>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher TotalBet - opinie

I 66K

isaacofuluru

Użytkownik
Jeden z moich ulubionych polskich buków (obok fortuny ;) ) oczywiście ze względu na brak podatku przy 3 spotkaniach.. Kursy też nie najgorsze, szybkie wypłaty, nigdy nie miałem z nimi żadnych problemów. Wg mnie jednak mało popularny co mnie dziwi. Polecam :)
I to jest właśnie największy problem polskiego rynku zakładów bukmacherskich. Jest bukmacher, który od lat próbuje oferować graczom grę bez podatku, ale ma marginalne udziały w rynku. Jaki z tego wniosek?

Najszybciej rosnącym bukmacherem na rynku jest Superbet. Czyżby oferował jeszcze korzystniejszą promocję bez podatku? Nie! Dlatego, że wykupuje billboardy i okleja swoim logo miejskie autobusy. Gdzie tu jest logika?

Superbet jednocześnie notuje wielomilionowe straty, które jednak wpisał w swoją strategię marketingową, bo chce zdobyć rynek. A konsumenci w naszym kraju wolą reklamę na autobusie, niż grę bez podatku. I dopóki tak będzie, nic się na rynku nie zmieni.

W Polsce nie ma sensownej gry bez podatku, bo ludzie jej nie chcą. Ludzie chcą freebety 5 zł i inne durne reklamy.
 
D 1,2K

Double_Chance

Użytkownik
W Polsce nie ma sensownej gry bez podatku, bo ludzie jej nie chcą. Ludzie chcą freebety 5 zł i inne durne reklamy.
Ludzie gry bez podatku nie chcą ? Janusze za 2zl i wysyłający taśmy pewno tak , nie zważają na jakiś podatek ale normalni gracze chcący coś na tym zarobić to już niekoniecznie. Wiadomo gra bez podatku w totalbet to minimum 3 typy więc o uwalenie łatwo i co mi z tej promocji, ale za 100-300 dla zabawy ok jeszcze akceptuje takie ryzyko
 
G 2,4K

groch1989

Użytkownik
Gdyby chcieli, to TOTALbet miałby ponad połowę rynku. A ma 3%, więc?
Gdyby miał grę bez podatku bez warunków takich jak ma czyli 3 x 1.30 kurs (żeby ta gra bez podatku była aktywowana) to by każdy grał. A przecież nie każdy gra ako3 i większe. Gdyby mieli np 2 x 1.30 to bym grał u nich a 3 i więcej to już zmniejszamy sobie szanse na powodzenie... Także niby jest ta gra bez podatku ale co z tego gdy chcę sobie zagrać singla lub dubla max.
 
I 66K

isaacofuluru

Użytkownik
Gdyby miał grę bez podatku bez warunków takich jak ma czyli 3 x 1.30 kurs (żeby ta gra bez podatku była aktywowana) to by każdy grał. A przecież nie każdy gra ako3 i większe. Gdyby mieli np 2 x 1.30 to bym grał u nich a 3 i więcej to już zmniejszamy sobie szanse na powodzenie... Także niby jest ta gra bez podatku ale co z tego gdy chcę sobie zagrać singla lub dubla max.
A właśnie, że nie, bo zdecydowana większość kuponów, jakie są zawierane u bukmacherów to AKO. Dłuższe, niż 3 zdarzenia. Popełniasz ten błąd, że bazujesz na swoim przykładzie. A nie jesteś miarodajną próbą graczy.
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Jakby wywalili billboard z podaną tabelką, ile więcej się wygrywa u nich na dużym ako w porównaniu z konkurencją, to by zaraz zyskali na popularności, ale to ich problem, że wolą przyżydzić na promocji i są obecnie niszą na rynku. Zresztą przejmujecie się, jakbyście byli rodziną CEO Totalbet.
 
P 26,9K

Przybłęda

Użytkownik
Co z tego, że mają promocję bez podatku, skoro z miesiąca na miesiąc dowalają coraz bardziej złodziejską marżę, co za tym idzie kursy pikują w dół. Chcą sobie zapewne zrekompensować straty z tych, którzy coś wygrywają, a skonczy się tak, że ostatni klienci uciekną i nawet tych 3% rynku nie będzie. Tak dalej!
 
U 0

Usunięty użytkownik 177393

Gość
Szkoda strzępić ryja, w 4 lidze polskiej im się drużyny [CUT] z tego samego miasta i chociaż kursy rynkowe do zdarzenia, które było grane, to /potem?/ po wygranej inna nazwa drużyny (która w ogóle nie gra w lidze) i co im zrobisz? 1.0.

Oczywiście jeśli ta nazwa była pre inna (pewności nie mam), to też mogłem to zauważyć (pomimo że trudno to zrobić przy ofercie rynkowej), ale to tylko pokazuje podejście tego typu firemek - nawet we własnym ogrodzie nie ogarniają, a po fakcie przerzucają to na gracza. Kurs był rynkowy, Lider im się z Wloclavia pomylił, ale kurs jak dla Lidera z Łabiszynem (Wloclawia nie gra w tej lidze). Zatem żadnego numeru z Twojej strony, a na koniec (po wygranej), masz niespodziankę od totalbet.
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
U 0

Usunięty użytkownik 177393

Gość
tak kończą spisywacze bez pojęcia; kopiuj wklej bez pomyślunku za sts i robota odwalona
Tak kolego, jeszcze burak Paweł z supportu napisał, że mają prawo i już, nawet przepraszam im nie przeszło przez gardło, już nie mówię o jakimś free becie czy coś - chociaż nigdy na to nie liczę, to jakoś trudno mi znaleźć lepsze wykorzystanie okazji do udostępnienia tego typu opcji, skoro mają ją na stronie. Kabaret, zamykam tam konto i nie polecam.

Do kawki polecam: https://igamingpolska.pl/lukasz-paw...-fatalna-reklame-calej-branzy-bukmacherskiej/
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Ja kiedyś zgłaszałem takie mecze jak nazwy były inne (jeżeli wiesz, że są inne) albo na czacie pytałem czy taka drużyna istnieje i co wtedy... nawet linki podawałem i zmieniali.. kontaktowali się z suport jak nie chcieli zmieniać i zmieniali. Trzeba wykorzystać sposób procedowania prawa aby się zabezpieczyć przed zwrotami. Informacja na chacie może nie być wiążąca, ale już zgłaszanie do supportu, potwierdzenie otwarcia emaila już tak ;) To tak na przyszłość, jak zauważycie złą nazwę (drużyna nie istnieje albo gra w innych rozgrywkach) a kursy są prawidłowe to warto to zgłosić zanim się zagra.
 
U 0

Usunięty użytkownik 177393

Gość
Ja kiedyś zgłaszałem takie mecze jak nazwy były inne (jeżeli wiesz, że są inne) albo na czacie pytałem czy taka drużyna istnieje i co wtedy... nawet linki podawałem i zmieniali.. kontaktowali się z suport jak nie chcieli zmieniać i zmieniali. Trzeba wykorzystać sposób procedowania prawa aby się zabezpieczyć przed zwrotami. Informacja na chacie może nie być wiążąca, ale już zgłaszanie do supportu, potwierdzenie otwarcia emaila już tak ;) To tak na przyszłość, jak zauważycie złą nazwę (drużyna nie istnieje albo gra w innych rozgrywkach) a kursy są prawidłowe to warto to zgłosić zanim się zagra.
zgoda, z tym że nie zauważyłem innej nazwy - nie mam pewności, czy była przed czy nie (dajmy na to że była błędna), natomiast zgłoszenie otwarte jak najbardziej i wyłącznie chamstwo z drugiej strony, więc niech się ciągną - szkoda zdrowia na tych leszczy.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
zgoda, z tym że nie zauważyłem innej nazwy - nie mam pewności, czy była przed czy nie (dajmy na to że była błędna), natomiast zgłoszenie otwarte jak najbardziej i wyłącznie chamstwo z drugiej strony, więc niech się ciągną - szkoda zdrowia na tych leszczy.
wiem, że nie zauważyłeś, pisałeś to ;) dlatego w nawiasie napisałem "jeżeli wiesz, że są inne". To tak na przyszłość, lepiej pytać, bo oni (bukmacherzy, bez wyjątku...) nawet jak walną literówkę to potrafią to podpiąć pod regulamin jak im wygodnie... także lepiej się zabezpieczyć niż potem mieć rozliczane po 1.0. Jak napisałem to na przyszłość, bo buki wykorzystują niewiedze ludzi a sami nie są najbystrzejsi. Nie zawsze byłem miły i dobry a kiedyś na czatach bukmacherskich wysyłałem takie rzeczy, że można do czubków trafić jak się je zobaczy, bo włączałem sobie tryb socjopaty ;)
 
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
Mają jakieś problemy finansowy czy co? Ponad tydzień czekam za zwrot 100 z tytułu zakładu bez ryzyka.

"Przekazałem zgłoszenie do odpowiedniego działu, kupon zostanie rozliczony ponownie, przepraszamy za niedogodności."

"Najpóźniej w dniu jutrzejszym środki zostaną zwrócone na Pański konto. Przepraszamy za wydłużony czas oczekiwania."
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Mają jakieś problemy finansowy czy co? Ponad tydzień czekam za zwrot 100 z tytułu zakładu bez ryzyka.

"Przekazałem zgłoszenie do odpowiedniego działu, kupon zostanie rozliczony ponownie, przepraszamy za niedogodności."

"Najpóźniej w dniu jutrzejszym środki zostaną zwrócone na Pański konto. Przepraszamy za wydłużony czas oczekiwania."
u mnie zwrot po kilkunastu min po przegranym zakładzie
 
F 1K

funfun11

Użytkownik
Zleciłem wypłatę na 6300 i 1000 u nich 2 dni temu i nie chcą mi tego wyplaciić. Konto na mnie, zweryfikowane. Czy oni mają jakieś problemy finansowe? Zasłaniają się, że mają 10 dni na wypłatę i koleś na czacie (mam screeny) napisał mi że wypłatę zrealizują dopiero 6.12. Czy macie też takie prblemy?
 
Do góry Bottom