>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

The Recruiter by Betsafe.com

rexaar 32

rexaar

Użytkownik
Kiedy się dostaje voucher do tego sklepu? Koszulkę wygrałem za 4 tydzień, ale przysłali mi tylko emaila z potwierdzeniem wygranej.
 
A 23

adam2173

Użytkownik
Po 10-tym dniu następnego miesiąca. 4 tydzień konkursu to był chyba pierwszy tydzień marca, więc pewnie wyślą Ci ten kod w kwietniu.

Ja wczoraj również otrzymałem paczkę z subside ????
 
G 0

g3n1usz

Użytkownik
czyli mogę spokojnie wziąść nagrode w postaci ekranu LCD do kompa (wartość 1000 zł) i nie będe mieć żadnych podatków itp?
 
betsafe 20

betsafe

Użytkownik
Mamy małą awarię. Nie działa również strona Almost Anything i Gumball. Staramy się zlikwidować tę usterkę. Przepraszam za utrudnienia!
 
betsafe 20

betsafe

Użytkownik
Niestety nie jestem w stanie tego powiedzieć. Odpowiedzialne osoby pracują nad tym i robią co mogą. Również chcielibyśmy żeby wszystko już działało ???? .
Proszę o cierpliwość.
 
P 0

paszul

Użytkownik
Czy wszystkim dopisali bonus do konta za wygraną w marcu?
Jest już 13 kwietnia, podobno po 10 mieli dopisywać bonus do konta... konto w recruiterze i w betsafe zarejestrowane mam na ten sam email i nick. Kasa nie została dopisana, ani nikt się ze mną nie kontaktował.
Jak sprawa wygląda u Was?
 
betsafe 20

betsafe

Użytkownik
Jeśli Ci się ta nagroda należy, a wierzę, że tak jest, to spokojnie - będzie ???? . Nagrody są przyznawane po 10 dniu każdego miesiąca. Dziś jest dopiero 13, a prawdopodobnie są one przyznawane i &quot;załatwiane&quot; od góry. Proszę o cierpliwość ;)
Pozdrawiam!
 
Do góry Bottom