>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Totolotek - 5PLN bez depozytu

crisu 53

crisu

Użytkownik
O co chodzi z bonusem 100% do 300 zł? Na stronie totolotka jest oferowany bonus do 200 zł. Rejestracja z linku podanego na #1 stronie do tego upowaznia? Jakis specjalny kod do tego?
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
O co chodzi z bonusem 100% do 300 zł? Na stronie totolotka jest oferowany bonus do 200 zł. Rejestracja z linku podanego na #1 stronie do tego upowaznia? Jakis specjalny kod do tego?
Admin Marcin-Odra napisał że dla naszego forum rejestrując się poprzez nasz link masz do 300 zł
 
crisu 53

crisu

Użytkownik
Okej, a jest możliwość połączenia rejestracji z waszego linku + polecenie gracza? Tzn. tak żeby miec mozliwosc otrzymania bonusu 100% do 300 zł + 50 zł za polecenie gracza?
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Długo trzeba czekać na weryfikacje. Bo czekam już 3 godziny, co prawda w zawieraniu kuponu widnieje ze mogę zagrać bonusem 5 freebet ale jak zaznaczam to i daje 5 zł w stawce to ze nie mam wystarczających środków.
 
krycha18 16

krycha18

Użytkownik
Witam mam konto w totoltku zarestrowane z tego linka bo kozystalem wczesniej z bonus 5 zł lECZ TERAZ chciałbym wpłacić 300 i otrzymać 300 bonusu to wplacsmm przez trtransfer bankowy i automatycznie mam 300 na koncie ????czy trzeba cos zaznaczać na stronie???? i pytanie długo trwają u nich wypłaty
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Jak najbardziej promocja aktualna.
Jeśli ktoś nie dostał automatycznie bonusu to proszę pisać do supportu, oni manualnie go zaksięgują.
 
Do góry Bottom