>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Tobet 80zł bez ryzyka - dla wszystkich! co nie mają konta

hawok 6

hawok

Netflix Bets Original
Tobet - stawiasz 80zł jak kupon wejdzie to całość można wypłacić.
Jak nie wejdzie to zwrot obracasz 3 razy po kursie 1,5 :p
 
M 3

mistrzunio

Użytkownik
jest to oferta dla nowych klientów bo się zastanawiam nad bukiem ?
tego live-chat chyba w tym tobecie nie działa bo jak wchodze to jest pole tylko do wiadomości na mail
 
kuczak666 3

kuczak666

Użytkownik
Ja od angielskiego supportu dostałem taką odpowiedź:
&quot;This bonus is only valid for customers from Romania and Hungary. Sorry
for the inconvenience&quot;
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Kuczak666 ale pieprz***sz głupoty za przeproszeniem... nie rozumiem dlaczego ludzie w ogóle otwierają swoje jadaczki NIE CZYTAJĄC REGULAMINU!!! ????

REGULAMIN PROMOCJI:

• Zasada „graj bez ryzyka” dotyczy tylko pierwszego postawionego zakładu.
• Zwracamy tylko kwotę pierwszego przegranego zakładu.
• Maksymalna wysokość zwróconej kwoty wynosi 20 EUR/80PLN.
• Promocja obejmuje użytkowników Tobet zarejestrowanych w Polsce.
• Do promocji ma również zastosowanie ogólny Regulamin serwisu.

i wszystko jasne... jak nie dali kasy to pisz na live chat i na pewno oddadzą...
 
kuczak666 3

kuczak666

Użytkownik
Kuczak666 ale pieprz***sz głupoty za przeproszeniem... nie rozumiem dlaczego ludzie w ogóle otwierają swoje jadaczki NIE CZYTAJĄC REGULAMINU!!! ????
REGULAMIN PROMOCJI:
• Zasada „graj bez ryzyka” dotyczy tylko pierwszego postawionego zakładu.
• Zwracamy tylko kwotę pierwszego przegranego zakładu.
• Maksymalna wysokość zwróconej kwoty wynosi 20 EUR/80PLN.
• Promocja obejmuje użytkowników Tobet zarejestrowanych w Polsce.
• Do promocji ma również zastosowanie ogólny Regulamin serwisu.
i wszystko jasne... jak nie dali kasy to pisz na live chat i na pewno oddadzą...
Napisałem tylko odpowiedź od supportu jaką otrzymałem na pytanie czy jestem uprawniony do tej promocji. Pieniędzy też nie stawiałem, ponieważ mam tam konto i chciałem sprawdzić czy mogę wziąć udział w promocji.
A takich chłopców jak Ty, którzy nie potrafią czytać innych postów ze zrozumieniem to nie trawię na tym forum ???? , choć z drugiej strony żal mi Ciebie.
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Koleżko wytłumacz mi po kiego bata pisałeś do supportu?! Skoro wszystko jest napisane w regulaminie?! Szkoda czasu dla Ciebie u Nich bo ludzie mają poważniejsze problemy niż &quot;nieczytanie regulaminów&quot;... jakbyś przeczytał to byś wszystko wiedział i nie musiał byś komuś zawracać gitary głupimi pytaniami... i zastanów się trochę co piszesz bo robisz z siebie błazna...
A sformułowanie &quot;jak nie dali kasy to pisz na live chat i na pewno oddadzą...&quot; napisałem po to bo myślałem że założyłeś konto i nie oddali kasy po meczu... po części chciałem wyprzedzić czas ale przyznaję tu mój błąd...
 
kuczak666 3

kuczak666

Użytkownik
Koleżko wytłumacz mi po kiego bata pisałeś do supportu?! Skoro wszystko jest napisane w regulaminie?! Szkoda czasu dla Ciebie u Nich bo ludzie mają poważniejsze problemy niż &quot;nieczytanie regulaminów&quot;... jakbyś przeczytał to byś wszystko wiedział i nie musiał byś komuś zawracać gitary głupimi pytaniami... i zastanów się trochę co piszesz bo robisz z siebie błazna...

A sformułowanie &quot;jak nie dali kasy to pisz na live chat i na pewno oddadzą...&quot; napisałem po to bo myślałem że założyłeś konto i nie oddali kasy po meczu... po części chciałem wyprzedzić czas ale przyznaję tu mój błąd...
Otóż do supportu pisałem po to aby się dowiedzieć czy mogę skorzystać z tej promocji jako ich stary użytkownik czy może jest ona dla nowych. Na to pytanie odpowiedzieli mi Węgrami i Rumunami.

W regulaminie nie ma napisane czy dla nowych natomiast w tytule postu tak. Ot co chłopczyku Sylar.
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
To powinieneś o tym napisać w pierwszym poście żeby wszystko było jasne od początku i nie byłoby całej dyskusji :]
 
M 3

mistrzunio

Użytkownik
podobno ta oferta dla nowych jest dostępna tylko jak podadzą kto mu poleciła buka(bo oferta tylko dla osób z programu partnerskiego) i jak ta osoba da mu specjalnego linka do tej promocji?(macie???)
tak mi na chacie powiedzieli
 
P 0

polk

Użytkownik
Mi niestety pierwszy zakład za 80 pln wszedł i jestem 500 do przodu, także na bonus się nie załapałem. Ale rzecz jasna, nie żałuję! Promocja naprawdę fajna.
 
Do góry Bottom