>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Totolotek - Bonus 100% do 400PLN + 5PLN za rejestracje

Status
Zamknięty.
A 0

aerox96

Użytkownik
Cos tego nie ogarniam.....
To tak rejestruje sie i wpłacam 100zl i dostaje od razu ten bonus czy musze zagrac za to 100zl????
No i kiedy moge wyplacic pieniadze ile musze razy zagrac czy caly depozyt musze postawic?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Extra bonus: Darmowe 5PLN oraz 100% do 400PLN - tylko na forum.bukmacherskie.com

Zarejestruj się w Totolotku i odbierz 5PLN bez depozytu, za samą rejestrację. Dodatkowo tylko u nas mega atrakcyjny bonus od depozytu: „Wyższy BONUS POWITALNY 400 PLN w Totolotku dla klientów polskich bukmacherów&quot; - nie znajdziesz takiej oferty u konkurencji!


Rejestracja w Totolotku (tylko ten link upoważnia do darmowego 5zł i 100% do 400PLN)
 
D 0

decimus

Użytkownik
Wczoraj się zarejestrowałem przez link podany przez Ciebie, ale nigdzie nie widze abym mógł skorzystać z bonusu do 400zł. Gdzie to się znajduje?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Wczoraj się zarejestrowałem przez link podany przez Ciebie, ale nigdzie nie widze abym mógł skorzystać z bonusu do 400zł. Gdzie to się znajduje?
Bonus pojawi się automatycznie po depozycie i złożeniu pierwszego zakładu.
 
arturro100 118

arturro100

Użytkownik
Jakie warunki obrotu są tego bonusu? I ewentualnie bonus obracamy wraz z depozytem czy sam bonus?
Z tego co pamiętam ( a było to chyba 2 lata temu) to musisz zaznaczyć,ze grasz bonusem (jakaś ikonka jest) , a tak to juz potem grasz swoimi, chyba obrót razy 3. najwyżej zapytaj support, bo szybko mi odpowiadali ( nie wiem jak teraz)
 
O 6

oxidosis

Użytkownik
Wytłumaczy mi ktoś, dlaczego nie moge sie zarejstrować, tj, wyskakuje czerwony wykrzynik przy emailu? Wpisuje obojętnie jaki email i jest ok, a jak wpisuje jeden ze swoich trzech to pojawia się ten zasrany wykrzyknik.. reasumując mogę założyć konto na każdym meilu, tylko nie na swoich ( a mam ich trzy ). WTF?
@ogarnąłem to, jednak nadal mam pytanie - wystarczy tylko rejstracja z linku, czy trzeba wpisywać kod promocyjny? jeśli tak, to jaki
@jeszcze jedno - zarejstrowalem sie z tego pierwszego linku ( chociaz klikajac w niego jest przekierowanie na strone glowna, a nie rejstracje - rozumiem, ze bonus nadal mnie obowiazuje? )
a jesli tak to jaki? bo tam wcześniej Marcin pisał, że do 300 zł, a teraz nie dawno wkleił linka, gdzie jest do 400 zł - ja rejstrowałem się z linka z pierwszego postu.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Jakie warunki obrotu są tego bonusu? I ewentualnie bonus obracamy wraz z depozytem czy sam bonus?
W pierwszym poście są warunki obrotu napisane.
ogarnąłem to, jednak nadal mam pytanie - wystarczy tylko rejstracja z linku, czy trzeba wpisywać kod promocyjny? jeśli tak, to jaki
Nie ma żadnego kodu.
zarejstrowalem sie z tego pierwszego linku ( chociaz klikajac w niego jest przekierowanie na strone glowna, a nie rejstracje - rozumiem, ze bonus nadal mnie obowiazuje? )
Tak, wszystkie linki w tyn temacie upoważniają do otrzymania bonusu 100% do 400pln.
 
O 6

oxidosis

Użytkownik
+12% LM 25.02
Zagraj Liga Mistrzów.
Liczba zdarzen na kuponie 3 - 32
Min. kurs kuponu 3.50
Powieksza wygrana o 12%

Jak to jest z tym bonusem?

Chciałbym np. zagrać dziś na zwycięstwo Arsenalu oraz Atletico. No ale wtedy nie mam trzech zdarzeń, więc rozumiem, że bonusu nie otrzymam? Pisze, że minimum trzy zdarzenia i jest to oferta na dziś, no ale dziś są tylko dwa mecze w LM, a łączyć zakładów przecież nie mogę. Czy jest to po prostu oferta długoterminowa i np. oprócz tego musze postawić jeszcze np. Real - Shalke?
 
crisu 53

crisu

Użytkownik
Wie ktoś jak z tymi kobietami? Z tego co się orientuje raczej nie ma problemów ale wolałbym żeby to ktoś potwierdził...
 
mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
A jak się rejestrowałem z miesiąc temu, to dostanę teraz 100% do 400 pln?
Bo na razie nic tam nie wpłacałem.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Wie ktoś jak z tymi kobietami? Z tego co się orientuje raczej nie ma problemów ale wolałbym żeby to ktoś potwierdził...
Mamy równouprawnienia.
A jak się rejestrowałem z miesiąc temu, to dostanę teraz 100% do 400 pln? Bo na razie nic tam nie wpłacałem.
Obowiązuje Cię taki bonus, jakby był podczas rejestracji konta. Jeśli uczyniłeś to z promocyjnego linku to będzie to 100% do 300PLN.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom