>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Toto-Mix Liga-Mix'u

M 11

mistrz78

Użytkownik
Nie. Bonusy na czerwiec zbiera się od 10 do 31 maja (już w nowej edycji Ligi Mixu).
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Ja mam po raz kolejny pytanie: zawarłem zakład 20. maja i powinienem mieć przyznane dodatkowe 300 punktów, jednak nie mam. Dodatkowe 300 punktów dostaje się za pierwszy zakład wniesiony 20. dnia zawierania zakładów w kalendarzowym miesiącu. Z czego może wynikać brak tych dodatkowych punktów?
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Wiele w tym temacie moich pytań, to zadam kolejne. Czy w tej nowej Lidze-Mixu, czyli Bet Clubie, jest tak (jak w starej), iż trzeba zagrać przynajmniej dwa zdarzenia na kuponie, aby mieć punkty? Z góry dziękuję za odpowiedź.
 
T 125

thespec

Użytkownik
Nic się nie zmieniło. Dalej minimum 2 zdarzenia.
Przy czym:
Każdy kupon zakładów „Toto-Mix”, aby stanowił podstawę do naliczenia punktów w programie musi posiadać minimum 2 zdarzenia, a w przypadku zakładów systemowych „Toto-Mix” minimum 2 zdarzenia w każdej kombinacji tworzącej dany system
P.S.
Grasz na necie czy w punkcie?
 
skalus 63

skalus

Użytkownik
Dziś słyszałem że promocja będzie przedłużona do końca roku (szczegółów nie znam).
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
bender7 91

bender7

Użytkownik
BetClub będzie funkcjonował w takiej formie jak obecnie do 29.12.2014. Tylko osobom które wygrają wycieczki do Meksyku zostaną wyzerowane konta w BetClub 31.10.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
L 32

luntrus

Użytkownik
Wiecie może, jak aktywować bonusy z betclub - te procentowe od wygranej (5,10,15)? Bo wykupiłem, punkty zredukowało i teraz automatycznie nalicza, czy gdzieś (gdzie?) trzeba zaznaczać, aby dany kupon się kwalifikował? Łączą się z bonusking? Na stronie za bardzo informacji nie ma. ????
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Mam pytanie dotyczące punktów. Jak skończy się ranking ogólnopolski (będzie to 30. kwietnia 2015), to później punkty zostaną skasowane każdemu graczowi czy tylko tym, którzy coś tam powygrywali?
 
Do góry Bottom