>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Totolotek - opinie

edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Totolotek daje dziś ciała, gdyż jako jedyny buk, w ofercie nie mają meczu w czeskim hokeju Kladno - Litvinov

EDIT:

Po moim zapytaniu na czacie w tej sprawie i konsultacją z bukmacherem - dostałem odpowiedź , że ten mecz pojawi się około godziny 12.00


.
Totolotek to wielce żartobliwa ( z klientów ) firma:
wobec tego, że minęła 13.00 a w/w meczu nadal nie było w ofercie - uzyskałem kolejną informację , tym razem całkowicie sprzeczną z poprzednią:

Decyzją działu bukmacherskiego firmy , tego meczu nie będzie w ofercie...
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Może mieli informacje/powody by go nie wystawiać, pełno firm nie wystawia czasem niektórych meczów z niszowych dyscyplin
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Ten mecz mają w ofertach wszystkie poważne firmy bukmacherskie:

http://www.betexplorer.com/hockey/czech-republic/extraliga/nextmatch.php?matchid=1340867

i nikt się z niego nie wycofuje , zatem sugestia o tym, że akurat dział bukmacherski Totolotka ma lepsze info od oddsmakerów gigantów tego rynku , jakoś mnie nie przekonuje...

Wg mnie to , że ten mecz nie został wprowadzony do oferty - to wynik ewidentnego błędu bukmachera , o czym może zaświadczać informacja jaką rano dostałem na ich czacie ( po konsultacji z działem bukmacherskim ) że do godziny 12.00 ten mecz zostanie dopisany do oferty.

A teraz po 13.00 ( wobec braku zmiany w ofercie) ponowna konsultacja czatu z działem bukmacherskim i NOWA decyzja , że jednak go nie wprowadzą...

Bo tym samym nie chcą przyznać się do bałaganu jaki tam panuje!

Ta firma robiła , robi i nadal będzie robić kardynalne wręcz błędy - i wiem co piszę, bo wychwytywałem u nich i zgłaszałem im i takie, za które parę lat temu powinni natychmiast utracić zezwolenie , jak choćby fakt rozliczania i wypłacania kasy za zdarzenia z oferty - przed ogłoszeniem wyniku tych zdarzeń...

Oczywicie były i takie ich błędy-samobóje , na których gdy się trochę pomyślało - szło LEGALNIE parę groszy zarobić ????


.
 
mordor1410 0

mordor1410

Użytkownik
Co do błędów to pamiętam, że jednego dnia o 9:30 przeglądając ofertę zauważyłem coś dziwnego w ofercie baseball-u (rzadko gram tą dyscyplinę, ale ogólne pojęcie mam). Było tam 5 meczy i każdy rozpisany na handi (0-15). Ktoś nie postawił przecinka i w ten sposób było 5 pewniaków po 1,80 każdy ???? Do 10,20 to wisiało, później chyba zauważyli duży ruch w baseballu i zablokowano ;)
 
R 0

rudinho

Użytkownik
Wie ktoś jak Totomix rozlicza krecz w tenisie? Mam na kuponie Stepanka, który skreczował w meczu z Benneteau przy stanie 40-15 dla Francuza w pierwszym gemie. W tym wypadku już przegrałem czy to zdarzenie przyjmuje po prostu kurs 1.0 i mam mniejszą wygraną?
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Wie ktoś jak Totomix rozlicza krecz w tenisie? Mam na kuponie Stepanka, który skreczował w meczu z Benneteau przy stanie 40-15 dla Francuza w pierwszym gemie. W tym wypadku już przegrałem czy to zdarzenie przyjmuje po prostu kurs 1.0 i mam mniejszą wygraną?
Kurs 1,0 i mniejsza wygrana.
 
B 0

belmondo

Użytkownik
Panowie polecam w toto mixie wyrobic sobie kartę ! Karta daje 12% bonusu w przypadku wygranej (zyskujemy w ten sposób podatek, który zabieraja nam w przypadku zakładów bez karty !). Moim zdaniem najlepszy bukmacher naziemny, szeroka oferta i kursy w miare ok (wyższe niz u bukmacherów internetowych). Jeśli chodzi o wygrane to nie miałem nigdy problemu z ich odbiorem. W przypadku wyższych wygranych na pieniądze czeka się 1 lub 2 dni.
 
J 1,3K

jasper

Użytkownik
Panowie polecam w toto mixie wyrobic sobie kartę ! Karta daje 12% bonusu w przypadku wygranej (zyskujemy w ten sposób podatek, który zabieraja nam w przypadku zakładów bez karty !). Moim zdaniem najlepszy bukmacher naziemny, szeroka oferta i kursy w miare ok (wyższe niz u bukmacherów internetowych). Jeśli chodzi o wygrane to nie miałem nigdy problemu z ich odbiorem. W przypadku wyższych wygranych na pieniądze czeka się 1 lub 2 dni.
W porę kolego, promocja jest od dawna, a ktoś już na forum pisał, że kończy się za 3 dni. Było miło z bonusem, ale było wiadome, że nie będzie trwał wiecznie.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Oto najświeższy przykład niekompetencji i bałaganu panującego w Totolotku:

Przez 1/2 godziny na moje pytania kierowane poprzez konsultantkę p.Monikę do bukmachera firmy, dlaczego w ofercie łączonej sobota/niedziela nie ma jutrzejszych meczów Eredevisie - otrzymywałem odpowiedź od bukmachera, że: liga holenderska gra w sobotę i poniedziałek i nie ma żadnych spotkań w niedzielę...

W końcu wysłałem im link do terminarza - skoro mają takie luki w funkcjonowaniu

Oto końcowy zapis korespondencji:

Wszystkie portale podają terminarz ligi holenderskiej rozłożony na weekend ( sobota/niedziela ) - a Państwo o tym nie wiedzą ?
Proszę o przedstawienie mi stanowiska bukmachera w tej sprawie

11:36 am Monika Mecze które są rozgrywane jutro znajdują się w tej chwili pod datą 1.04 co za chwilke będzie poprawione

11:36 am Czyli macie błąd !!!!
11:37 am Tak więc kolejny raz ratuję Wam tyłek... ????

.............
 
steny 3

steny

Użytkownik
W moim małym mieście był kiedyś Toto-Mix. No ale trzy buki w jednym mieście to chyba było za dużo &quot;StS,Fortuna, Toto-Mix&quot;. Bo tak szybko jak się Toto-Mix wprowadził,tak szybko stamtąd się ulotnił ???? . Ale wspominam go bardzo dobrze miła Pani, duże czytelne tablice na których markerem wypisywała oferty na dany dzień, szkoda że go już nie ma. Konkurencja go zmiotła, bo prawie nikt tam nie przychodził ;).
PS. czy w Toto-Mixie również obowiązuje teraz 12% podatku jak w Fortunie?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Sprawdziłem przed chwilą i u mnie działa bez problemu ????

Edit:
już nie działa ????

Edit II:
i ponownie wszystko jest OK ????
.
 
Do góry Bottom