>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Tipico w Niemczech

Z 0

zaboroo

Użytkownik
Witam jako ze jestem od nie dawna w Niemczech i troche bym sobie poobstawial, a poki co grac przez internet nie mam mozliwosci, mam pytanie jest u mnie w miescie punkt Tipico, czy aby obstawiac zaklady tak samo (tak jak w Lotto Bayern) trzeba tam zakladac karte itd czy tak jak np. w Polsce ide zapisuje pare meczy i obstawiam ?
 
D 0

daroo18

Użytkownik
Nie trzeba zakładać karty.
Wchodzisz, bierzesz ofertę i typy wykreślasz na blankiecie podobnym do totolotka.
Wszystkie opcje są tam podane, każda ma swój kod.
System prosty. Nie ma kolejek jak w polskiej fortunie gdzie kasjerka musi wklepywać każdy kod po kolei. Nie można tego wprowadzić w Polsce?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Kasjerka w Fortunie wcale nie musi wklepywać kodów po kolei - jeżeli chcesz nadać kupon w kolekturze, wystarczy zrobić e-kupon i podać jej jedynie jego numer.
Totolotek od dawna posiada blankiety do zaznaczania numerów kodów opcji zdarzeń - do czytników, więc bez konieczności wpisywania czegokolwiek przez obsługę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
D 0

daroo18

Użytkownik
Kasjerka w Fortunie wcale nie musi wklepywać kodów po kolei - jeżeli chcesz nadać kupon w kolekturze, wystarczy zrobić e-kupon i podać jej jedynie jego numer.
Totolotek od dawna posiada blankiety do zaznaczania numerów kodów opcji zdarzeń - do czytników, więc bez konieczności wpisywania czegokolwiek przez obsługę.
Zgadza się, można. Tylko jak przed Tobą stoi kilku &quot;stałych bywalców&quot; co skreślają taśmę &quot;za dwójkę&quot; to też to trochę trwa ????
 
pioter447 7

pioter447

Użytkownik
Nie trzeba zakładać karty też również nie trzeba nigdzie stać w żadnej kolejce to nie komuna , zakładasz konto w tipico masz wtedy swój numer konta lub opcjonalnie jakiś login i
możesz wysyłać przez internet lub iść do bukmachera naziemnego ,byłem kilka razy i żadnych wielkich kolejek niewidzałem jak to kolega jeden napisał
 
D 0

daroo18

Użytkownik
Nie trzeba zakładać karty też również nie trzeba nigdzie stać w żadnej kolejce to nie komuna , zakładasz konto w tipico masz wtedy swój numer konta lub opcjonalnie jakiś login i
możesz wysyłać przez internet lub iść do bukmachera naziemnego ,byłem kilka razy i żadnych wielkich kolejek niewidzałem jak to kolega jeden napisał

Może przeczytasz jeszcze dwa razy to co napisałem?
Nigdzie nie padło stwierdzenie, że w tipico są kolejki.
 
Do góry Bottom