>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

The Masters 2017 (15-22.01.2017)

Status
Zamknięty.
C 581

czajnol

Użytkownik
Shaun Murphy vs Barry Hawkins
Typ- Shaun Murphy 1.61 bet365⛔⛔⛔ ( zenada Murphy po pijanemu bym chyba lepiej zagral???? )
Czekalem z tym meczem bo liczylem ze bookmakerzy podniosa troche kurs na Magika no ale widze ze nic sie nie rusza. Murphy podobnie jak Robertson koncowka roku nie udana ale mozna to usprawiedliwic narodzinami dziecka wiec tu nie ma zadnych watpliwosci ze co innego w glowie bylo , teraz nowy rok I forma nie wiadoma mozna tylko sie domyslac , lecz sadze ze sprawy narodzin dziecka juz wyszly mu z glowy I w pelni sie skupi na snookerze , Murphy w swoim dniu jest w stanie grac jak z nut nie ma watpliwosci, przeciwnik Hawkins bardzo bardzo solidny zawodnik, ciezko tu bardziej cos przytoczyc jak panow forma w nowym roku , ogolnie Murphy dla mnie osobis ie jest zawodnikiem ciut lepszym I obstawiam wieczorem jego triumf nie wykluczone ze po ciezkiej batali.
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
S.Murphy vs B.Hawkins
Zakłady z handicapem: Hawkins, Barry (+1.5) @ 1.71 ✅ 1-6
Zwycięzca meczu: Hawkins, Barry @ 2.23 ✅ Łącznie frejmów: Powyżej 9.5 @ 2.04 ⛔
Marathon

Ja tu widzę spore szanse dla doga. Murphy w tym sezonie mocno przeciętny, zwłaszcza jak na jego wysokie standardy, a już od momentu gdy urodziło mu się dziecko to wygląda bardzo nieregularnie i przeciętne wyniki to potwierdzają. Właściwie w oczy rzucają się tylko półfinały China Open i UKC, ale zdecydowanie częściej kończył swój udział na pierwszych rundach. Hawk podobna forma, finał NIO, niezły run w UKC, tuż przed Mastersem rozruszał się w CLS z dobrym skutkiem, w 3 grupie w doszedł do półfinałów, by potem wygrać 4, grupę po drodze zresztą ogrywając Murphyego, który zaprezentował się tam bardzo przeciętnie. Masters to oczywiście nieporównywalnie większy prestiż i olewki nie będzie, ale forma może go trochę ograniczać. Myślę, że to dobra okazja dla Hawkinsa by trochę poprawić niekorzystny bilans z Murphym, zwłaszcza, że rok temu doszedł tutaj aż do finału.
 
S 51

szewapxa

Użytkownik
witam, mógłby ktoś opisać w kilku zdaniach jak wyglądała gra Mark Selby w pierwszym meczu? bo niestety nie miałem możliwości oglądać. Odpuściłem z typami na pierwszą rundę bo zobaczyć na formę po jednak dość długiej przerwie, nie widziałem tylko Selbiego w akcji, byłbym wdzięczny.
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
witam, mógłby ktoś opisać w kilku zdaniach jak wyglądała gra Mark Selby w pierwszym meczu? bo niestety nie miałem możliwości oglądać. Odpuściłem z typami na pierwszą rundę bo zobaczyć na formę po jednak dość długiej przerwie, nie widziałem tylko Selbiego w akcji, byłbym wdzięczny.
Dobrze wyglądała, 2 setki w tym najwyższy brejk turnieju, do tego jeszcze jedna prawie setka, po prostu Williams postawił trudne warunki i mógł nawet wygrać. Mecz do obejrzenia na YouTube
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
paul_trunks 16,9K

paul_trunks

Użytkownik
Nie popisali się wczoraj Murphy z Hawkinsem, pudło za pudłem, błąd za błędem, jeden z gorszych meczy tego turnieju. Najbardziej pozytywnym aspektem wczorajszego spotkania był gest zwycięstwa Murphiego po wygraniu frejma na 1-5 ;)
Wracamy na ziemię, na dzisiaj atakuję:
Ronnie Osullivan vs. Neil Robertson - Ronnie Osullivan over 0,5 centuries @ 1,50 ⛔ ale poziom ????
Marco Fu vs. Mark Allen - Marco Fu over 0,5 centuries @ 1,66 ✅ 140Fu cały czas w formie
AKO: 2,57 ⛔
bet365
Rakieta jaki jest każdy widzi, być może nie jest w optymalnej formie ale to w dalszym ciągu nieobliczalny geniusz snookerowego rzemiosła. Rekordzista wszech czasów z 851 brejkami stu punktowymi na koncie ma wprawdzie przestoje ale nie dzisiaj. Broni tytułu sprzed roku i jest łasy na kasę więc na pewno zepnie poślady w tym turnieju. W pierwszym starciu z Liangiem Wenbo 1 setka + 80 punktów. Z Robertsonem w obecnej formie również liczę na minimum jedną setkę Ronniego.
Marco na gazie, setka goni setkę, nie będę ponownie go komplementował. Kursy na jego setkę spadły od wczoraj, więc buki domyślają się co się święci. Zdziwię się, jeżeli nie powtórzy punktowania z poprzedniego meczu. Skuteczność 96% na wbiciach robi wrażenie.
Ps: Jaka jest nagroda za maxa w tegorocznym Mastersie?
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
R.O&#39;Sullivan vs N.Robertson
Number of Century Breaks: Poniżej 1.5 @ 2.59 ✅ 0 Łącznie frejmów: Powyżej 8.5 @ 1.43 ✅ 6-3
Łącznie frejmów: Powyżej 9.5 @ 2.10 ⛔
Ronnie nie przekonuje w tym sezonie swoją grą, wciąż jeszcze nic nie wygrał, a w paru turniejach już brał udział. Robbo też spora obniżka formy w ostatnich miesiącach. I pierwsze mecze nie zmieniły tego obrazu, O &#39; Sullivan męczarnie i cudem wygrany mecz z Wenbo (przecież Chińczyk spudłował czarną na mecz!), Robertson również nie zachwycił z Carterem (6-3), po prostu rywal był w bardzo przeciętnej dyspozycji. Obaj punktowali dobrze, ale bez błysku, setki wbili dopiero w ostatnim frejmie meczu. Dlatego dzisiaj ciekawą opcją wydaje się typ że nie będzie gradu setek w tym starciu maszynek do wbijania, bo te maszynki coś ostatnio zardzewiałe.

M.Fu vs M.Allen
Łącznie frejmów: Powyżej 8.5 @ 1.40 ⛔ 6-2
Łącznie frejmów: Powyżej 9.5 @ 2.05 ⛔

Allen się obudził w meczu z Higginsem, wprawdzie rywal trochę pomógł, ale co Pistol dostał na stole to czyścił. Fu zwyżka formy od ładnych paru tygodni, przeciwko Trumpowi tylko to potwierdził w jednym z lepszych meczów sezonu, a może i dekady, tylko nie zapominajmy, że Fu musiał odwracać mecz z 0-3 i 2-4. Wydaje się, że Fu słusznie jest minimalnym faworytem, głównie ze względu na ten jego ostatni run dobrych wyników, ale myślę, że bardziej prawdopodobnym scenariuszem jest zacięty, overowy bój. Allen potrafi grać z Chińczykiem, bilans bezpośredni bardzo wyrównany, a większość meczów bardzo zaciętych włącznie z deciderami. Dzisiaj może być podobnie.

Kursy z Marathonu
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
O&#39;Sullivan - Robertson over 8.5 @ 1.43
W żadnym wypadku nie chce mi się wierzyć, żeby było to spotkanie jednostronne. Tym bardziej, że takich podczas tego Mastersa praktycznie było (wczoraj Murphy - Hawkins oraz Bingham - Perry, gdzie to można było być praktycznie pewnym, że to będzie szybkie spotkanie). Osa w pierwszej rundzie sporo męczył sie z Wenbo, gdzie to miał sporo szczęścia. Wygraną dopiero przypieczętował w ostatniej partii. Gdzie to na pewno nie był dobry snooker w wykonaniu Rakiety. Ciągle mu czegoś brakuje, ale jeszcze nie ma zbyt chimerycznej swojej gry. Neil obecnie radzi sobie znacznie słabiej, ale w żadnym wypadku nie chce mi się wierzyć, żeby tutaj nie ugrał trzej frejmów. Na sztuka udała się Wenbo, więc Kangur tym bardziej powinien to osiągnąć.
Fu - Allen over 8.5 @ 1.40
Allen sprawił spora niespodziankę w pierwszej rundzie ogrywając Johna! Nikt mu tam większych szans na zwycięstwo nie dawał, ale tamten mecz co tutaj dużo mówić zrobił ogromne wrażenie. Kto dostawał szansę na grę to już budował wygrywającego breaka! Fu również w pierwszej rundzie pokazał przede wszystkim, że umie wyjść z opresji. Przegrywał przecież nawet trzema frejmami, aby ostatecznie wygrać swój bój. W tym meczu również jest faworytem tym bardziej, że forma jego jest całkiem wysoka. Allen na pewno zyskał nieco pewności siebie, ale Fu z drugiej strony regularnie buduje wysokie breaki. Jednak w żadnym wypadku nie chce mi się wierzyć, żeby byłby to jednostronny pojedynek.
 
J 3K

jatyper

Użytkownik
Nagroda za najwyższego breaka turnieju wynosi 10 tysięcy funtów.
To co się dzieje w meczu Rakiety to jakieś jaja ????
Polecam każdemu pooglądać ten mecz. Tak swoją drogą, jak komuś nie siądzie jakiś kupon przez niefart, to niech sobie przypomni wtedy Robertsona i jego niefart w starciu z Rakietą (tudzież masa farta Rooniego ???? )
 
paul_trunks 16,9K

paul_trunks

Użytkownik
Wczoraj padaka straszna w wykonaniu Osullivana i Robertsona, słusznie psotnik zauważył, że te maszynki do wbijania deko zardzewiały.
Ronnie Osullivan vs Marco Fu
Marco Fu win @ 2,75
Marco Fu + 1,5 @ 2,00
bet365
Największe value turnieje jak dotychczas. Marco w roli doga? Przecieram oczy ze zdumienia. Pobieram już teraz bo kursy będą spadać. Roni to karykatura samego siebie, tylko dzięki jeszcze gorszemu Robertsonowi melduje się w kolejnej rundzie. Ewidentnie forma nie adekwatna do rangi turnieju. Co innego Marco, ten jego azjatycki spokój połączony z efektywnością punktowania nie pozwala mi przejść obojętnie obok tak wysokiego kursu na zwycięstwo. Prezentowany poziom obu zawodników w tym turnieju różni się diametralnie i posiadanie kilkudziesięciu zwycięstw turniejów rankingowych dzisiaj Rakiecie nie wystarczy.
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Wczoraj padaka straszna w wykonaniu Osullivana i Robertsona, słusznie psotnik zauważył, że te maszynki do wbijania deko zardzewiały.
Ronnie Osullivan vs Marco Fu
Marco Fu win @ 2,75
Marco Fu + 1,5 @ 2,00
bet365
Największe value turnieje jak dotychczas. Marco w roli doga? Przecieram oczy ze zdumienia. Pobieram już teraz bo kursy będą spadać. Roni to karykatura samego siebie, tylko dzięki jeszcze gorszemu Robertsonowi melduje się w kolejnej rundzie. Ewidentnie forma nie adekwatna do rangi turnieju. Co innego Marco, ten jego azjatycki spokój połączony z efektywnością punktowania nie pozwala mi przejść obojętnie obok tak wysokiego kursu na zwycięstwo. Prezentowany poziom obu zawodników w tym turnieju różni się diametralnie i posiadanie kilkudziesięciu zwycięstw turniejów rankingowych dzisiaj Rakiecie nie wystarczy.
Już bym się tak nie zachwycał tym Marco Fu ,bo po prostu ALLEN zagrał straszną padakę wczoraj.Miał zostawiony 2 lub 3krotonie przez pudła Fu stół otwarty i łatwy do gry a pudłował niemiłosiernie.Kursy wystawione dobrze i nie widzę żadnego value w 2.75 na Fu
 
H 1K

horosz

Użytkownik
Już bym się tak nie zachwycał tym Marco Fu
No nie wiem. Ja mam inne odczucia ze wczorajszego meczu. 5 freamów skończył pewnymi podejściami (&gt;65 punktów) z czego jego gra była momentami świetna technicznie. W meczu w Rakietą będzie większa motywacja i moim zdaniem mniej błędów. Nie zapominajmy jak Fu zagrał z wielkim finale z Higginsem w Scottish Open. Dlaczego miałby nie wygrać w tym pojedynku. To najlepszy moment w jego karierze i możliwe, że pójdzie za ciosem. Moim zdaniem szanse 50/50 i kursy na FU są bardzo ciekawe ????
 
paul_trunks 16,9K

paul_trunks

Użytkownik
Już bym się tak nie zachwycał tym Marco Fu ,bo po prostu ALLEN zagrał straszną padakę wczoraj.Miał zostawiony 2 lub 3krotonie przez pudła Fu stół otwarty i łatwy do gry a pudłował niemiłosiernie.Kursy wystawione dobrze i nie widzę żadnego value w 2.75 na Fu
Pewnie, że Allen zagrał padakę, ale równie kiepsko grał Osullivan i Fu dzisiaj zrewanżuje się za półfinał UK Championschip. Zresztą zobaczymy za kilka godzin ????
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
No nie wiem. Ja mam inne odczucia ze wczorajszego meczu. 5 freamów skończył pewnymi podejściami (&gt;65 punktów) z czego jego gra była momentami świetna technicznie. W meczu w Rakietą będzie większa motywacja i moim zdaniem mniej błędów. Nie zapominajmy jak Fu zagrał z wielkim finale z Higginsem w Scottish Open. Dlaczego miałby nie wygrać w tym pojedynku. To najlepszy moment w jego karierze i możliwe, że pójdzie za ciosem. Moim zdaniem szanse 50/50 i kursy na FU są bardzo ciekawe ????
zgadzam się że jest w życiowej formie ,ale to nie zmienia faktu że i tak sulivan jest faworytem w tym meczu wg mnie i lina dobrze wystawiona.Wczoraj FU prowadził 3-0 a powinien przegrywać 1-2 (każdy zawodnik taki otwarty stół jaki dał Fu dla ALLENA powinien w 100% wykorzystać ) Więc z wyniku 6-2 zrobiłoby się 4-4 i otwarty mecz .Sulivan to geniusz snookera i odradzałbym grę przeciwko przy takim kursie .Na live gwarantuje wam ,że na Fu będzie o wiele wyższy ????
 
H 1K

horosz

Użytkownik
Sulivan to geniusz snookera i odradzałbym grę przeciwko przy takim kursie .Na live gwarantuje wam ,że na Fu będzie o wiele wyższy ????
Zgadzam się ale zbyt dużo jego spotkań widziałem w ostatnim czasie gdzie zostawiał przeciwnikowi otwarty stół. Fu to wykorzysta ;)
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Zgadzam się ale zbyt dużo jego spotkań widziałem w ostatnim czasie gdzie zostawiał przeciwnikowi otwarty stół. Fu to wykorzysta ;)
Oglądałem Sulivana również w kilku meczach i wg mnie to zauważyłem że jego nastawienia do snookera jest trochę inne niż kiedyś .Nie ma u niego takiej werwy i dużej chęci wygrywania .Do spotkań przystępuje na luzie ,traktuje je jako dobrą zabawę.Nie widać w nim takiego ciśnienia na wgrywanie stąd często gubi koncentrację i popełnia proste błędy ( ostatnio nawet w jednych z turniejów dziecinny błąd na bili gdzie każdy amator by się powstydził na pudle )
Jednak jego warsztat i czucie stołu będzie zawsze o poziom wyżej niż innych rywali .Gra u siebie w Londynie i ma całą publiczność po swojej stronie więc nastawienia do tego turnieju na pewno będzie odbiegać od tych pozostałych turniejów i z meczu na mecz będzie tylko mocniejszy .
Fu forma życiowa ,ale geniuszem snookera to on dla mnie nie jest i mecz z Allanem pokazał mi że stać go na proste błędy .
Reasumując to kursy głowne przedmeczowe nie robią żadnego value dla mnie.
Mój typ : Czy któryś z graczy zdobędzie 3 framy z rzędu - NIE kurs 5,5 bet365
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik
Dziś najbardziej oczywistym wyborem wydaje się over 8.5 Selby-Hawkins oraz win Dinga. Ako 2.03 w całorocznym.
Ding w formie. Perry niby rozbił Binghama 6:1, ale jak sami wiecie, to była 1/4 Binghama. 3/4 było myślami z żoną i nowonarodzonym dzieckiem.
Hawk baardzo solidnie. Gładko odprawił prosiaczka. A Selby męczarnie z Williamsem, mógł to nawet przegrać. Barry dużo lepszym zawodnikiem jest niż Mark, więc pojedynek powinien być wyrównany (choć jak zwykle wygra Selby :p).
 
tymexx 159

tymexx

Użytkownik
Krol jest tylko jeden - Osa...
Ale jesli chodzi o gre u buka nie ma nigdy miejsca na sentymenty....
Fu to glowny kandydat to zwyciestwa w Mastersie 2017 po meczach, ktore widzielismy do tej pory. Ronnie zawsze blysnie geniuszem, zawsze bedzie mial po swej stronie publike i wiekszosc kibicow przed tv, ale na tym etapie i dystansie obawiam sie, ze nie da rady robotowi z Hongkongu....
Wszystkie kursy w strone Fu - i zwyciestwo i handicapy i setki -jak najbardziej do gry
 
marcinmotyl 4,9K

marcinmotyl

Użytkownik
Ja gram win Fu w turnieju @5.5 moim zdaniem ma największe szanse spośród wszystikch zawodników gra najpewniej, a oprócz że jest genialny przy stole, to do tego jest niesamowicie mocny mentalnie i będzie w każdym meczu grał na 100% bez względu na wynik, po takim kursie jak najbardziej warto jego win zagrać
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom