>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Totolotek - opinie

skalus 63

skalus

Użytkownik
Lecz bez karty ;), natomiast gdy masz kartę mogą zlimitować.
ja bardzo często grałem na karte za 999zł - był okres że kilka razy w tygodniu i nie było problemu.Jeśli chciałem zagrać za więcej grałem za 999 zł i resztę &lt;gdzie zgadza się &gt; często mi limitowali stawkę.
 
H 902

hank

Użytkownik
O kant dupy mozna roztrzaskac ten bonus king. Wszystko sie przez to zesralo, kiedys szedles do punktu, nabijales punkty i 3 najlepszych mialo bonus, wycieczki tez byly ekstra. A teraz....kpina.
Nie dosc ze trzeba aktywowac co chwile jakies pierdoly bo inaczej sie punkty nie nabijaja to jeszcze kurs 5. Ten kurs to nawet mozna by przezyc, poprostu single trzeba grac w necie, a te 5 to 3 spotkania i jest, ale jak ja taka tasiemke bym chcial zagrac za tysiaka, to to rozbijam zeby nie przekroczyc 2280, a bonus mozna dodac tylko do jednego kuponu, na zdublowane kupony na ta sama karte nie wchodzi.
Gdyby nie totogol na ktorego sie uparlem to juz bym dawno omijal totolotka. No i jeszcze atmosfera, spoko ekipa jest u mnie, nie raz sie na******m wyszlo.
 
P 12

pefkohori6

Użytkownik
Gdzie mozna zobaczyc numer danego zdarzenia bo w necie sa tylko nazwy ale nie widze numerow tak jak stacjonarnie ??

Przykladowo 03/09 18:20 3,35 Hercog P / Lucic-Baroni M Kudryavtseva A/Pavlyuchenkova A 1,25
 
rambo1723 3

rambo1723

Użytkownik
siemaneczko wszystkim mam pytanie jak moge sprawdzic numer zdarzenia jaki jest bo na kuponie mam zly numer zdarzenia
745 SAINT ETIEN-BASELA
takiego nie obstawialem mozecie zobaczyc na kiedy to jest zdarzenie
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Przecież na kuponie musisz mieć podaną datę wyniku ostatniego zdarzenia...
Sprawdzić to mogłeś na kilka sposobów, choćby wpisując numer tego zdarzenia robiąc e-kupon.
Liga Europy na 18.02 ????
&lt;table&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr id=&quot;ako_745&quot;&gt;&lt;th style=&quot;&quot;&gt;745&lt;/th&gt;&lt;th style=&quot;width:12px;&quot;&gt;
&lt;/th&gt;&lt;td class=&quot;teams ako_teams&quot; scope=&quot;row&quot;&gt;&lt;table style=&quot;width:205px;&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td style=&quot;text-align:left; border-top:none; width:185px;&quot;&gt;Saint Etienne-Basel (pierwszy mecz)&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;vertical-align:middle; border-top:none;&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;num&quot;&gt;2.20&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;num&quot;&gt;3.15&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;num&quot;&gt;3.25&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;num&quot;&gt;1.30&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;num&quot;&gt;1.60&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;num&quot;&gt;1.31&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;time&quot;&gt;18/02
19:00&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Obstawiałem wczoraj kupon, dziś idę odebrać kasę a tu okazuje się, że Prevc przegrał ze Stochem w 1 serii wczorajszej drużynówki.. a dobrze wiem, że wygrał. Najlepsze jeszcze, ze na oficjalnych wynikach w Totomixie jest, że Prevc wygrał z Gangnesem i przegrał z Kamilem a Gangnes wygrał ze Stochem.. Jak to zareklamować?
A tu oficjalne wyniki: http://medias2.fis-ski.com/pdf/2016/JP/3827/2016JP3827RL1.pdf
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Obstawiałem wczoraj kupon, dziś idę odebrać kasę a tu okazuje się, że Prevc przegrał ze Stochem w 1 serii wczorajszej drużynówki.. a dobrze wiem, że wygrał. Najlepsze jeszcze, ze na oficjalnych wynikach w Totomixie jest, że Prevc wygrał z Gangnesem i przegrał z Kamilem a Gangnes wygrał ze Stochem.. Jak to zareklamować?
A tu oficjalne wyniki: http://medias2.fis-ski.com/pdf/2016/JP/3827/2016JP3827RL1.pdf
Warto było w punkcie poprosić Panią by przedzwoniła do centrali (Analityka) by ten to sprawdził. Często przez &#39;&#39;przypadek&#39;&#39; popełniają takie błędy. Warto dlatego wyniki sobie sprawdzać samemu a nie w punkcie. Tobie natomiast radzę teraz przedzwonić do centrali opisać problem i czekać na szczęśliwy rezultat.
 
B 66

brokers

Użytkownik
Jak wygląda rozliczanie kuponów gdy zagra się w lokalu ? Można podejść jakąś godzinę po zakończeniu meczu czy później, czy może na następny dzień dopiero ?
 
skalus 63

skalus

Użytkownik
Jak wygląda rozliczanie kuponów gdy zagra się w lokalu ? Można podejść jakąś godzinę po zakończeniu meczu czy później, czy może na następny dzień dopiero ?
Po zakończeniu meczu ok godziny i można odbierać kasę w lokalu .... chyba że mecz np tenis itf to nie zawsze tak szybko ale w 95% oferty zaraz po ok godzinki można odebrać wygraną.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
footballfactory 0

footballfactory

Użytkownik
O kant dupy mozna roztrzaskac ten bonus king. Wszystko sie przez to zesralo, kiedys szedles do punktu, nabijales punkty i 3 najlepszych mialo bonus, wycieczki tez byly ekstra. A teraz....kpina.
Nie dosc ze trzeba aktywowac co chwile jakies pierdoly bo inaczej sie punkty nie nabijaja to jeszcze kurs 5. Ten kurs to nawet mozna by przezyc, poprostu single trzeba grac w necie, a te 5 to 3 spotkania i jest, ale jak ja taka tasiemke bym chcial zagrac za tysiaka, to to rozbijam zeby nie przekroczyc 2280, a bonus mozna dodac tylko do jednego kuponu, na zdublowane kupony na ta sama karte nie wchodzi.
Gdyby nie totogol na ktorego sie uparlem to juz bym dawno omijal totolotka. No i jeszcze atmosfera, spoko ekipa jest u mnie, nie raz sie na******m wyszlo.
Bonus Kinga masz tylko w internecie przecież, a nie w lokalu. Co do tego programu, to teraz chyba dają bilety na Euro 2016.
 
H 902

hank

Użytkownik
Bonus Kinga masz tylko w internecie przecież, a nie w lokalu. Co do tego programu, to teraz chyba dają bilety na Euro 2016.
Czy Ty nie widzisz ze ja to pisalem w sierpniu.


Co do wypłat, jak nie jesteś niedzielnym graczem, a stałym, to nie ma problemu żeby wypłacili kase nazwijmy to zaocznie. Zostawiasz kupon, a potem sobie rozliczy.
 
S 0

shecklerewka

Użytkownik
Nie polecam tego buka internetowego zagranie czegoś na live niejednokrotnie graniczy z cudem kursy w porównaniu do innych bukmacherów mizerne tylko na koszykówke sa ok,uboga oferta w półowie meczów nba nie ma +/- punktowy na danego zawodnika,bet club słaby fortuna ma 100 razy lepszy.Na totku grałem 2 lata tearz gram na fortunie..niebo a ziemia
 
Do góry Bottom