>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tomasz Adamek (43-1, 28 KO) - Kevin McBride (35-8-1, 29 KO) 9.04.2011

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP


VS




No i potwierdziły się domysły prasy. Tomek Adamek następną walkę stoczy w kwietniu z Kevinem McBridem. Byłym pogromcą , i człowiekiem który zakończył karierę Mika Tysona. Tomek chciał mniej wymagającego rywala , który gabarytami będzie przypominał braci Kliczko - no i ma ;) Kevin może nie jest czołówką HW ale łatwo nie będzie. Ważą się losy również tego czy walka będzie w Katowicach czy w Newark. Dziś albo jutro ma zapaść decyzja. Jak pojawią się kursy to wstawię ;) Z czasem opisze i McBrida , Tomka nie będę opisywał , opisałem go już w temacie walki z Kliczko więc jak ktoś chce może sobie zajrzeć i poczytać ;)

Zachęcam wszystkich do dyskusji ;)
 
jancio09 35

jancio09

Użytkownik
Za przeproszeniem Kevin to #### a nie przeciwnik.Chyba gorszego nie mogło być.Walka wogole mnie nie ciekawi jakoś.Juz chyba Medalion był lepszym rywalem i bardziej wymagającym.No i na pewno kibice nie sa zadowoleni.
Coś mi sie wydaje że Tomek może nie sprzedać tej walki-ja sam jej nie kupuje.McBrid to słaby bokser,niech się szczyci że wygral z Tysonem który do tej walki wogóle sie nie przygotowal.A nasz Andrzej już daleko po formie go poskladal jak chciał.
Kevin to tylko tarcza do punktowania przez Tomka.Nic nie zrobi.Nie ma obrony,ataku,nic nie ma no może poza głupią nawalanką cepami-takie moje zdanie.
Walxczyc z takim kims to juz lepiej wcale a miec lepszego sparingpartnera i z nim sie przygotowywac na Kliczke.
No ale jak Tomek chce po prostu powalczyc sobie na podtrzymanie formy to niech walczy.Mnie tam ta walka nie kręci,wiekszosci kibiców też pewnie nie,a i wzbogacic sie na niej nie idzie.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Przeciwnik jaki jest taki jest , walka się sprzeda na pewno , z Maddalone się sprzedała to tym bardziej z Kevinem się sprzeda. Fakt , że ciężko znaleźć tu jakiekolwiek plusy takiej decyzji.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
DAwno tu nie pisałem czas sie odezwac.

Wiecej plusów można znaleźć w tej walce niż w starciu poprzednim, które odbyło sie na zasadzie&#39; pierwszy nokaut Adamka w HW&#39; . Mcbride to slaby bokser, który znokautowal Michaela Tysona, który jednak byl juz cieniem samego siebie. Po czym rok pozniej dal sie pokonac Mollo i to w II rundzie. Temu samemu, któremu przez niemal 12 rund Gołota regularnie spuszczał bęcki.
Z Irlandczyka jest wysoka kupa mięsa armatniego, które Adamek celnie i efektywnie wypunktuje. Jeśli szukal ciężkiego wysokiego oponenta to mógł wybrac dużo lepiej.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
&quot;McBride jest wolny jak keczap&quot; - coś w tym powiedzeniu musi być ;) nie ma co ukrywać , Kevin mocnej szczęki nie ma , ale ja bym tu nie upatrywał , aby Tomek chciał go szybko wykończyć. Być może w późniejszej fazie pojedynku ale nie na początku. Założę się , że już w sparingach Tomek ma lepszych rywali. A to będzie taki w miarę dobrze płatny sparing ;)
Sportingbet wystawił już swoje kursy na tą walkę. Póki co za zwycięstwo Tomka ...płacą najwięcej ????

 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Walka z McBridem odbędzie się 9 Kwietnia w Newark. Szkoda , że nie zobaczymy Tomka wcześniej w Polsce , ale jak sam mówi , lepiej się przygotuje do walki z Kliczko , jak nie będzie musiał cały czas podróżować. Co do samej walki. Adamek ostatnio się wypowiadał , że Kevin to średni rywal itp. Nie wiem ,być może znowu planuje znokautować rywala ? Zawsze lepiej by to wyglądało przed taką walką z Kliczko. No chyba że tu Tomek zaserwuje bokserskie szachy i wszystko co najlepsze będzie chciał zostawić na wrzesień by zaskoczyć Władka. Oj ta walka z McBridem to jest ciężka to rozszyfrowania.
 
vito-corleone 256

vito-corleone

Użytkownik
Dla mnie walka jest bezsensowna tak jak wcześniejsza z Maddalone.To jest cofanie się Tomka w rozwoju a nie pójście na przód.Adamek chcę tylko zarobić jak najwięcej kasy a reszta się dla niego nie liczy bo gdyby się dla niego liczył naprawdę boks to został by w swojej prawdziwiej wadze półciężkiej i był by mistrzem przez wiele lat bo był naprawdę dobry.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Dla mnie walka jest bezsensowna tak jak wcześniejsza z Maddalone.To jest cofanie się Tomka w rozwoju a nie pójście na przód.Adamek chcę tylko zarobić jak najwięcej kasy a reszta się dla niego nie liczy bo gdyby się dla niego liczył naprawdę boks to został by w swojej prawdziwiej wadze półciężkiej i był by mistrzem przez wiele lat bo był naprawdę dobry.
Haha, dobre i z kim by tam walczył ? Z 2-3 bokserami tymi samymi co pół roku. Adamek podjął najlepszą decyzje przenosząc się do wagi ciężkiej, oczywiście takie walki wielkiego sensu nie mają ale to też pokazuje, że Adamek nie idzie tylko za kasą bo gdyby tak było to już dawno by mu Kliczko nastukał, a im więcej Adamek stoczy walk nawet z takimi cienkimi jak McBride to złapie doświadczenie przez co walka z Kliczko nie będzie jednostronna jak to było np. w przypadku Sosnowskiego.
No i waga ciężka to waga królewska i dobrze, że spróbuje się w niej, a przy okazji ma szanse zarobić sporo kasy, a myślę że w półciężkiej do końca kariery by nie zarobił tyle ile dostanie za samą walkę z Kliczko...
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Zaciekawił mnie kurs w Bwin 5,50 na zakład:
Adamek wygra na punkty
Pamiętam że w pojedynku z Grantem złapałem kurs coś ponad 4 na opcję że Adamek wygra właśnie na punkty, czy taka sytuacja w przypadku McBride&#39;a jest wielce prawdobodobna?
 
jancio09 35

jancio09

Użytkownik
Zaciekawił mnie kurs w Bwin 5,50 na zakład:
Adamek wygra na punkty
Pamiętam że w pojedynku z Grantem złapałem kurs coś ponad 4 na opcję że Adamek wygra właśnie na punkty, czy taka sytuacja w przypadku McBride&#39;a jest wielce prawdobodobna?
Czy jest wielce prawdopodobna??Chyba nie,przynajmniej takie mam zdanie.Myślę że Kevin padnie,nie koniecznie na mate ale kondycyjnie a nie ma on na tyle charakteru i woli walki zeby wytrzymac 12 rund obijania w dobrym tempie.Narazie nie stawiaj,poczekaj na wagę takie moje zdanie.Jeśli bedzie niezla waga to moze te 12 rund ustoi.Tak mi sie wydaje
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Walka ta będzie mi bardzo przypominać walkę z Maddalone i tak też powinna się zakończyć czyli przed czasem. McBride za żadne skarby nie wygra z Tomkiem na punkty więc tu raczej będzie polował aby jednym ciosem zakończyć walkę z Adamkiem. On ma 37 lat i w ostatniej walce wniósł na wagę ponad 130kg :!: tu nie ma innej opcji jak egzekucja na nim. Bo raczej nie sądzę aby Adamkowi chciało się z nim bawić przez 12 rund. Śmiało można powiedzieć , że Adamek lepszych rywali to ma na sparingach.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Jak widać (wyżej) , na Adamku niestety ciężko będzie zarobić. kursy na wygraną śmieszne , na wygraną przed czasem również nie za ciekawe , no ale jaki rywal takie kursy. Jak Adamek nie zamęczy tego kolosa do 6 rundy to się zdziwię. około 2.30 , że Adamek między rundami 1-6 wygląda nawet nieźle i jak czegoś mam się czepić z tej walki to chyba tylko tego. Z czasem napiszę coś więcej :]
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Jeśli iśc dedukcją &#39; oko za oko&#39; to Adamek powinien go zmasakrowac , bo przecież Andrew go oklepał a Adamek oklepał Gołote ???? Ale to oczywiście taki żart, walka bedzie dużo bardziej jednostronna niż z Maddalone. Adamek będzie szybszy, zwinniejszy, lepszy technicznie praktycznie wymienianie jego poszczególnych lepszych elementów nie ma sensu gdyż jest poprostu lepszym bokserem. Kevin nie dość , że czesto wychodzi/wychodził do ringu tłusty to bardzo słabo wygląda kondycyjnie. Pamietam jak dzis jego starcie z wspomnianym Gołotą, przed TKO ledwo oddychał, chociaż pod względem fizycznym Andrzej zawsze był dobrze przygotowany.
Inna kwestia to podejście Adamka do pojedynku, nie mam tu na myśli, że bedzie chciał boksowac &#39; jak najwiecej dla kibicow&#39; ale jaką będzie miał taktyke. Jeśli taką jak sie spodziewamy to można śmiało grac win przez KO, nie wiem jakie są kursy, gdyż w buku w , którym gram często o boksie zapominają ale przy dobrym zaangażowaniu łapałbym KO w rundach 1-6.
 
K 0

kris7777

Użytkownik
IMO Adamek powinien wybrać kogoś poważniejszego zwłaszcza, że wkrótce walczy z jednym z braci. Z McBridem raczej nie będzie miał problemów, kursy też same za siebie mówią;)
 
maloun 20

maloun

Użytkownik
Mcbride nie ma żadnych szans w tej walce, ostatnio wygrał jedną walkę 3 RUNDOWĄ i to SD. Wcześniejsze 4 przegrał 2 przed czasem (Golota, Mollo) i 2 na pkt z zackiem pagem ???? który na 21 wygranych ma tylko 7 przed czasem i ze Skeltonem UD 3 rundówka, choć z tego co czytam była to kontrowersyjna walka, Mcbridowi nie zaliczyli knockodowna w rundzie 2. Jednak to, że mcbride posłał na dechy Skeltona nic nie znaczy, bo on już był na dnie jezeli chodzi o formę. ???? .
Mcbride na pewno nie ma kondycji na cały dystans i padnie teraz tylko pytanie kiedy.Ja typuje 7-9 runda. Mcbride myślę, że jako tako się przygotuje i widzę dużą szansę, że wytrwa do drugiej połówki walki z powodu jego warunków-wzrostu. &lt;/br&gt; Adamek raczej nie przepada za dużymi zawodnikami, zreszta kto lubi walczyć z wyższym o głowę zawodnikiem ???? Góral go wymęczy przez pierwsze 4-5rund trenując sobie wchodzenie w półdystans z takimi wielkimi i potem będzie kwestia kilku rund, aż Mcbride padnie.
Trudno jest wytypować, bo wszystko zależy od nastawienia i formy Mcbride&#39;a. Będzie słabo przygotowany to nawet może popłynąć w pierwszych 4 rundach.
Myślę, że walka zakończy się w 6-7rundzie. Ja u buka wysyłam zakład wygrana adamka przed czasem runda 7-9 (kurs 4zł). Ale to tak na prawdę już jest zgadywanka (forma mcbride&#39;a), a nie typ poparty analizą.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Ale to tak na prawdę już jest zgadywanka
dokładnie. Adamek nawet jak nie będzie chciał Kevinovi zrobić krzywdy to McBride sam się wykończy. Ostatnia szansa dla niego na trochę większe pieniądze to skorzystał. Jak już pisałem , ciężko na tej walce będzie zarobić i każdy typ to czysta zgadywanka tak jak pisał Maloun
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
Sportingbet oferuje aż 4,5 za zwycięstwo Adamka przez nokaut! Dla porównania za wygraną Adamka przez nokaut techniczny tylko 1,6...
co o tym sądzicie? Adamek nie ma super mocnego i kończącego ciosu... i z tych jego walk co pamiętam to jeśli wygrywał przed czasem to zazwyczaj po seriach ciosów i technicznym nokaucie... jednak McBride wydaje się być bardzo słaby.... ja bym chyba zaryzykował.... co myślicie?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom