>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

totolotek pytanie

M 0

mzeromski

Użytkownik
cześć, postanowiłem spróbować nowego bukmachera ( dla mnie ) - wcześniej betsson , potem przez chwilę STS.
chodzi o TotoLotka
dostałem bonus w wysokości 10zł jako nowy użytkownik na zagranie przez aplikację mobilną.
zagrałem to wczoraj za 8zł na kurs 1.75 ( atletico - real że atlerico będzie miało więcej kartek ) kupon wszedł, jest w wygranych i świeci się na zielono.
jednak na konto bonusu nie wpłynęła żadna złotówka z tego kuponu..
mam jedynie 2 zł które zostawiłem .
o co chodzi ??
 
M 0

mzeromski

Użytkownik
coś mi się wydaje że tak ich aplikacja mobilna jak na razie jest w fazie testów..
wszedłem na swoje konto normalnie przez komputer i okazało się że tam jest ten wygrany zakład ( kasa wpadła do normalnego salda a na bonusie zostało 2 zł )
zagrałem zakład z tego co miałem na saldzie ( ale nie za wszystko ) i normalnie zakład przyjęty
wszedłem przez aplikacje mobilną i tak jest ten zakład normalnie ale nadal na saldzie nie mam ani złotówki ???? mam jedynie 2zł na bonusie według aplikacji mobilnej..
ciekawe kied to poprawią ????
waszym zdaniem totolotek lepszy od STS ?
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
Orientuje sie ktos czy w torolotku stawiajac przez aplikacje mobilna nadal obowiazuje podatek 6%? Gralem tam od paru dni i dzisiaj juz wyskakuje mi 12% a nie 6%. Ktos cos wie na ten temat?
 
Do góry Bottom