją. Johna faktycznie mógł podłamać błąd sędziego, ale we wcześniejszych frejmach raczej nie zachwycał. Chyba jeszcze skuszę się na pojedynek Selby - Allen i handi -1.5 na Anglika. Co o tym myślicie?

Masters mi nie wyszedł, ale czy komuś wyszedł? :|
Bukom wyszedł ;)
 
fazik1988 14

fazik1988

Użytkownik
Higgins mógł już przegrywać 2 do 0 w 2 frame wyrównał 1 do 1 dzięki tylko temu że marc allen pomylił się na łatwej zielonej do prawej naroznej i tylko dzięki temu wyrównał 1 do 1 . W prawdzie mówiąc po 4 partiach mógł przegrywać 4 do 0 ale udało mu się po błędzie marca allena . Bardzo słabo grał john w całym meczu . Mówiąc szczerze . Dużo osób mogło wyrzucić już kupno po 4 partiach . Beznadziejna gra ale co poradzić sport to sport niespodzianki się zdarzają . No ale nie ma co mówić dużo kasy straciłem właśnie na ten mecz dzisiejszy i tak samo jak na kamerunie dzisiaj . Ciekawi mnie jutro meczó roniego jutro chyba zagram powyżej 9 parti
 
Q 0

qwerty2882

Użytkownik
Jakbym nie oglądal meczu day-perry i spojzal bym na koncowy wynik to bym pomyslał ze jakis walkower czy cos.I pomyslec ze buki placily na daya nawet do 1,7zł

MASAKRA

P.S wstyd za ostatni kupon
 
webb4 2

webb4

Użytkownik
Ass namawiał wiec i ja coś napisze moze mi sie uda trafic

R. O&#39;Sullivan (-2.5)- P.Ebdon 1 kurs pewnie z 1.6-1.8

Wybierajac powyzszy typ opieram sie tylko na &quot;psychice&quot; Rakiety.

1.Po pierwsze z Ebdonem nikt grac nie lubi, mozna wrecz powiedziec ze najlepsi snookerzysci nie cierpia jego powolnego stylu i ogladania kazdej bili po 50 razy. Jednym z glownych przeciwnikow stylu Ebdona jest wlasnie Ronnie, ktory nie krepujac sie pare razy w swojej karierze dal do zrozumienia co o takiej grze mysli. W zwiazku z powyzszym jedynym ratunkiem zeby jak najszybciej odejsc dzisiaj od stolu jest szybkie zwyciestwo rakiety, poniewaz nawet gdyby Ebdon mial wygrac 6:0 to i tak zapewne opoznilo by to start wieczornej sesji

2. Po drugie patrzac na dotychczasowe wyniki przez przymat Ronniego to turniej jakby sie sam dla niego na razie wygrywał. Odpadli Higgins, Carter, Ding, Fu, a Robertsona sam wyeliminował. Moga mu zagrozic tak naprawde Murphy o ile poradzi sobie z Williamsem i Maguire ktory nic wielkiego nie pokazał na razie.

Moim zdaniem dzisiaj bedzie szybkie rach ciach ciach i po meczu. Typuje 6:2 dla Rakiety.
 
emile 16

emile

Użytkownik
Webb4 moim zdaniem w meczu Ronniego zagraj under 9,5 po kursie ok 2,05-2,10 wychodzi Ci na to samo bo mecz przy twoim Typie musi zakonczyć się 6-3 6-2 etc nie wyżej niż 6-3. Więc jest under a kurs dużo lepszy.
 
webb4 2

webb4

Użytkownik
Webb4 moim zdaniem w meczu Ronniego zagraj under 9,5 po kursie ok 2,05-2,10 wychodzi Ci na to samo bo mecz przy twoim Typie musi zakonczyć się 6-3 6-2 etc nie wyżej niż 6-3. Więc jest under a kurs dużo lepszy.
nie wiem gdzie taki kurs znalazles. poniewaz np w Bwin na under 9.5 jest 1.44
 
webb4 2

webb4

Użytkownik
kurde to az dziwne ze taki kurs wystawili na under, no ale to ich sprawa a co do drugiego meczu:

Williams M.-Murphy S over 9.5 2.00

Williams odczuwa skutki kontuzji ale daje rade. Co prawda dotychczasowi przeciwnicy nie postawili mu trudnych warunkow ale widac ze gra powiedzmy na solidnym srednim poziomie.

Murphy ma jakis taki dziwny okresw ostatnich latach, niby nie gra slabo ale tez nie potrafi sie wzniesc na wyzyny swoich umiejetnosci. Z Hendrym nie gral nic oszolamiajacego, widac bylo przeblyski ale tylko chwilowo, poza tym w moim odczuciu Hnedry gral dosyc slabo a i tak zdolal ugrac 4 frejmy.

Moim zdaniem faworytem pojedynku jest Murphy a moj typ mozna podsumowac jednym zdaniem: Murphy nie gra tak dobrze a Williams tak slabo zeby nie bylo moglo byc meczu &quot;na styku&quot; do samego konca, poza tym kurs wydaje mi sie nieco przesadzony
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Oferta na dzisiejsze mecze ćwierćfinałowe, bukmacher Bwin:



Wrzuciłem także kursy na u/o i handicapy bo widzę wynikła na ich temat dyskusja.

Kursy na wygrane faworytów czyli Ronniego i Shauna są za niskie i ja odradzałbym ich grę choć wydają się tzw pewniakami. Czy uda się Ebdonowi i Williamsowi wygrać po 4 frejmy tak aby pokryć handicap i over frejmowy? Nie wiem i naprawdę nie mam pomysłu co do tych pojedynków. Kibicować dziś będe oczywiście Murphy&#39;emu no i Ebdonowi bo chce widzieć w Mastersie kolejną sensację.
 
d910 0

d910

Użytkownik
Oko patrzy na te mecze i się ciśnie żeby dać Murphiego i Rakietę, ale ja to chyba dzisiaj odpuszczę ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom