>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Titanbet 100% od depozytu do 200 ( USD, EUR, FUNT)

P 0

piter85

Użytkownik
Najpierw trzeba obrocic 8x depozyt po kursie min. 1,50 i dopiero wtedy dopisuja bonus. Ja jestem w polowie obrotu wiec nie wiem jak wyglada sprawa wyplat.
 
R 125

roger12

Użytkownik
dobra panowie czyli co wpłacam 100€ i gram np kupony po 10€ wystarczy zagrać 8x takich kuponów tak czy muszę postawić za całosc np 100€ x 8??
i jak tam z forma płatności wpłata za pomocą mb kwalifikuje się do otrzymania tego bonusu
 
roxandoo 284

roxandoo

Użytkownik
dobra panowie czyli co wpłacam 100€ i gram np kupony po 10€ wystarczy zagrać 8x takich kuponów tak czy muszę postawić za całosc np 100€ x 8??

i jak tam z forma płatności wpłata za pomocą mb kwalifikuje się do otrzymania tego bonusu
Mozesz postawic 80 kuponow za 10€ z wiekszym kursem niz 1,5 a mozesz i postawic 8x 100€. Chodzi o to zebys obrocil 800€ po wiekszym kursie niz 1,5
 
P 0

piter85

Użytkownik
Wystarczylo sprobowac sie zalogowac loginem z pokera i juz mialbys odpowiedz.
Gdy otworzysz formularz rejestracyjny to zobaczysz na czerwono informacje zeby nie zakladac konta jezeli ma sie konto Titan Poker, nie wiem czy w takim przypadku przysluguje bonus wiec lepiej dopytac sie o to w supporcie.
 
hasiak 21

hasiak

Użytkownik
i jak Panowie obrócił ktoś już ten bonus? bo jestem zainteresowany tą firmą może ktoś powiedzieć coś na ten temat ?
 
P 0

paralelizm

Użytkownik
a jak wygląda kwestia waluty? tzn robie przelew przez MB na sume 200 pln i czy wtedy oni przeliczają na dolary,funty lub euro czy mam rachunek w złotówkach i po wymaganym obrocie dostanę równowartość 200 zł bonusu?
 
student 0

student

Użytkownik
▶ rachunek jest w walucie ktora podales przy rejestracji, z tego co pamietam nie bylo PLN,
▶ wplacajac kase w zlotowkach, zostanie ona przewalutowana.. kosz to jakies 5 GBP/USD
▶ bonus dopisywany jest po obrocie, stan obrotu mozna sprawdzac na biezaco w odpowiedniej zakladce, co znacznie ulatwia sprawe
 
P 0

piter85

Użytkownik
Ja otrzymalem dzis swoja wyplate (w momencie zlecania wyplaty na wszelki wypadek wyslalem im skan prawa jazdy do weryfikacji danych). Ogolne wrazenia sa kiepskie. Tak jak bylo wspomniane wczesniej bonus dopisuja dopiero po wykonaniu obrotu (w moim przypadku musialem postawic GBP1600, jezeli przegra sie swoj depozyt to trzeba ponownie cos wplacic). Ta firma ma kursy raczej zdecydowanie ponizej przecietnej, w szczegolnosci na pilke nozna. Bardzo szybko reaguja na zmiany kursow na rynku, wiec trudno ustrzelic jakis przewartosciowany kurs. Ja caly obrot wykonalem na sportach amerykanskich bo tam jedynie od czasu do czasu bylem w stanie znalezc jakis rozsadnie wyceniony mecz. Jesli chodzi o limity, to zdarzalo sie, ze na niektore mecze nie bylem w stanie postawic wiecej niz kilkadziesiat GBP. Nie sadze zebym jeszcze kiedykolwiek wplacil tam swoje pieniadze. Jezeli ktos chce obracac glownie na pilce noznej to radze sobie dobrze skalkulowac czy to sie oplaca, bo mimo ze otrzymujemy bonus to po postawieniu 1600 GBP/EUR/$ w innej firmie moze sie okazac ze nasza wygrana bedzie wyzsza o wiecej niz 200 jednostek danej waluty.
 
B 0

bono0805

Użytkownik
Jak jest z wyplatami?
pewny jest ten bukmacher?jak z wyplatami?chca jakies skany dokumentow przed wyplata i czy sa tam zaklady na zywo?
 
Do góry Bottom