>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tobet- Startbonus nawet 250PLN.

michau 84

michau

Forum VIP
Dostałem maila:

To będzie emocjonujący sezon w rozgrywkach ligowych.
Dodatkowo już od pierwszego gwizdka emocje wzmacnia Tobet.
I Ty weź na wzmocnienie swoje 250 złotych.
W celu automatycznego zaliczenia bonusa kliknij TUTAJ

Promocja jest indywidualna i może z niej skorzystać tylko adresat niniejszej wiadomości e-mail. Szczegóły i regulamin na stronie tobet.com

Serwis zawiera opcję gry dla zabawy. Oferta Bonus 250 obowiązuje tak długo, jak informujemy o niej na stronie tobet.com.
Gram u nich już sporo, wpłacałem nie raz. Poszukajcie u siebie na mailu. Bo jak widać nie tylko dla nowych to.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
nie do konca dla wszystkich bo jak ktos wplacal depozyt to premi nie otrzyma..wystarczy wcisnac magiczny chat...promocja owszem dla nowych ale DEPOZYTORÓW !!!!!!
 
K 0

kamien

Użytkownik
nie do konca dla wszystkich bo jak ktos wplacal depozyt to premi nie otrzyma..wystarczy wcisnac magiczny chat...promocja owszem dla nowych ale DEPOZYTORÓW !!!!!!
w regulaminie promocji nie ma o tym ani slowa...Juz tam wplacalem, a dostalem maila, mysle ze dodadza bonus...
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
a nie wiecie czy trzeba wpisac jakis kod promocyjny? bop mialem takie puste pole.....przy zakladaniu konta....
czy po prostu zalozyc konto i wplacic kase i czekac?
 
mentoss 0

mentoss

Użytkownik
Jak dostałeś maila to masz wszystko w nim wyjaśnione, łapiesz się. Wpłacasz i bonus dopisują dosłownie po minucie.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
no to nie wiem, wychodzi na to ze osoby na chacie sa mało kompetentne i juz po raz kolejny wciskaja mi farmazon.....raz przy zalatwianiu koledze tych 5 zeta ktore otrzymal dopiero po interwencji suportu z forum wczesniej nie otrzymałem zwrotu 20zł za promocje Wimbledonu ,,klikn baneru promocji,, (gdy napisalem maila postanowili mi zwrócić) teraz znowu pisza ze nie dostane bonusu a dostalem na skrzynke promocje indywidualną
 
kosiarqa 0

kosiarqa

Użytkownik
Dostałes maila... masz bonus. Ja już dawno gram w Tobet , skorzystalem takze z tych 5 zl i dzis sobie moniaki wplacilem i 100% bonus po paru sekundach.
 
moraw88 0

moraw88

Użytkownik
Mam pytanie, czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć punkt 5? Czy chodzi tutaj o postawienie zwykłego zakładu przed 31 sierpnia czy też co najmniej podwójnego o kursie min. 2? Z góry dzięki ????

5. Użytkownik musi dokonać pierwszego zakładu w ramach promocji przed dniem 31 sierpnia 2009, w przeciwnym wypadku bonus zostanie odebrany.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Naprawde bonus ok jak i cala firma . Mialem zablokowane konto, zaden email nie przyszedl i po wyslaniu scanow odblokowali mi konto i bez emaila automatycznie dodali bonus pozlecam ;)
 
depee 0

depee

Użytkownik
Ja również kiedyś u nich grałem ;). Całkiem dobra firma. Przed momentem wpłaciłem 250zł przy użyciu p24 i po kilku minutach 500zl na koncie ! Polecam.
 
R 0

rodrigez

Użytkownik
no to macie sie fajnie ja czekam juz ok 100h na bonus i nic... napisali mi ze wplace 250zł to dostane bonus... zaznaczam ze jestem stałym graczem w tym bukmacherze... niby moja sprawa poszla do jakiegos tam dzialu... ale zadnego odzewu. troche sobie u mnie tym przejechali ale mam nadzieje ze uda mi sie dostac ten zasrany bonus:spokodfhgfh:
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
nie wiem czy to ważne ale w e-mailu co dostałeś tam pisze kliknij tutaj w celu otrzymania bonusu ... być może nie kliknąłeś ?
edit: u mnie po minucie był
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Mam pytanie...

Mam konto w Tobet zalozone ze 3 miesiace temu...czy jesli nic na nim nie robilem do tego czasu, moge skorzystac z tej promocji 250 zl?

Wiem, ze promo jest dla nowych graczy...ale moje konto wyglada jak nowe;)

edit michau/ po co w dwóch tematach taki sam post? :|


Oj no wiem wiem, najpierw dalem w dziale Tobetu, ale potem zreflektowalem sie, ze musi byc taki watek bonusowy...sry;)
 
L 0

lukaszf3

Użytkownik
ja tez mialem konto dlugo i nic nie wplacalem a dostalem meila pogadalem na czacie i powiedzieli ze nie ma zadnych przeszkod zebym skorzystal z bonusa... wiec zapytaj sie zeby potwierdzic ale mysle ze nie bede robic problemow
 
Do góry Bottom