>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Totomix system

B 0

baleron333

Użytkownik
Jakbym chciał wziąć system do meczy w totomixie np. system a 2z4 to on będzię kosztował tyle samo , jakbym puszczał obojętnie jakie mecze ani w ogóle . ????? pomóżcie bo już sam nie wiem
Czy system a 2z4 kosztuje 6 zł na pewno i czy niezależnie od stawki meczu ???
 
R 0

robcio55

Użytkownik
Może jestem trochę tępy , ale cóż muszę zapytać. Chcę zagrać systemem 5 z 7. Wiadomo , że jak wejdzie wszystkie 7 meczów to wygrywam wszystko. Jak wejdzie tylko 5 meczów to coś tam też wygram , widać to w &quot;ilość kombinacji&quot; . Pytanie brzmi , ile mogę wygrać jeśli wejdzie nie mniej , nie więcej tylko 6 meczów? Nie mogę tego nigdzie znaleźć a w tej zakładce &quot;ilość kombinacji&quot; są kombinacje wygranych spośród 5 meczów. Sory za kłopot , ale chce zrozumiec.
 
danny1992 514

danny1992

Użytkownik
przy 6 trafionych wygrywasz 6 kombinacji a to ile wygrasz pieniędzy będzie zależało od kursów. W totomixie przy robieniu kuponu jak już wspomniałeś masz widoczne wygrane z kobinacji, załóżmy, że nie wejdzie Ci mecz z numerem 515 to szukasz w kombinacjach ciągów z tym numerem i je, że tak powiem skreślasz a pozostałe 6 bez tego numeru w środku dodajesz do siebie i masz policzoną wygraną. Mam nadzieję, że coś z tego zrozumiesz ????
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Musisz zsumować wygrane ze wszystkich kombinacji, które Ci weszły.

Tutaj masz rozpiski systemów: http://forum.bukmacherskie.com/f18/rozpiski-systemow-2-z-5-3-z-5-4-z-6-trixie-patent-itd-59.html



Jak widać, przy 5 z 7 (który składa się z 21 kombinacji), jeśli trafisz:

-pięć meczów (elementów, bloków), to wchodzi Ci jedna kobinacja

-sześć meczów (elementów, bloków), to wchodzi Ci sześć kombinacji

-siedem meczów (elementów, bloków) to wchodzi Ci 21 kombinacji (czyli całość)



Na przykład, jeśli grasz:

Ajax
PSV
Man. Utd
Man. City
Legia
Wisła
Polonia

i wejdzie Ci sześć, np. wszystko oprócz Polonii, to sumujesz wygrane z wszystkich kombinacji, gdzie masz te mecze, które Ci weszły (gdzie oczywiście każda kombinacja składa się z pięciu meczów, bo 5 z 7), czyli:

1. Ajax PSV MU MC Legia
2. Ajax PSV MU MC Wisła
3. Ajax PSV MU Legia Wisła
4. Ajax PSV MC Legia Wisła
5. Ajax MU MC Legia Wisła
6. PSV MU MC Legia Wisła

Sumujesz wygrane z tych kombinacji i masz swoją wygraną.







Inny przykład:

Grasz np. 2 z 6

Wchodzą Ci cztery mecze

W 2 z 6 mamy kombinacje składające się z dwóch meczów (elementów, bloków) - wszystko jest podane w tym linku, który wkleiłem.

Grasz np.

Ajax
PSV
MU
MC
Legia
Lech

i wchodzą Ci następujące cztery drużyny

Ajax
PSV
Legia
Lech

Zatem podobnie jak poprzednio sumujesz wygrane z kombinacji, które Ci weszły (kombinacje w tym systemie są dwuelementowe, bo jest to 2 z 6).

1. Ajax PSV
2. Ajax Legia
3. Ajax Lech
4. PSV Legia
5. PSV Lech
6. Legia Lech

Sumujesz wygrane z tych kombinacji i masz swoją wygraną.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom