>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Torrent

doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Witam pewnie wiele osób korzysta z Torrenta znacie jakieś dobre serwisy posiadacie zaproszenia do nich Napisz tutaj ????
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
według mnie najlepszy serwisem jest Torrenty.org bardzo go polecam nie wiem jak z zaproszeniami, jeżeli chodzi o rejestracje obecnie kosztuje ona 6zł netto droga sms.wejdz na stronke masz tam wgląd do wszystkiego i zdecyduj czy warto poświęcić to pare złotych
 
feever 5

feever

Użytkownik
Polishtracker forever.. torrenty.org kryja sie za tym.. na pt masz full transfer i najnowsze pozycje.. konto z dobrym ratio jest warte 150zl.. (extreme user)
 
dj_arti 185

dj_arti

Użytkownik
Ja oczywiście tak jak kolega wyżej polecam Torrenty.org ;)
Obecnie najlepszy/największy Polski serwis z torrentami. Pozdrawiam !!



 
nowak 0

nowak

Użytkownik
Oczywiście Torrenty.org ale jeśli szukasz czegoś co nie musi byc po polsku np. gier to bardzo dobry jest także isohunt.com.
 
massive 0

massive

Użytkownik
Torrenty.org mają dużo pozycji, niestety z seedem czasami cieżko. &quot;Ważne, że ja mam, a inni już mnie nie obchodzą&quot; Jak to czesto w polsce bywa:p:p
 
sibrejk 3

sibrejk

Użytkownik
ja polecam bitnova.info :p
mialem konto na torrenty.org, ale jakos sie nie logowalem i sie okazalo ze mi skasowali konto :/ wiec na razie nie robie sobie nowego bo to w koncu 7zl a przeciez bardzo potrzebne mi to nie jest ????
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
miałem tu na myśli nie tyle rozmaitość plików co szybkość ściągania a pod tym względem p2m i moorhunt przewyższają torrenty
Taa w szczególności, że ze skrzynek gmail za nim zacznie ściągać mi max łączem to już ściąga nowy part i od nowa się rozpędza ;) Tak więc polemizował bym ... Poza tym ostatnie kasowanie kont z &quot;legalnymi&quot; plikami należy już prawie do codzienności więc ;) Niech żyje torrent :] PT, HT, BTGIGS &amp; S*T i nic więcej nie potrzeba ....
 
gorgol 0

gorgol

Użytkownik
tak torrenty.org dobre ale miałem coś ostatnio problemy z zalogowaniem się i odpuściłem sobie.. no i polecam http://www.torrentz.com - wyszukuje wszystkie darmowe pliki torrent czyli wszystko w jednym miejscu [torrentreactor, mininova, thepiratebay (polska stronka o ile się nie mylę też bardzo dobra), no i wiele innych]
 
Do góry Bottom