>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tobet/Nordicbet Monster Freerolls 35.000E

Status
Zamknięty.
chris7 7

chris7

Forum VIP
Zapraszamy do gry w serii czterech turniejów z cyklu „Freeroll gigant” z nagrodami o łącznej wartości aż 35 000 €! W każdym z pierwszych trzech turniejów do rozdania będzie 5000 €, a w puli ostatniego znajdzie się gigantyczna suma 20 000 €! Nie przegap ogromnej szansy na wygranie ogromnych pieniędzy!
Jak w każdym freerollu, dołączenie do gry nie wiąże się z koniecznością uiszczenia wpisowego, jest to więc doskonała okazja dla nowych graczy, którzy nie chcą ryzykować własnych pieniędzy.
Jedynym wymogiem dla chcących zagrać w wybranym freerollu gigancie jest uprzednie rozegranie jednego rozdania z prowizją (raked hand). Wystarczy w tym celu wziąć udział w dowolnej grze gotówkowej i wnieść stawkę do puli, w której znajduje się ponad 5 €/$.
Oto terminarz turniejów:
Niedziela 21 marca: freeroll gigant z pulą 5000 €
Niedziela 28 marca: freeroll gigant z pulą 5000 €
Niedziela 4 kwietnia: freeroll gigant z pulą 5000 €
Niedziela 11 kwietnia: freeroll gigant z pulą 20 000 €
Turnieje można grać w Tobet lub NordicBet.
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
Mam takie pytanko jaka jest maksymalna liczba graczy na taki turniej oraz jakiej liczby sie spodziewacie mniej wiecej. Nie posiadam softow tych pokeroomow a nie wiem czy sie tym nie zainteresowac.
Pozdrawiam
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Max. liczba graczy to 6000 , ale tym nie ma co się sugerować tyle nie będzie. Co do liczby osób to ciężko przewidzieć ,po pierwszym turnieju będzie wiadomo. Rejestracja dopiero 3 godziny przed turniejem będzie otwarta, więc może tak dużo się nie zapisze . Typuje do 1000 osób . Doczytałem teraz w lobby, że jednak te turnieje nie takie fajne ???? , bo wygrane trzeba będzie obrócić 1E - 1.4 pkt . Nie jest to dużo, ale nie każdemu się chce grać stoliki i się męczyć z punktami.
 
A 13

augusthwdp

Użytkownik
1.4 pkt na 1 euro to nie tak duzo. Wygrana za 1 miejsce tj. 300 euro na stolikach 0,5/1 da sie obrocic w 2 godziny albo i mniej ????
 
mik 53

mik

Użytkownik
musi być w jednym rozdaniu ponad 5 $ na stole, czy mozna uzbierac w kilku rozdaniach 5 $?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom