>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Toto-mix - gra przez Internet i inne problemy

F 0

fasolkabolka

Użytkownik
Witam. Chciałem otworzyć nowy temat o toto-mixie, ponieważ się trochę pogubiłem.
Czy wie ktoś może:

1. Jak mam grać czy jeśli chce zawrzeć zakład to jest tak samo jak STS np. ?

2. O co chodzi z tymi pkt i zawieraniem zakładów internetowych tzn że mogę grać przez internet jak w bet-at-home np. a wygraną tylko odbieram w punkcie?

3. Czytałem coś o jakiś kartach każdy ją musi mieć lub wyrobić ?

4. I jeszcze raz chce spytać o te internetowe zakłady na czym to w ogóle polega bo do końca nie wiem ?

5. Aha czy wie ktoś może czy w regulaminie czy w ogóle się komuś zdarzyło że toto-mix może odmówić przyjęcia zakładu ? Jak w STS

Proszę o odpowiedzi a najlepiej o jak najwiecej, chciałbym zacząć grać w toto-mixie ale najpierw chce wiedzieć co i jak.

Pozdrawiam.
 
panti1801 29

panti1801

Użytkownik
1) udajesz się do dowolnego punktu Totolotka i mówisz, że chcesz zacząć grać przez internet (e-promocja). Kolektor założy Ci kartę Ligi Mixu. Zostaniesz poproszony o nick (to jest jakaś nazwa, która w przypadku zgubienia karty będzie niezbędna), następnie podasz swój numer telefonu (na ten numer będziesz dostawał smsy którymi będziesz zatwierdzał kupony). Dostaniesz od kolektora potwierdzenie rejestracji: na tej kartce będzie login (nr karty) oraz tymczasowe hasło do pierwszego zalogowania się na stronie (po zalogowaniu się na stronie będziesz mógł te dane zmienić). Karta jest odrazu aktywna, także w tym samym momencie możesz wpłacić sobie pieniążki na tak zwany: zakład otwarty (minimum 10 zł)

2) logujesz się na stronie, czytasz warunki e-promocji i możesz już zawierać zakłady. To jest tak zwane: doprecyzowanie zakładu otwartego. Czyli najprościej-w kolekturze płacisz tak jakby za kupon, a w domu przez internet wybierasz sobie zdarzenia, rodzaje kuponów jakie chcesz zagrać i zatwierdzasz. Jeśli byś miał problem z czymkolwiek co dotyczy e-promocji, to po zalogowaniu się masz numer na infolinię do nich-tam Ci powiedzą krok po kroku co masz robić.

3) karta-napisałam już wyżej do czego służy ????

4) może odmówić przyjęcia zakładu od osoby która nie respektuje postanowień regulaminu lub stosuje techniki gry mogące wpłynąć na nieprzypadkowość wyniku zdarzenia, jak również osobom nietrzeźwym i zakłócającym spokój.

5) jak coś-to pytaj ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
F 0

fasolkabolka

Użytkownik
Ok. Dzięki za informacje. Pewnie w tym internecie polega to na tym że drukuje sobie taki jakby wirtualny kupon i od razu daje w punkcie żeby było szybciej.
 
kumek 0

kumek

Użytkownik
Ok. Dzięki za informacje. Pewnie w tym internecie polega to na tym że drukuje sobie taki jakby wirtualny kupon i od razu daje w punkcie żeby było szybciej.
Nie do końca jest tak jak piszesz. Stawiasz normalny kupon w internecie a jak ci wejdzie to drukujesz lub spisujesz nr kuponu i idziesz do toto po wygraną. Jednym słowem stawiasz w internecie a w totomix odbierasz kasę.
 
F 0

fasolkabolka

Użytkownik
To fajnie o to mi chodziło właśnie, a jak doładowuje pieniądze wpłacam do Totomixu zeby miec z czego stawiac w tym internecie ??? I jeszcze jedno słyszalem ze na razie nie mozna stawiac w internecie u nich bo wycofali na jakis czas ??? Wie ktos moze ? Piszcie
 
panti1801 29

panti1801

Użytkownik
nic nie jest wycofane, gra przez internet jest ciagle, a jesli chodzi o wydruki kuponów, to napisaliście zupełnie inaczej. Jak grasz w e-promocji, jakiś z Twoich kuponów będzie miał status wygrany, przy tych kuponach masz taką opcję:&quot;wydruk&quot;, musisz ją zaznaczyć i wyżej masz napis: dodaj do wydruków. Dodajesz te kupony które chcesz wydrukować i pokazuje Ci się na stronie 6-cio znakowe hasło i z tym hasłem w ciągu 7-dmiu dni możesz udać sie do dowolnej kolektury (hasło jest ważne tylko 7 dni) i dajesz kolektorkowi swoją kartę, oraz to hasło i te kupony są drukowane ewentualnie wypłacane, lub przelewane na konto.
 
panti1801 29

panti1801

Użytkownik
Ok. Dzięki za informacje. Pewnie w tym internecie polega to na tym że drukuje sobie taki jakby wirtualny kupon i od razu daje w punkcie żeby było szybciej.

to co napisałeś to jest zwykły kupon intenetowy, wirtualny, to jest opcja która jest dostępna już od bardzo dawna, ale to chodzi tylko o to, że ten kupon sobie tworzysz i albo go drukujesz w domu, albo spisujesz jego numer i idziesz z tym do kolektury i kolektor drukuje Ci ten kupon i za niego płacisz w punkcie. To jest tak jakby kupon pomocniczy. Jest to coś zupełnie innego niż e-promocja.
 
panti1801 29

panti1801

Użytkownik
To fajnie o to mi chodziło właśnie, a jak doładowuje pieniądze wpłacam do Totomixu zeby miec z czego stawiac w tym internecie ??? I jeszcze jedno słyszalem ze na razie nie mozna stawiac w internecie u nich bo wycofali na jakis czas ??? Wie ktos moze ? Piszcie

dajesz kolektorowi swoją kartę Ligi Mixu i mówisz,że chcesz kupić zakład otwarty, od 10 do 1000 zł jednorazowo i już. Dostajesz potwierdzenie wpłaty na konto internetowe i możesz udać się do domu i tworzyć swoje kupony. Pamiętaj, że możesz wpłacać pieniądze na konto Toto Mix, Toto Liga i Toto Gol-to jest jedna suma na Twoim koncie. Natomiast masz też możliwość gry w konie szwedzkie przez intenet (możesz odrazu tam oglądać te wyścigi na żywo)-jest to oddzielne konto-przy wpłacaniu pieniędzy na zakład otwarty musisz zaznaczyć na co będziesz chciał wykorzystać te pieniądze.
 
kumek 0

kumek

Użytkownik
Mógłbyś nie pisać kilku postów pod rząd?? Można było te wszystkie informacje umieścić w jednym poście albo użyć opcji edytuj.
 
F 0

fasolkabolka

Użytkownik
Hm. Ok. Powoli już kumam co i jak. Panti1801 tam gdzie pisałeś o tej e-promocji, że trzeba iść zawrzeć kupon w kolekturze to mnie raczej nie obchodzi. Byłem skupiony na tym stawianiu w internecie. A te kupienie zakładu otwartego to tylko od 10 do 1000 zł i są jakieś limity na to. Mogę kupić zakład otwarty na 10 000 zł ? Dalej wiem że stawiam w internecie z domu sobie kupony i jeśli wygram do doliczane jest do mojego konta w internecie czy musze zgłosić się jakoś po wygraną ?? Czy jest też wszystko opodatkowane ?
WIELKIE dzięki za poprzednie informacje na pewno mi się przydadzą bo chce grać w TOTO-MIXIE właśnie przez internet. Dzięki za wypowiedzi Panti1801 i liczę jak zawsze na więcej. Dzięki kumek również.
Pozdrawiam.
 
panti1801 29

panti1801

Użytkownik
Hm. Ok. Powoli już kumam co i jak. Panti1801 tam gdzie pisałeś o tej e-promocji, że trzeba iść zawrzeć kupon w kolekturze to mnie raczej nie obchodzi. Byłem skupiony na tym stawianiu w internecie. A te kupienie zakładu otwartego to tylko od 10 do 1000 zł i są jakieś limity na to. Mogę kupić zakład otwarty na 10 000 zł ? Dalej wiem że stawiam w internecie z domu sobie kupony i jeśli wygram do doliczane jest do mojego konta w internecie czy musze zgłosić się jakoś po wygraną ?? Czy jest też wszystko opodatkowane?
Na koncie internetowym możesz mieć najwięcej 10 000zł. Także możesz zrobić sobie nawet 10 wpłat na konto, po 1000zł każda. Wygrane kupony nie są automatycznie doliczane do Twojego konta, przy kuponach które będziesz chciał sobie wypłacić zaznaczasz kwadracik: wydruk i wyżej jest napis: dodaj do wydruków. Pokaże Ci się 6-cio znakowe hasło do wydruku (jest ważne 7 dni) i z tym hasłem i ze swoją karta Ligi Mixu idziesz do kolektury i kolektor drukuje Ci te kupony i może wpłacić je na Twoje konto. Wypłaty kuponów odbywają się w kolekturach. Podatek jest normalny, czyli 10% (na kuponie w momencie gdy masz napisaną kwotę wygranej-tyle dostajesz pieniędzy do ręki)
 
F 0

fasolkabolka

Użytkownik
Jeśli wygram to mogę od razu wypłacić, nie muszę tego doliczać do salda konta ??? Czy jeśli gram codziennie to muszę też codziennie chodzić do kolektury czy jest to nie potrzebne ??
 
panti1801 29

panti1801

Użytkownik
jeśli kupon ma status wygrany możesz odrazu go wydrukować i wypłacić w kolekturze. Nie musisz chodzić codziennie do kolektury, idziesz tylko wtedy gdy chcesz wypłacić kupon wygrany, albo wpłacić pieniądze na konto internetowe ????
 
F 0

fasolkabolka

Użytkownik
Czy ogólnie oplaca się granie takie w internecie w toto-mixie ? Moim zdaniem fajnie ze tak zrobili co o tym myslisz ?
Aha i jeszcze jedno. Kiedys czytalem jakis artykul tylko nie wiem czy to prawda czy nie, ze ktos tam regularnie wygrywal po 3 tys zł miesiecznie i po jakims czasie Toto-mix zablokowal komus tam stawiania u nich zakladow.
Czy sa takie przypadki obecnie ?
 
panti1801 29

panti1801

Użytkownik
pewnie, że się opłaca, siedzisz sobie w domu, masz możliwość gry w godzinach: 08:00-24:00. Wiesz napewno nie jest tak jeśli ktoś gra w normalny sposób. Ja gram od momentu gdy tylko ta możliwość się pojawiła, raz wygrywam, raz przegrywam i nie ma żadnego problemu. Też jest fajne to, że mają infolnię dla graczy którrzy graja przez neta i jak masz jakiś problem to dzwonisz do nich, wszystko Ci tłumaczą, także to też jest super. Polecam ten sposób gry ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
F 0

fasolkabolka

Użytkownik
No ja będę zaczynał grać a z tym dużym wygrywaniem to chodziło mi o jak najnormalniejsze granie. Po prostu dobre typowanie itp. Nie ciągle wygrywanie, ale tak że w miesiącu wychodzi się na +. Tak chyba sobie mogę grać i mi nic nie zrobią.
 
F 0

fasolkabolka

Użytkownik
Aha i jeszcze pytanko. Jeśli kartę tą wyrobię sobie w kolekturze w swoim mieście to wygrane lub jakieś inne czynności mogę sobie robić w Warszawie czy gdzieś czy trzeba wszystko w tej samej kolekturze wykonywać ???
 
panti1801 29

panti1801

Użytkownik
No ja będę zaczynał grać a z tym dużym wygrywaniem to chodziło mi o jak najnormalniejsze granie. Po prostu dobre typowanie itp. Nie ciągle wygrywanie, ale tak że w miesiącu wychodzi się na +. Tak chyba sobie mogę grać i mi nic nie zrobią.


napewno nie ????
 
Do góry Bottom