>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Totolotek - opinie

panus 0

panus

Użytkownik
Dokladnie, to jest raz, ze podatku nie wporwadzili ;] a dwa to komfortowe stawianie (ekupony). Dodatkowym fajnym ich pomyslem jest to, ze mozna z wygranych w internecie pieniedzy od razu przelewac na saldo ;) dla mnie no1 u bukow naziemnych w naszym kraju ;)
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
no niby podatku nie wprowadzili, ale jak sobie licze kupon w toto a w STSie, to mimo podatku 12% w STSie i tak mam wyższą wygraną niż z toto. moze oferta nieco większa, ale kursy marniutkie, oj marniutkie niestety
 
maxhardcore 0

maxhardcore

Użytkownik
Ostatnio ten bukmacher zaczyna powoli mnie wkurwiać. Po pierwsze nie podoba mi się wycofanie możliwości doładowywania konta przez neta. Po drugie: nie podoba mi się wprowadzenie kreczy w tenisie. Po trzecie: to radziłbym tak woógle zrezygnowania w tej firmie z głupich pomysłów jakimi są np. wyścigi konne - raz że w to nikt nie gra, a dwa że jest to po prostu beznadziejna opcja. Pozatym zaczyna mnie już powoli wkurwiać ta ich szata graficzna. Przydałoby się jej jakieś odświeżenie. Wprowadziłbym także sortowanie zdarzeń kursami. Kiedyś tak był na ich stronie. Niewiem czemu już niema. To narazie tyle.
Aha i jeszcze jedno najważniejsze. Powinni udostępnić jakiś program, żeby można było sobie oglądać na kompie online to co mają w punktach. Chodzi mi o te duże telewizory ze statystykami, livescorem i kursami. Fajne to jest.
 
D 243

_danonek_

Użytkownik
ta i jeszcze napisali, ze malo graczy z tej opcji korzysta. Gó*** prawda, bo ja korzystalem i wiem, ze wielu moich znajomych też. Po prostu mieli jakies interes w tym. A co do tych kreczy to dobrze zroibli
 
panti1801 29

panti1801

Użytkownik
przecież na stronie jest napisane, że to przelewanie wygranych w internecie jest wyłączone do odwołania, a nie, że na stałe
 
A 3

arkasath

Użytkownik
ale niby pracują nad jakąś nową opcją która ma zadowolić wszystkich. Poczekam do końca marca, jak nie przywrócą opcji dodawania, to się żegnamy
 
K 0

karol1991

Użytkownik
niedobrze to zrobili bo trzeba codziennie latać do kolektury żeby ew. coś wybrać a tak to się elegancko klikało i było po sprawie.myślę że przez to stracą sporo użytkowników
 
D 0

dudus5454

Użytkownik
Nie lubie wulgaryzmow ale smialo moge napisac ze &quot;dali DUPY&quot; z rezygnacja tych przelan wygranych- mysle ze nie tedy droga do pozyskania klientow - w moim przypadku przelanie a wizyta w betako to roznica 1 minuty wiec chyba sie zastanowie!
 
koper 29

koper

Użytkownik
Dla mnie możliwość sprawdzenia kuponu to rewelacja no i symulacja wygranego kuponu też jest niezła! Wg mnie oferta duzo bogatsza niż STS!
 
panti1801 29

panti1801

Użytkownik
płacą z dochodu, a nie z przychodu, tak jest opisane w ustawie, natomiast ine firmy placa z dochodu (czyli przy puszczeniu kuponow), a Toto Mix dopiero pozniej z własnej kieszeni.
 
Do góry Bottom