>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tobet - czy aby napewno profesjonalny bukmacher ?

sokrates 1,8K

sokrates

Użytkownik
Witam
Mam od soboty mały problem z firmą Tobet dotyczący spotkania półfinałowego rosyjskiej ligi siatkówki kobiet:
Zariecze Odincowo - Dinamo Krasnodar 3:0 25:23, 25:21, 25:23
Problem polega na tym że Tobet omyłkowo wpisał do oferty mecz Dinamo Krasnodar - Zariecze Odincowo zamiast Zariecze Odincowo - Dinamo Krasnodar. Kursy na to spotkanie były prawidłowe wiec byłem pewien że to tylko błąd &quot;literowy&quot;. Mecz zagrałem po i tak niskim kursie 1.28 bo potrzebowałem czegoś do dubla. Wszystko pięknie ładnie Odincowo wygrywa pewnie 3 do zera aż tu nagle godzinę po meczu dostaje maila że mój zakład został anulowany. Niezbyt mi się do spodobało bo nie widziałem podstaw dla takiego posunięcia a wisiała na tym kuponie niemała gotówka wiec od razu wbiłem na czat, zgłosiła się pani Marta. Po godzinnej pogawędce, przedstawieniu swoich argumentów wywalczyłem przekazanie sprawy do działu sportowego i dalszy kontakt mailowy. W dniu wczorajszy otrzymałem odpowiedz o następującej treści:
Witamy serdecznie,
Uprzejmie informujemy, że Pana zakład został poprawnie rozliczony.
Gospodarz spotkania w naszej ofercie został podany błędnie. Zgodnie z
naszym regulaminem w takiej sytuacji zakłady są anulowane, nawiązując
do poniższej zasady:
3.19 Jeżeli mecz zostanie przeniesiony z obiektu gospodarzy na obiekt
zastępczy bądź inny niż ten, na którym gospodarze zwykle rozgrywają
mecze u siebie, a Tobet nie zamieści informacji o tym fakcie przy
kursie podanym na stronie internetowej, wszystkie zakłady zostaną
unieważnione.
Otrzymaliśmy odpowiedź z działu sportowego w sprawie kursów na to
spotkanie. Kurs byłby niższy niż 1.28 jeśli dysponowalibyśmy
informacją o zmianie gospodarza.
Prosimy o kontakt w razie jakichkolwiek pytań.
Pozdrawiam!
Z poważaniem/Regards,
Marta
Customer Support
Niestety tłumaczenia Tobetu mijają się z prawdą dlatego wysłałem do nich kolejnego maila o następującej treści:
Witam,
Niestety nie mogę zgodzić się z Pani oceną dotyczącą tego spotkania.
Cały czas nawiązuje Pani do zasady 3.19 która brzmi:
3.19 Jeżeli mecz zostanie przeniesiony z obiektu gospodarzy na obiekt
zastępczy bądź inny niż ten, na którym gospodarze zwykle rozgrywają
mecze u siebie
, a Tobet nie zamieści informacji o tym fakcie przy
kursie podanym na stronie internetowej, wszystkie zakłady zostaną
unieważnione.

Powtarzam jeszcze raz, mecz nie został przełożony czy przeniesiony jak uparcie twierdzicie.
O tym że odbędzie się on 17.04. było wiadomo już 11.04. Regulamin(który powinny przestrzegać obie strony) mówi
Jeżeli mecz zostanie przeniesiony a nie Jeżeli firma Tobet twierdzi że mecz został przeniesiony.
Jeżeli twierdzicie że mecz został przeniesiony to proszę o podanie obiektywnego źródła tej informacji. Ja mogę podać dowolną ilość źródeł potwierdzających że o tym gdzie mecz będzie rozegrany wiadomo było już 11.04 a Wy ofertę na to spotkanie wystawiliście dopiero w dniu meczu tj. 17.04.
W jednym oczywiście przyznaje wam racje, pomyliliście kolejność drużyn przy wpisywaniu jej do oferty. Tylko na tym polegała wasza pomyłka bo kursy wystawiliście prawidłowe. Pisze mi Pani że:
Kurs byłby niższy niż 1.28 jeśli dysponowalibyśmy informacją o zmianie gospodarza. Pomijam już fakt że zmiany gospodarza nie było.
Średni kurs na to zdarzenie u bukmacherów które wiedziały że gospodarzem jest Odintsovo wynosił w momencie mojego zagrania 1.30 -1.35 (dla przykładu 10bet 1.35, bet-at-home 1.30, pinnacle 1.33) u Was natomiast tylko 1.28 a chwile po moim zagraniu 1.25 i Wy macie czelność jeszcze twierdzić że kurs był wystawiany na mecz Krasnodar - Odintsovo a nie na spotkanie Odintsovo - Krasnodar. 22.04 dojdzie do trzeciego pojedynku tych drużyn, tym razem w Krasnodarsku i jestem w stanie założyć się o każde pieniądze że kurs na zwycięstwo Odintsova w tym spotkaniu będzie wyższy niż 1,28 jak cały czas próbujecie mi wmówić i bedzie wynosił około 1.45 a przecież po 2 pewnych wygranych kurs powinien być jeszcze niższy prawda ?
Wiem i zdaje sobie sprawę że jesteście sędzią we własnej sprawie ale przyzwoitość nakazuje chyba przyznanie mi racji. Proszę o ponowną analizę tego spotkania waszego uroczego jak to Pani określiła &quot;działu sportowego&quot;.
Z poważaniem,
Szymon Xyz
Uważam działanie firmy Tobet za mało profesjonalne dlatego zdecydowałem się na zamieszczenie tutaj tego tematu, zobaczymy jaki finał znajdzie ta sprawa o czym na pewno poinformuje.
 
Do góry Bottom