>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tobet- Startbonus nawet 250PLN.

vader 2,8K

vader

Forum VIP
Startbonus nawet 250PLN - ZASADY PROMOCJI

1. Promocja „Tobet250” (bonus w wysokości 100% wpłaty na konto zakładów sportowych, maksymalnie 250 PLN) potrwa od godziny 00:00 CET w poniedziałek 10 sierpnia 2009 do godziny 23:59 CET w środę 19 sierpnia 2009. 2. Promocja dotyczy tylko nowych użytkowników Tobet zamieszkałych w Polsce i legitymujących się polskim obywatelstwem. Obywatele polscy zamieszkujący za granicą proszeni są o kontakt z naszym działem pomocy w celu ustalenia, czy mogą być objęci promocją. Adres działu pomocy: [email protected] . 3. Promocja jest ważna przez cały czas, gdy na stronie www.tobet.com wyświetlany jest baner promocyjny. Zatem jeśli baner widnieje na stronie, automatycznie oznacza to, że promocja trwa i nie trzeba się w tej sprawie kontaktować z działem pomocy. 4. Aby wziąć udział w promocji, należy kliknąć link do oferty i dokonać wpłaty na konto zakładów sportowych Tobet. Tobet prześle wtedy na konto użytkownika sumę bonusu równą sumie wpłaty (bonus 100%), ale nie więcej niż 250 PLN. 5. Najwyższa wartość bonusu wynosi 250 PLN, 50 EUR, 50 GBP lub 75 USD, w zależności od waluty przypisanej do konta użytkownika Tobet. 6. Użytkownik musi dokonać pierwszego zakładu w ramach promocji przed dniem 31 sierpnia 2009, w przeciwnym wypadku bonus zostanie odebrany.

7. Kwota bonusu wraz z odpowiadającą mu kwotą wpłaty muszą zostać postawione 4 razy po kursie co najmniej 2.00 (co najmniej na zakład podwójny, o minimalnym kursie składowym 1.05) do dnia 31 października 2009, godz. 23:59 CET, zanim możliwe będzie dokonanie wypłaty lub przelanie środków na inne konto Tobet. Przykłady:

  • Wpłata 250 PLN + bonus 250 PLN. Wymagany obrót: (250 + 250) x 4 = 2000 PLN
  • Wpłata 600 PLN + bonus 250 PLN. Wymagany obrót: (250 + 250) x 4 = 2000 PLN
  • Wpłata 150 PLN + bonus 150 PLN. Wymagany obrót: (150 + 150) x 4 = 1200 PLN

8. Jeżeli polecenie wypłaty zostanie wydane przed uzyskaniem wymaganego w promocji obrotu, wypłata nie będzie zrealizowana, a bonus zostanie odebrany razem z wszelkimi środkami wygranymi w ramach promocji. W pierwszej kolejności stawiane są środki wpłacone przez gracza, a następnie bonus. 9. Jeżeli wymagania promocji nie zostaną spełnione do godziny 23:59 dnia 31 października 2009, bonus będzie anulowany, a saldo konta zostanie pomniejszone o jego kwotę. 10. Promocja ważna jest jednorazowo i dotyczy pojedynczego użytkownika, komputera i gospodarstwa domowego. Postanowienia niniejszego regulaminu dotyczą tylko pierwszej wpłaty dokonanej po przystąpieniu do promocji. 11. Tobet zastrzega sobie prawo do anulowania promocji lub zmiany jej zasad bez wcześniejszego powiadomienia. 12. Tobet zastrzega sobie prawo do wstrzymania lub wycofania udziału w promocji dowolnego użytkownika lub grupy użytkowników. 13. Tobet zastrzega sobie prawo do odmowy zrealizowania wypłaty środków, jeśli zajdzie podejrzenie naruszenia zasad promocji. 14. Oprócz powyższych postanowień zastosowanie mają „Zasady ogólne” użytkowania serwisu Tobet.com.

LINK:
http://www.tobet.com/pol/docs?content=250PLN_terms&amp;amp;ads=false&amp;amp;content_only=false
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Dzieki wielkie za wpis na forum, wpłasnie wpłaciłem kase prze p24 kasa na koncie oczywiscie, rozmawialem na liveczat b. mila pani, przelew bedzie w ciagu 48g trzymam za slowo....
maja super oferte mega mega pogda, nawet challngery.... ciekawie;D
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
jedni otwierali bo nie mają na granie, drudzy by pograc na dobrej ofercie (bo maja za co) wiec nie wiem po co te uwagi podwojenie depozytu to mozna powiedziec wasz postawiony depozyt marnym kursem 2.0 niektórzy nie mecza sie z obracaniem ;)
 
uszkoo 0

uszkoo

Użytkownik
No ja właśnie przec chwilką także wpłaciłem sobie pieniądze i jeszcze nie mam.
Jak tylko się pojawi to dam znać.
 
S 0

stopen

Użytkownik
Osoby, które jeszcze depozytu nie dokonali, a skorzystali z darmowych 5 zł też mogą skorzystać z tego bonusu. Trzeba przed wpłatą kliknąc w ten baner, tak p. Joasia na livechacie powiedziała. Ja wpłaciłem i już mam bonusa przyznanego.
 
R 0

radix

Użytkownik
Osoby, które jeszcze depozytu nie dokonali, a skorzystali z darmowych 5 zł też mogą skorzystać z tego bonusu. Trzeba przed wpłatą kliknąc w ten baner, tak p. Joasia na livechacie powiedziała. Ja wpłaciłem i już mam bonusa przyznanego.
Prawda. Rejestrowałem się wcześniej, ale pierwszego depozytu dokonałem wczoraj klikając w baner przed wpłatą, ale bonusu mi nie dopisali. Z 30 min rozmawiałem na liveczacie z jakąś Martą i powiedział, że mimo iż jestem nowym użytkownikiem bonusu nie dostanę, bo tylko dla rejestrujących się od 10 sierpnia lub ci którzy dostali e-maila i mimo że chce mi pomóc to nic nie może zrobić. Dzisiaj chciałem wypłacić kasę i przenieść się do innego buka, ale patrzę bonus przyznany :spokodfhgfh: Jaja normalnie.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
nie jaja tylko babka nie doinformowana dlatego polecam na przyszlosc przed wplata kontakt z supportem wtedy jest zupelnie inna gadka niezaleznie od firmy nastepnym razem mozesz miec mniej szczescia i pozostawisz biernie to co ci sie nalezy
 
zomber 9

zomber

Użytkownik
bonus też dla tych co skorzystali z 5zł
nie wiem czy to przypadek
ale wysłałem do nich e-mail z zapytaniem czy moje konto się kwalifikuje
w odpowiedzi dostałem
że niestety nie tylko nowo zarejestrowani i ci co otrzymali e-mail
przed chwilą sprawdzam pocztę i okazuje się że 25 min później otrzymałem e-mail

To będzie emocjonujący sezon w rozgrywkach ligowych.
Dodatkowo już od pierwszego gwizdka emocje wzmacnia Tobet.
I Ty weź na wzmocnienie swoje 250 złotych.
W celu automatycznego zaliczenia bonusa kliknij TUTAJ
Promocja jest indywidualna i może z niej skorzystać tylko adresat niniejszej wiadomości e-mail. Szczegóły i regulamin na stronie tobet.com
Serwis zawiera opcję gry dla zabawy. Oferta Bonus 250 obowiązuje tak długo, jak informujemy o niej na stronie tobet.com.

 
Do góry Bottom