>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tobet zaklad bez ryzyka 20zl

U 4

ukasz

Użytkownik
Dlaczego kłamiesz? Zwrot dostajesz tylko wtedy gdy nie wejdzie ci typ ze skoków, a nie jakikolwiek z kuponu. Jeśli nie wszedł typ z NBA lub NHL zwrotu nie ma!

Swoją drogą, skoro zakład bez ryzyka jest tylko raz to po co wybierasz kurs 1.05? :grin: Trzeba było wybrać dużo wyższy, albo podwoisz (lub potroisz przy większej ilości zdarzeń, o ile te wejdą) albo zwrot.
Zagrałem ten kurs na Małysza bo warunkiem otrzymania zwrotu było właśnie postawienie choć na jedno zdarzenie ze skoków, Małysz wszedł ,a jeden z meczy nhl nie, a zwrot jest wiec nie mów, że piszę nieprawdę:cool:

Nic nie trzeba obracac.
za 20zl obstawilem wczoraj 4 mecze,wszystkie na + i odrazu zlecilem wyplate.

pozdr
Jak kupon zostanie wygrany nie musisz nic obracać dopiero jak nie wejdzie i dostaniesz zwrot standardowo 3x po kursie 1.5
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
No ale na bet365 i tak obracasz tylko bunusem bo twoja kasa jest księgowana osobno więc zawsze możesz ją wypłacić ;)
 
whydack 0

whydack

Użytkownik
Ja mam pytanie dotyczące Tobetu ale nie wątku 20 zł bez ryzyka tylko tego 5 zł co dawali niektórym na gwiazdke.

Próbował już ktoś wypłacać? Ja już jestem po obrocie i chciałem zrobić wypłate na konto i stąd moje pytanie czy chcą skany i czy robią ogólne problemy?

PS. Piszę tutaj ponieważ odpowiedni temat został zamknięty a nie będę zakładał nowego.
 
U 4

ukasz

Użytkownik
Ja jak pierwszy raz wypłacałem od nich na MB to nie chcieli żadnego skanu. Ale niewykluczone, że go nie będą chcieli, poprostu wydaje mi się, że od czasu do czasu chcą od kogoś ale nie jest to regółą może jak bedziesz wypłacał jakąś grubą kasiorkę.
 
vde 119

vde

Użytkownik
Obstawiaj mecze Australian Open bez ryzyka!
Wszystkie oczy tenisowego świata zwrócone są na Melbourne Park, gdzie rozpoczęło się właśnie Australian Open, pierwszy wielkoszlemowy turniej w tym roku! Czy Rafael Nadal obroni tytuł wywalczony w 2009? A może Roger Federer, nr 1 listy ATP, osiągnie swój czwarty triumf na Antypodach?
Odpowiedź na te i inne pytania poznamy już wkrótce, tymczasem aby było jeszcze ciekawiej, zapraszamy do udziału w naszej promocji: postaw zakład na żywo na Australian Open w dniach 18-31 stycznia, a zwrócimy Ci do 20 PLN, jeśli przegrasz. Oferta dotyczy tylko pierwszego postawionego zakładu!
 
cypis78 15

cypis78

Użytkownik
Zakład na żywo bez ryzyka na Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej
Oczy wszystkich kibiców szczypiorniaka skierowane dziś będą na Austrię, gdzie najlepsze drużyny Europy rozpoczną walkę w rozgrywanym co dwa lata turnieju o prymat na kontynencie – zapraszamy na Mistrzostwa Europy mężczyzn w piłce ręcznej!
Dla wszystkich miłośników tej widowiskowej dyscypliny przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę.

Postaw zakład na żywo (LiveBet) do 20 PLN na mecz NiemcyPolska, a zwrócimy Ci pieniądze w przypadku przegranej. Oferta ważna jest tylko na wymieniony mecz i nie zostanie powtórzona!
Oto zasady promocji:

Podczas trwania meczu NiemcyPolska kliknij odpowiadający mu odnośnik w zakładce LiveBet na stronie Tobet. Postaw zakład, a zwrócimy Ci do 20 PLN, jeśli przegrasz. Oferta dotyczy tylko pierwszego postawionego zakładu!
 
M 603

mariuszck

Użytkownik
Tobet - Skoki bez ryzyka (20PLN)
Zakład na żywo bez ryzyka na zmagania skoczków narciarskich!
Dzisiaj najlepsi skoczkowie narciarscy świata będą walczyć o medale olimpijskie na średniej skoczni. Skoki to ryzykowny sport, ale dzięki Tobet możesz postawić zakład na żywo na ten konkurs zupełnie bez ryzyka! Jeśli przegrasz, zwrócimy Ci postawione pieniądze, do sumy 20 PLN!
 
sergiu 123

sergiu

Użytkownik
Zakłady bez ryzyka na zimowe zmagania biegaczy narciarskich!
Biegacze narciarscy rozpoczynają swoje olimpijskie zmagania 15 lutego dwiema konkurencjami medalowymi: biegiem na 10 km kobiet techniką dowolną i biegiem na 15 km mężczyzn techniką dowolną. Zawodników czeka morderczy wysiłek, a w Tobet czeka na Was możliwość postawienia zakładu na te wydarzenia zupełnie bez ryzyka!

Jeśli przegrasz swój pierwszy zakład na żywo (LiveBet) postawiony na dowolną z tych dwóch konkurencji, zwrócimy Ci postawione pieniądze, do sumy 20 PLN!

Pamiętaj, oferta dotyczy tylko zakładu na żywo (LiveBet) postawionego w trakcie dwóch wymienionych biegów, które odbędą się 15 lutego. Nie przegap tej szansy!

Bieg na 10 km kobiet techniką dowolną Początek: 19:00 CET
Bieg na 15 km mężczyzn techniką dowolną Początek: 21:30 CET
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
uwazajcie na nich bo to są zlodzieje

wpłaciłem siano przez przelewy 24 , żeby zagrać ten zakład bez ryzyka,odjeło mi z konta bankowego , hajus nie było około godziny, zacząłem pisać do suportu

po paru meilach tak mnie załatwili
Witamy serdecznie,
Z przykrością informujemy, że Pańskie konto zostało zamknięte z powodu
niekulturalnego zachowania.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
uwazajcie na nich bo to są zlodzieje

wpłaciłem siano przez przelewy 24 , żeby zagrać ten zakład bez ryzyka,odjeło mi z konta bankowego , hajus nie było około godziny, zacząłem pisać do suportu

po paru meilach tak mnie załatwili
Witamy serdecznie,
Z przykrością informujemy, że Pańskie konto zostało zamknięte z powodu
niekulturalnego zachowania.
Ja wpłacałem przez przelewy 24 jakiś miesiąc temu i nie miałem problemu. I na przyszłość staraj się rozwiązywać problemy w bardziej &quot;kulturalny&quot; sposób, to może na tym nie stracisz ????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
uwazajcie na nich bo to są zlodzieje

wpłaciłem siano przez przelewy 24 , żeby zagrać ten zakład bez ryzyka,odjeło mi z konta bankowego , hajus nie było około godziny, zacząłem pisać do suportu

po paru meilach tak mnie załatwili
Witamy serdecznie,
Z przykrością informujemy, że Pańskie konto zostało zamknięte z powodu
niekulturalnego zachowania.
Widocznie kulturą nie grzeszyłeś w rozmowach...
Ale to Ty wystawiasz sobie wizytówkę.
Tak mi się przypomniała sytuacją którą podałem o zachowaniu gracza wobec bet24
http://forum.bukmacherskie.com/f149/bet24-1889-3.html#post1326926
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
nie no sorry przeprosze ich i dopłace im jeszcze z pare stówke
Jak Pani w sklepie pomyli się przy wydawaniu Ci pieniędzy to co wyzwiesz ją?
Już widziałem mnóstwo sytuacji gdzie najpierw wyzywa się ludzi z supportu a później na forach pisze się jacy to zły buk...
Pokaż rozmowę jak się nie wstydzisz.
 
Do góry Bottom