>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Totolotek - opinie

V 1,1K

viren

Użytkownik
nigdy nie gralem w Polsce w naziemnych ale jak to wyglada w naziemnych jak zmienia sie kurs? chyba nie lataja z gabka i flamastrem i nie poprawiaja co 10 minut?

Czy dopiero przy kasie mowia ze kurs sie zmienil, czy nie zmieniaja kursow w ogole?

Pytanie dotyczy wszystkich bukow naziemnych
 
A 185

adikos

Użytkownik
obowiązuje cię kurs taki jaki obecnie mają w swoim systemie, kursy jakie widzisz na tablicach są wartościami orientacyjnymi (mogą być większe jak i mniejsze) , i przy kasie nic ci nie powiedzą o zmianie kursów, chyba żartujesz że ktoś spamięta tyle meczy co jest i które kursy się zmieniły.
 
bu4g1 159

bu4g1

Użytkownik
Fajnego e-maila od nich dostałem. Nie pamiętam kiedy ostatnio u nich grałem, ale może skorzystam:
&quot;Szanowny Kliencie,
Odbierz BONUS 300 PLN w promocji „Wróć do nas”
ZASADY PROMOCJI:
1. Dokonaj wpłaty na konto gracza w terminie 01-30.04.2017r
2. Obróć jednokrotnie depozytem po kursie min. 2,00 z min. 3 zdarzeniami na kuponie
3. Wyślij zgłoszenie o spełnieniu powyższych warunków na adres [email protected]
4. Otrzymasz bonus 50% swoich wpłat do maks. 300 zł&quot;
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
Wam też tak długo rozliczają zakłady ? Postawiłem w nocy NBA i o 10 jak patrzałem to jeszcze miałem 0 zł ale dodane jakieś punkty Bet club... Wróciłem z pracy wbijam i dopiero sianko na koncie (może tak jest przy tym bonusie 20 zł ? )
 
M 0

mastergod

Użytkownik
Cześć,
Mam do Was takie pytanie, ile obecnie czasu trwa rozliczenie meczu / zakładu po zakończeniu? Jak grałem w naziemnym Toto-Mixie, to bywało różnie. Czasem na rozliczonego meczu zakończonego o 20 czekałem do rana. Ciekaw jestem jak to u nich jest w sieci. Pytam, bo jeżeli więcej jak 2h to chyba podziękuję ????
Dzięki za odpowiedź
 
H 7

hiper-typer

Użytkownik
Cześć,
Mam do Was takie pytanie, ile obecnie czasu trwa rozliczenie meczu / zakładu po zakończeniu? Jak grałem w naziemnym Toto-Mixie, to bywało różnie. Czasem na rozliczonego meczu zakończonego o 20 czekałem do rana. Ciekaw jestem jak to u nich jest w sieci. Pytam, bo jeżeli więcej jak 2h to chyba podziękuję ????
Dzięki za odpowiedź
Rozliczenie trwa od 2 do 20 minut raczej. Niszowe sporty, wiadomo, można dłużej poczekać, bo o wyniki ciężko.
Jak Ci się mecz kończył o 20, a kolektury czynne do 19:30, otwierane następnego dnia rano, to o której Ci mieli rozliczać??:razz:
 
H 7

hiper-typer

Użytkownik
Tak czy inaczej na pewno szybciej od STS ???? mecze tenisowe (ATP nie jakieś ITF) zakończone ponad godzinę temu, wyników nie ma, a Pani na czacie nie pisze mi, że rozliczenie będzie za chwile tylko daje taką odpowiedź:
Wyniki są wprowadzane do systemu w momencie gdy oficjalne strony rozgrywek je potwierdzą. Dzieje się to zwykle w ciągu 1-4 godzin od zakończenia spotkania.
STS- żółta kartka
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Wam też tak długo rozliczają zakłady ? Postawiłem w nocy NBA i o 10 jak patrzałem to jeszcze miałem 0 zł ale dodane jakieś punkty Bet club... Wróciłem z pracy wbijam i dopiero sianko na koncie (może tak jest przy tym bonusie 20 zł ? )
Niestety regulaminy mówią że do 24 h, miejmy nadzieje że teraz bukmacherzy w tym Toto zacznie szybciej to rozliczać... tym bardziej przy tego typu spotkaniach.
 
wlkp1922 164

wlkp1922

Użytkownik
Aplikacja mobilna chodzi troszkę powolnie, teraz np. Mam problem z zalogowaniem się, macie również takie problemy ?
E: po 20min walki w końcu udało się zalogować, co ciekawe mecze LM sa dostępne nadal w przed meczowych zakładach, a na live nie ma.
 
M 0

mastergod

Użytkownik
Jak Ci się mecz kończył o 20, a kolektury czynne do 19:30, otwierane następnego dnia rano, to o której Ci mieli rozliczać??:razz:
Nie chodziło mi o kolektury, tylko bezpośrednio na ich stronie. Kiedy robiłem kupon AKO, to wiedziałem ile wygrałem, czy przegrałem. Ale kiedy miałem systemowy kupon np. 5z7 i &quot;siadło&quot; 6 to chciałem wiedzieć ile wpadnie $$. Niestety musiałem czekać do rana na &quot;rozstrzygnięcie&quot;

Stąd to moje pytanie ile czasu trwa poprzez grę onnline.
Ale dzięki pięknie za odpowiedź, jak te kilkanaście minut to dobry wynik ????
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Kiedy robiłem kupon AKO, to wiedziałem ile wygrałem, czy przegrałem. Ale kiedy miałem systemowy kupon np. 5z7 i &quot;siadło&quot; 6 to chciałem wiedzieć ile wpadnie $$. Niestety musiałem czekać do rana na &quot;rozstrzygnięcie&quot;
Obliczenie takiej wygranej - skoro wiedziałeś które zakłady weszły - to przecież banał, więc wcale nie musiałeś czekać do rana a szybko samemu to sobie obliczyć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
grembi 70

grembi

Użytkownik
Nie mam jeszcze u nich konta, i prosże powiedzcie mi jak to wygląda. Totoliga i totogol są dostępne online czy tylko w punktach? I jak z wyścigami konnymi, bo te z tego co widzę są do grania tylko w punktach, a czy jest chociaż możliwość oglądania transmisji na ich stronie czy również nie?
 
Do góry Bottom