>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Toto-Gol - podział puli pieniężnej

donbachor 0

donbachor

Użytkownik
Witam
Zagralem w toto-gol i udalo mi sie wytypowac poprawnie 3/6 wynikow, poszedlem po odbior wygranej i teraz najlepsze wygralem 2,33PLN
chcialbym sie dowiedziec na jakiej zasadzie nastepuje podzial puli pienieznej na poszczegolne stopnie wygranych i w jaki sposob sprawdzic ile osob poprawnie wytypowalo i trafilo (stopnie wygranych).
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
U mnie jest coś takiego, że następnego dnia Pani w toto-mixi-e drukuje z systemu all wyniki i przy tym są właśnie podane informacje o tym, ile padło trafnych strzałów. Tak naprawdę żeby wygrać coś większego to trzeba trafić wszystkie 6 wyników co raczej jest trudne... mój starszy się kiedyś w to bawił, sam też kiedyś próbowałem, ale według mnie jest to system dla farciarzy.
Wiesz co najlepiej zrób? Idź do punktu toto-mix i spytaj się o co chodzi w tym systemie, sprzedawca powinien Ci wszystko ładnie objaśnić, w końcu za to mu płacą.
 
donbachor 0

donbachor

Użytkownik
rozumiem, dla mnie to troche smieszne wygrac 2,33 przy wkladzie 2 PLN, trafiajac defakto 3/6 typowanych wynikow, analizowalem tabele podzialu na poszczegolne wygrane...
w taki razie co sie bardziej oplaca? grac w toto-lige? tylko zeby nie bylo ze trafie 10z13 spotkan i wygram ponownie 2,33...
 
donbachor 0

donbachor

Użytkownik
to sie zgadza, tylko pytanie od jakiej kwoty oni licza ten procent... przy stopniu IV 20% ale od czego...
nie wiem ile wygranych musialoby pasc zeby dostac na czysto 33 groszy, to jakis absurd
 
panti1801 29

panti1801

Użytkownik
wygrane zależne są od kumulacji, które sa wypisane na tablicach w punktach, możesz też poprosić w punkcie żeby Ci podali lub wydrukowali jakie są aktualne kumulacje. Po zakończeniu przyjmowania na zakłady, jak się odbędą mecze, poproś o wyniki z danego zestawu (podajesz numer zestawu, masz go na górze kuponu) i tam masz wypisane ile było wygranych, jakiego stopnia, na jakie kwoty itd.
 
Do góry Bottom