>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Titan Poker - Darmowe 50$

Status
Zamknięty.
C 0

cush

Użytkownik
Slyszeliscie o tej promocji ?
Właśnie się zastanawiam czy to nie ściema, bo niewiem czy wpłacać.
Cytuje kolesia który napisał to na jakimś forum.
Dostałem info od ekipy Titana że dzisiaj wraz z wprowadzeniem przelewów wprowadzili nowy bonus dla Polaków. Wpłacamy od 20$ do 50$ i dostajemy drugie tyle, w zasadzie nic nowego z obecną promocją gdyby nie to że teraz pieniądze dostajemy automatycznie na nasze konto bez uzyskiwania tak zwanych titanpoints, to znaczy że nawet laicy mogą teraz wpłacać kasę zagrać 1-2 razy albo w ogóle i wyjąć darmowe 50$, no nie wiem jak to podziała na naszych polskich bonushunterow oby tylko nie przekombinowali i znowu zawiesza fajne promocje dla polaków ;/
Kod bonusowy: darmowe50
 
C 0

cush

Użytkownik
Tak, tylko że ludzie mogą to pomylić z promocją która jest bez kodu darmowe50, ta 100% od depozytu tylko że dopiero po uzbieraniu 2000 pokerpointsow
 
cashier 0

cashier

Użytkownik
Gościu zarejestrował się wczoraj i już wyskakuje z jakimiś promocjami. Nie bądzcie naiwni - wpisując ten kod staniecie się jego poleconymi, on dostanie za to kase a Wy podwojenie depozytu zobaczycie jak świnia niebo ???????????? Zbanujcie ch***.
 
C 0

cush

Użytkownik
Gościu zarejestrował się wczoraj i już wyskakuje z jakimiś promocjami. Nie bądzcie naiwni - wpisując ten kod staniecie się jego poleconymi, on dostanie za to kase a Wy podwojenie depozytu zobaczycie jak świnia niebo ???????????? Zbanujcie ch***.
Śmieszny jesteś, ja nic nie mam z rejestracji, i jescze wyklinasz, ale dobra dla potwierdzenia wstawiam baner promocyjny i oczekuję przeprosiń.
 
L 147

luminat

Użytkownik
Jak nie zobaczę linka do strony TitanPoker z tym banerem to bzdury piszesz.
Ten baner wygląda jak wyciągnięty z Programu Partnerskiego, nie mylę się?
 
C 0

cush

Użytkownik
Mylisz się, jestem starym użytkownikiem Titan Poker i kontakt z obsługą klienta mam bardzo dobry więc mam dostęp do promocji wcześniej niż wszyscy, informacja na stronie Titan Poker o bonusie będzie dostępna już niedługo.
 
L 147

luminat

Użytkownik
Czyli temat do zamknięcia i usunięcia.
Slyszeliscie o tej promocji ?
Właśnie się zastanawiam czy to nie ściema, bo niewiem czy wpłacać.
Cytuje kolesia który napisał to na jakimś forum.
i tu
Mylisz się, jestem starym użytkownikiem Titan Poker i kontakt z obsługą klienta mam bardzo dobry więc mam dostęp do promocji wcześniej niż wszyscy, informacja na stronie titana o bonusie będzie dostępna już niedługo.
Mylisz się w zeznaniach. Jak próbujesz wciskać kit to ustal wersje wcześniej i się jej trzymaj, a nie zmieniasz zdanie w zależności od kierunku wiatru.
Pozdrawiam.
 
C 0

cush

Użytkownik
Jak dla mnie możesz zamykać i usuwać topic. Mnie promocja i tak już nie dotyczy, na pewno podziękują Ci te osoby które nie mają tam konta. Pozdro ostatni mój post, nie będę sobie wypruwał żył dla dobra innych.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom