>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Totolotek - Bonus 100% do 550PLN + 10PLN darmowy zakład!

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Promocja w Totolotek

MEGA PROMOCJA: 550PLN więcej na START!
+
Darmowy Zakład 10PLN



Oto jak w łatwy i szybki sposób skorzystać z promocji:

1. Totolotek.pl ze specjalnego linku:
www.totolotek.pl
1.5. Promocją objęta jest wyłącznie oferta zakładów bukmacherskich Toto-Mix i Toto-Mix Live.
2. Warunki korzystania z promocji

2.1. Z promocji mogą skorzystać wyłącznie osoby pełnoletnie, mające pełną zdolność do czynności prawnych z zastrzeżeniem pkt 2.2., 2.3. oraz 1.2.
2.2. Promocja jest przeznaczona wyłącznie dla nowych graczy i dotyczy pierwszej wpłaty depozytu na konto internetowe, które umożliwia zawieranie zakładów wzajemnych na stronie internetowej Organizatora.
2.3. Z promocji mogą skorzystać wyłącznie osoby, które w okresie trwania promocji dokonały rejestracji i założyły internetowe konto do zawierania zakładów wzajemnych (zwane dalej Konto) na zasadach określonych w „Regulaminie Zakładów Bukmacherskich Toto-Mix Przyjmowanych Przez Sieć Internet” i do czasu zakończenia Promocji dokonały wpłaty depozytu na Konto.
2.4. Korzystanie z promocji jest dobrowolne.
3. Zasady promocji

3.1. Klienci są uprawnieni do otrzymania bonusu w wysokości 100% pierwszego wpłaconego depozytu na Konto w terminie określonym w pkt. 1.3 oraz 2.3. po spełnieniu wymogów określonych w niniejszym regulaminie.
3.2. Minimalna kwota pierwszego depozytu Klienta na podstawie którego zostanie przyznany bonus wynosi 20 zł.
3.3. Niezależnie od wysokości wpłaconej przez Klienta kwoty pierwszego depozytu przy uwzględnieniu pkt. 3.2, wartość bonusu jest ograniczona dla jednego Klienta do kwoty 500,00 zł.
3.4. Aby wziąć udział w promocji &quot;Bonus na start 500 zł&quot; należy zawrzeć zakład korzystając ze środków z salda bonusowego.
3.5. Aby wypłacić środki zgromadzone na koncie, Klient musi w terminie trwania promocji dokonać wymaganego obrotu tj. dokonać zawarcia zakładów z głównego salda konta i z salda bonusowego za łączną stawkę odpowiadającą czterokrotności otrzymanego bonusu.
3.6. Dla zakładów zawartych z salda bonusowego minimalny kurs łączny kuponu wynosi 3,60 , a minimalna liczba zdarzeń nie może być mniejsza niż trzy.
3.7. Zakłady zawarte z głównego salda Konta są zaliczane do wymaganego obrotu bez względu na wysokość łącznego kursu kuponu oraz liczby zdarzeń znajdujących się na kuponie.
3.8. Wygrane uzyskane z zakładów zawartych z salda bonusowego są dopisywane automatycznie do głównego salda konta.
3.9. Kwota przyznanego bonusu może być wykorzystana wyłącznie do zawarcia zakładów na zasadach określonych w niniejszym regulaminie. Kwota przyznanego bonusu nie podlega wypłacie oraz dodaniu, przypisaniu w całości lub części do głównego salda Konta.
3.10. Do momentu osiągnięcia przez Klienta wymaganego obrotu (pkt 3.3) Klient nie będzie uprawniony do zlecania wypłat środków z głównego salda konta.
3.11. Promocja kończy się z momentem osiągnięcia przez Klienta wymaganego obrotu i gdy cała kwota salda bonusowego zostanie przeznaczona na zawarcie zakładów.
3.12. Każdy Klient może skorzystać jeden raz z niniejszej promocji.
3.13. Udział w promocji nie wymaga złożenia dodatkowego oświadczenia przez Klienta.
3.14. Zawarcie przez Klienta pierwszego zakładu z salda bonusowego jest równoznaczne z przystąpieniem do promocji i akceptacją warunków niniejszego regulaminu.
3.15. Uczestnikowi promocji nie przysługuje prawo do scedowania prawa do bonusu na osobę trzecią.
3.16. Zlecenie wypłaty z salda głównego przed spełnieniem warunków obrotowych opisanych w pkt 3.4 skutkuję zakończeniem udziału w promocji i utratą przyznanych środków bonusowych.
4. Postępowanie reklamacyjne i przedawnienie roszczeń
4.1. Reklamacje zgłaszać należy drogą e-mail na adres [email protected] , podając dokładny opis i powód reklamacji oraz dane osoby zgłaszającej.
4.2. Reklamacje rozpatrywane będą przez Organizatora na podstawie niniejszego regulaminu w terminie do 30 dni od ich otrzymania
4.3. W przedmiocie reklamacji ostateczna i wiążąca jest decyzja Organizatora. Uczestnik Promocji zostanie powiadomiony o decyzji Organizatora drogą elektroniczną w terminie 3 dni od daty rozpatrzenia.
5. Postanowienia końcowe
5.1. Wszelkie spory wynikające z tytułu wykonania zobowiązań związanych z niniejszą Promocją będą rozstrzygane przez Sąd właściwy dla siedziby Organizatora
5.2. Zasady Promocji określa wyłącznie niniejszy regulamin. W kwestiach nie uregulowanych regulaminem stosuje się odpowiednie przepisy Kodeksu cywilnego, ustawy o grach hazardowych oraz Regulamin Zakładów Bukmacherskich Toto-Mix Przyjmowanych Przez Sieć Internet obowiązujący u Organizatora.
5.3. Organizator zastrzega sobie prawo podejmowania indywidualnych decyzji wykluczających poszczególnych Klientów z niniejszej Promocji lub dopuszczających do udziału w Promocji.
5.4. Jeśli nastąpiło podejrzenie nadużycia bonusowego przez gracza, który otrzymał premię. Totolotek SA zastrzega sobie prawo do odmówienia bądź wycofania przyznanych środków bonusowych w niniejszej promocji.
5.5. Regulamin promocji dostępny jest na oficjalnej stronie internetowej Organizatora.
5.6. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszym regulaminie w dowolnym czasie. Zmiany wchodzą w życie w następnym dniu od ich ogłoszenia na stronie Organizatora.
5.7. Wszelkie materiały reklamowe lub promocyjne rozpowszechniane w związku z Promocją na stronie internetowej Organizatora, mają charakter wyłącznie informacyjny.
 
lars19 272

lars19

Użytkownik
Trzeba czekać cierpliwie na lepsze warunki obrotu. Na razie ten bonus jest prawdę mówiąc niezbyt atrakcyjny, kurs maksymalnie wysoki, chyba, żeby nic nie ugrać, heh.
 
kryysstu 56

kryysstu

Użytkownik
Darmowy zakład na Copa America
Tylko na Copa America? Bo chce co innego puścić
Rejestruje się z tego linku, dostaje 10zł, nie musze nic wpłacać i mogę postawić zakład?
Szukam aktualnej promocji Totka, że rejestrując się jako nowy, dają kilka-naście zł którego mogę od razu postawić bez konieczności wcześniejszego wpłacania
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Piątek – Stały bonus za EKSTRAKLASĘ!

Postaw w piątek przynajmniej 150 złotych na dowolne mecze polskiej T-Mobile Ekstraklasy, i odbierz bonus w wysokości 5 złotych!

Dla nowych klientów Bonus 550zł i 10 zł freebet!

Totolotek
 
A 4

anthonyz

Użytkownik
Załóżmy, że gram pierwszy zakład za całą kwotę bonusu, a zakład nie wchodzi. W takim wypadku, aby wypłacić pieniądze wystarczy obrócić 1650zł po dowolnym kursie?
Dołaczam sie do pytania, ktos wie?
 
S 0

solo666

Użytkownik
Poczytałem ten ich reglamin i coś czuję, że po prostu go źle sformułowali niestety. Gdyby działąli zgodnie z nim to po wpłacie 500zł wystarczyłoby z konta gotówkowego obrócić 2000 po byle jakim kursie i mozna wypłacić bonus. Bardzo wątpię, że tak jest a w ciemno nie wpłacę 500zł żeby po fakcie dowiedzieć się, że jednak muszę obracać po kursie 3,6 ;)
Milczenie w tym temacie tylko to potwierdza, bo taka promocja raczej rozruszałaby forum ????
 
A 33,7K

ar0nek

Użytkownik
bonus łatwy do obrotu,pytałem o niego na czacie, trezba wykonac obrót 2000zł.
przykładowo: wpłacasz 1500zł dostajesz 500zł bonusu, robisz obrót bonusem 500zł ako 3,60 z min 3zdarzeniami i potem za depozyt 1500zł grasz singla po kursie obojetnie jakim i obrót wykonany,
 
M 5

michal3

Użytkownik
Czy moze mi ktos odpowiedziec na pytanie, ktore kieruje przede wszystkim do moderatorow?
W lipcu wzialem udzial w tym bonusie na start, wplacilem 500zl i dostalem bonus 500zl i tymi sumami wedlug regulaminu mialem dokonac obrotu.
Przegralem i bonus i moja pierwsza wplate i zapomnialem o tej firmie, bo oferte maja beznadziejna i kursy tez.
Jakis tydzien temu dostalem na maila od nich propozycje powrotu z promocja &quot;wroc do nas&quot; 50% bonusu od wplaty i jednorazowym zagraniem ta wplata, a i tak mialem plan grac na weekend to pomyslalem, ze zagram u nich. Przy okazji dostane bonus, a i tak miale grac za 600zl, a u nich jest jeszcze w piatek mozliwosc grania bez podatku za co najmniej 100zl min. kurs 2.00, wiec podzielilem tak sobie moj kupon. Sto razy wczesniej pytalem o wszystko na czacie, zeby nie bylo pozniej jakis problemow, lacznie z tym czy na pewno bede mogl puscic taki kupon jak sobie zaplanowalem, a mialem 3mecze pilki noznej i na zwyciesce w turnieju w londynie. Wplacilem probuje zagrac i wyskakuje mi, ze nie mozna laczyc jednego zdarzenia z reszta, a sto razy sie pytalem, czy tak jest. Pisze na czacie co jest grane, a ta pani mi odpisuje, ze nie wie i oni nie moga o wszystkim wiedziec i zebym sobie napisal maila, bo ona juz konczy prace. Ja pisze, ze bede mial zablokowane pieniadze i nie bede mogl zagrac tego co chcialem, ona ze ja to nie obchodzi i sie zawinela.
Tylko, ze to nie koniec, pisze na pomoc.totolotek i dostaje wiadomosc, ze to jakis blad i nie wiedza kiedy go naprawia i jeszcze ta pani napisala, ze blokada, bo nie zrobilem obrotu. Czytam to i sie zastanawiam o co jej k...chodzi. Odisalem, ze piszac o blokadzie mialem na mysli, ze nie moge teraz skorzystac z moich pieniedzy, bo oni mi nie zrobia teraz szybkiego przelewu, a ona mi pisze, ze nie moge zrobic wyplaty moich pieniedzy, bo nie wypelnilem warunkow bonusu na start, nie zrobilem wymaganego obrotu.
Odpisalem, ze to bylo 3miesiace temu i juz dawno przegralem i pierwsza wplate i ten bonus, wiec jakim cudem mam dalej zrobic jakis obrot moja nowa wplata, ona mi wysyla regulamin. Co to ma byc, przeciez w regulaminie nigdzie nie jest napisane, ze wszystkie przyszle wplaty i wygrane beda blokowane, az do spelnienia bonusu, nigdzie tak nie ma.
Przeciez jakby tak bylo to kazdy, ktory wzialby udzial w takim bonusie i stracil, to juz wiecej by nie wplacal, wiedzac, ze beda mu blokowac jego pieniadze w nieskonczonosc. Moje pytanie, czy jest to mozliwe?
Przeciez nigdzie tak nie ma. Pierwsza wplata i pierwszy bonus bierze udzial w promocji i tymi kwotami trzeba zrobic wymagany obrot, a nie wszystkimi jakie nastapia w przyszlosci, nigdzie w regulaminie nie ma takiej wzmianki i nigdzie w zadnej firmie czegos takiego jeszcze nie widzialem. Czy moga mi blokowac moje pieniadze, ktore nie biora udzialu w bonusie na start?
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
L 0

liis

Użytkownik
MIchal3 - mam dokladnie to samo. Dołacz sie do tego problemu na ich FB (moj post i pytanie do nich pod anonsem meczu MU) - jestem przekonany, ze jest nas więcej oszukanych. Policzmy się i w kupie siła zeby wygrac z cwaniakami delikatnie mowiac.
 
kowal1980 35

kowal1980

Użytkownik
@Michal3 a na pewno przegrałeś wszystkie pieniądze z konta, co do grosza? bo jeżeli zostawiłeś choćby grosz to może być tak że bonus dalej się liczy i każdą kolejną wpłatę do obrócenia bonusem + wpłatą pierwszą mogą liczyć jako kontynuacje. Tak np. jest w Expekt i jeszcze paru innych
 
Do góry Bottom