>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Titanbet 100% od depozytu do 200 ( USD, EUR, FUNT)

damianns 0

damianns

Użytkownik
Czy jezeli poprosze o bonus i bede w trakcie obrotu zdeponowanej kwoty (ale jeszcze bonusu nie dostane) to moge wyplacic kwote jaka mam na koncie czy musze czekac az skoncze 8-krotny obrot?
 
marasking 63

marasking

Użytkownik
Zmiana warunkow promocji. Teraz max bonus wynosi 250 USD/EUR/GBP. Obrot 15x po kursie minimalnym 2,00.
Jak dla mnie ta promocja nie ma całkowicie sensu przy tych warunkach obrotu. Ktoś wyżej pisał , że maja kursy poniezej przecietnej wiec tak naprawde ten bonus sfinansujemy sobie sami. A tak a&#39; propo to era prawdziwych bonusów juz sie kończy- kiedyś bonus oznaczał ze wplacisz 100$ a na gre masz 200$ , czyli grajac np. ako 8 zamiast 800 masz 1600 i potem sie bawisz. Ostatnim ciekawym bonusem, który był to w BaH 350 wpłata, a na koncie 700na gre, teraz firmy tylko ściemniaja jakimiś freebetami itp.
 
W 0

wald

Użytkownik
obróciłem depozytem głównie po kursie 1,90. na starych warunkach. To miało rzeczywiście jeszcze sens. 3 stycznia potwierdzili mi weryfikację tozsamosci. Czekam na kasę na MB i do dzisiaj nic. W miedzyczasie widzę zmienili warunki promocji aby wyeliminować takich jak ja. czekam z niecierpliwościa na kasę -dla mnie niemałą - trochę dlugo to trwa jak na tak renomowanego - przynajmniej jesli chodzi o poker - bukmachera.
 
mrwujek 3

mrwujek

Użytkownik
Z regulaminu: &quot;So signup now, double your money and have a bet on us because football betting - in fact all betting - is much more fun when done with free money!&quot;
Czy w takim razie teraz bonus jest przyznawany po depozycie czy nic się nie zmieniło?
 
K 0

karpiu1234

Użytkownik
Z regulaminu: &quot;So signup now, double your money and have a bet on us because football betting - in fact all betting - is much more fun when done with free money!&quot;
Czy w takim razie teraz bonus jest przyznawany po depozycie czy nic się nie zmieniło?
ja wlasnie koncze obracac stary bonus i mowie Ci - NIE GRAJ TAM!! tak zalosnych kursow moje oczy jeszcze nie widzialy i ta mala liczba dodatkowych zakladow, np. nie ma w nhl zakladow 3-drogowych na 1x2 itp, przyklady mozna mnozyc... lepiej wplac sobie na innego buka bez bonusy i Twoje wygrane beda znacznie wieksze...
 
P 0

punterr

Użytkownik
To jest wielomilionowa firma, ostatnio widzialem jej reklamy w jakiejs telewizji angielskiej (a wiadomo, ze reklamy w tv nie sa tanie).
 
yam 93

yam

Użytkownik
Gralem tam jeszcze jak obrot byl 6krotny i po min. kursie 1,50
Bonus dopisuja dopiero po wykonaniu obrotu, wtedy mozna wyplacic juz nic nie grajac.
Jesli jednak nie zdazymy obrocic w 90dni bonus nie zostanie dopisany!
Kursy sa przecietne, oferta podobnie, live ubogi..
Titanbet.com to firma pewna i wyplacalna.
 
Do góry Bottom