>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Trading - Blog - Handluj aktywnie, zyskownie z głową.

cock 756

cock

Użytkownik
... Ale kto wraca do 1go i 5go dnia jak piszesz o sprawach bieżących. W oparciu o swoje doświadczenie i ustalony plan gry rzucasz takie pytanie na forum? Zakładałeś 1% dziennie... Plan pozytywnie i szczęśliwie legł w gruzach, jesteś kowalem swego losu (pieniędzy). ;)
Spodziewasz się sugestii &quot;zwiększ&quot;? To zrób go sam. Większa satysfakcja dla Ciebie, dla nas zaś spektakl. Sam jestem ciekawy jaką decyzję ostatecznie podejmiesz.
 
odzien 153

odzien

Użytkownik
Dzień 14

Dzięki za zainteresowanie temat został odwiedzony już ponad 1000 razy !

Kilka zdań odnoszących się Waszych wypowiedzi:

1.nattysz - dzięki za miłe słowa, z pewnością będę starął się opisać więcej błędów, które gdzieś tam w karierze napotkałem.
2.Cock - również dzięki za konstruktywne słowa, sugestii się nie spodziewam, ale jak dobrze to nazwałeś niech spektakl kręci się własnym życiem, show must go on ????
iiii... mam nadzieję, że ktoś jednak wraca do pierwszych dni, sam zachęcam i przypominam o treści w niektórych postach.

Co przyniesie los, zobaczymy oby to było owocne.

Statystyki dnia dzisiejszego i podsumowanie:

Football / Barcelona v Paris St-G : Over/Under 2.5 Goals✅0.86
Football / Juventus v B Munich : Over/Under 3.5 Goals✅0.95
Football / Babelsberg v Stuttgart II : Over/Under 1.5 Goals✅0.19
Football / Pirin Gotse Delchev v Levski Sofia : Over/Under 2.5 Goals✅0.51


Po odliczeniu prowizji stan konta: $56,7$ (w tym 15$ rezerwy) ✅
Wzrost względem kapitału początkowego: 89,63% ✅
Wzrost procentowy dnia: 4,63%✅
 
odzien 153

odzien

Użytkownik
Dzień 15.


Opowiadająć na pytania, które są kierowane na priv, załączam dwa zrzuty z dzisiejszej gry under/over.

Dla wyjaśnienia, w większości przypadków w meczach wybieram sobie np. over/under 3.5

Gram BACK przy Under 3.5 po kursie 1.2 obserwuję rynek i czekam tak naprawdę na brak wydarzeń i spadek kursu. Po około 2 minutach kurs spada ok. 2 tiki czasami więcej czasami mniej i kontruje przeciwnym zakładem po stronie LAY.




Dziś również zagrałem odwrotnie licząc na bramkę w meczu Tottenham - Basel, mecz był zacięty a spodziewałem się tutaj goli więc łatwy zysk przyszedł grając właśnie w niżej przedstawiony sposób, natomiast warto było zaczekać jeszcze chwilę chociaż ryzyko było sporo większe dlatego wyszedłem rynku z zadowalającym greenem.





Tottenham i Basel dały dziś zarobić, statystyka też cieszy.

Statystyki dnia dzisiejszego i podsumowanie:

Soccer / FC Basel v Tottenham : Over/Under 5.5 Goals✅1.39
Soccer / Dartford v Braintree : Over/Under 2.5 Goals✅0.90
Soccer / FC Basel v Tottenham : Over/Under 1.5 Goals✅3.51
Soccer / Jong Heracles v Jong Vitesse AGOVV : Over/Under 4.5 Goals✅0.69


Po odliczeniu prowizji stan konta: $63,19$ (w tym 18$ rezerwy) ✅
Wzrost względem kapitału początkowego: 111,33% ✅
Wzrost procentowy dnia: 11,44%✅
 
odzien 153

odzien

Użytkownik
Dzień 16.


Dziś tylko jedna gra ale za to zyskowna. Zagrałem Over/Under na Pogoń Widzew.

Pogram jeszcze na Sevilli, może coś się uda zarobić. A jutro możę coś opiszę, kolejne błędy lub taktyki, zobaczymy na ile pozwoli czas.

Dobrego Weekendu Cheers! :cool:

Statystyki dnia dzisiejszego i podsumowanie:

Football / Pogon Szczecin v Widzew Lodz : Over/Under 2.5 Goals✅2.19

Po odliczeniu prowizji stan konta: 65,38$ (w tym 18$ rezerwy) ✅
Wzrost względem kapitału początkowego: 118,66% ✅
Wzrost procentowy dnia: 3,46%✅
 
zaleschief 3

zaleschief

Użytkownik
Witaj . Obserwuje blogi tradingowe , naprawdę fajnie piszecie ???? . Mam jednak jedno zastrzeżenie . Sam nie jestem &quot;koksem&quot; tradingowym , ale

Dzień 15.
Gram BACK przy Under 3.5 po kursie 1.2 obserwuję rynek i czekam tak naprawdę na brak wydarzeń i spadek kursu. Po około 2 minutach kurs spada ok. 2 tiki czasami więcej czasami mniej i kontruje przeciwnym zakładem po stronie LAY.
jak trafią bramkę jesteś sporo do tyłu. Nie lepiej się jakoś zabezpieczać jednym lub dwoma rynkami ? Oglądasz te mecze czy na czuja ?


pozdro ;)
 
odzien 153

odzien

Użytkownik
Dzień 17

Dziś trochę pograłem. Mimo tego, że jeszcze sporo szans na zwiększenie kapitału, ja czuję, że na dziś wystarczy. Swoje zrobiłem dalsze szanse zostawimy innym ;)

zaleschief - Jeżeli chodzi o moją gre, oczywiście grając jeden rynek ryzykuje, każdy strzelony gol oddala mnie od wygranej ale! czasami gram na odwrót każda bramka podnosi kurs i możemy go z greenem sprzedać.

Opisze to na dzisiejszym przykładzie Bayernu, który sięgał po mistrzostwo.
Przy wyniku 3-0 około 40 minuty postawiłem UNDER po stronie LAY z kursem ok. 3,85 oczekując na zdarzenia. W około 55 minucie Bayern podwyższa wynik na 4-0 i sprzedaje z greenem po kursie ~4.3 oddcinająć profit z zakładu. Sprzedałbym szybciej gdyby Nurnberg wykorzystało rzut karny.

Jeżeli chodzi o kwestie oglądania spotkań, nie wyobrażam sobie tradingu bez śledzenia meczu i wahań kursów. Czasami zdarza się, że przemawia przez nas instynkt zabójcy i gramy w ciemno, ale to gra bardziej dla fun&#39;u niż dla zysku ponieważ, ciężko mi sobie wyobrazić sytuację w której ryzykuje 30 % kapitału a nie znam rynku.


Rezerwę 18$ przeznaczyłem na pre-play w jutrzejszym spotkaniu Stoke - Manchester United
Obecny kurs 1.6 na czerwone diabły. Idąc tropem rynku liczę na spadek po ogłoszeniu składów na około ~1.57 i zrównanie kursów do innych bukmacherów. Warto zaryzykować, mówię Wam ;)


Statystyki dnia dzisiejszego i podsumowanie:

Football / Lierse v Gent : Over/Under 4.5 Goals✅1.02
Football / ESTAC Troyes v Paris St-G : Over/Under 2.5 Goals✅0.99
Football / B Munich v Nurnberg : Over/Under 4.5 Goals✅2.22
Football / B Munich v Nurnberg : Over/Under 3.5 Goals✅1.00
Football / FSV Frankfurt v Duisburg : Over/Under 4.5 Goals✅1.74
Football / Betis v Sevilla : Over/Under 7.5 Goals✅1.72

Po odliczeniu prowizji stan konta: 74,07$ (w tym 20$ rezerwy) ✅
Wzrost względem kapitału początkowego: 147,72% ✅
Wzrost procentowy dnia: 13,29% ✅:cool:
 
odzien 153

odzien

Użytkownik
Dzień 18

Zacznę od odpowiedzi,

nattysz - Jeżeli gram in-play w większości staram się śledzić spotkania w tv, live streamy (np. poprzez zalogowanie się do cyfry online w przypadku piłki angielskiej). Jeżeli chodzi o statystyki, często je wykorzystuje jeżeli nie mam możliwości podglądu spotkania lub poślizg czasowy jest zbyt duży.



Co do dzisiejszego dnia, przewidywania z meczu Stoke - United sprawdziły się i kurs spadł, natomiast widząc mocno ofensywne nastawienie diabłów stwierdziłem, że anuluje zakład i poczekam kilka minut. Już w 4 minucie Carick wpakował piłkę do siatki i kurs spadł diametralnie i pozwolił mi zrobić świetnego greena.
Dzisiejsza oferta była bogata więc postanowiłem to trochę wykorzystać i pograłem agresywniej.

Statystyki dnia dzisiejszego i podsumowanie:

Soccer / Zaragoza v Barcelona : Over/Under 5.5 Goals✅0.61
Soccer / Augsburg v Eintracht Frankfurt : Over/Under 4.5 Goals✅1.34
Soccer / Chelsea v Man City : Over/Under 4.5 Goals✅0.83
Soccer / Stoke v Man Utd : Over/Under 3.5 Goals✅0.43
Soccer / Stoke v Man Utd : Match Odds✅4.79
Soccer / Malaga v Osasuna : Over/Under 2.5 Goals✅2.5
Soccer / Atalanta v Fiorentina : Over/Under 3.5 Goals✅0.83

Po odliczeniu prowizji stan konta: 85,5$ (w tym 20$ rezerwy) ✅
Wzrost względem kapitału początkowego: 185,95% ✅
Wzrost procentowy dnia: 15,43% :cool:✅
 
odzien 153

odzien

Użytkownik
Dzień 19
Uwolniłem dziś się od futbolu, spróbowałem swoich szans na koniach. Hmm niezła zabawa, sporo emocji, dużo analizy ale chyba jest to opłacalne. Na pewno do tego wrócę ;-) w najbliższych dniach mam zamiar wypróbować tenis ale głównie nadal skupiam się na piłce nożnej.

Statystyki dnia dzisiejszego i podsumowanie:
Po odliczeniu prowizji stan konta: 93,16$ (w tym 30$ rezerwy) ✅
Wzrost względem kapitału początkowego: 211,57% ✅
Wzrost procentowy dnia: 8,95% ✅
 
odzien 153

odzien

Użytkownik
Dzień 20

Dziś bez handlu. Jako dobry zarządca swojego budżetu powinieneś pamiętać o analizach, statystykach i rozsądku.
Ja podejmuje taką decyzje w dniu dzisiejszym. Kilka dni poświęce na analizę, weryfikację rynków, zbadanie nowych dróg.

Widzimy się ponownie za kilka dni :)


211% ZYSKU WIELKI ✅
 
odzien 153

odzien

Użytkownik
Dzień 21 - 25
Okres przerwy, trochę analizy. Strasznie kusiło żeby zalogować się na Betfair ale udało się wytrzymać i nie dotknąłem swojego konta :)

Dzień 26
Dziś miałem dosłownie chwilę, żeby przetestować trading na koniach, korzystałem z software Cymatic. Dość fajnie funkcjonuje na rynkach wyścigów konnych, natomiast poprawiłbym w nim kilka funkcjonalności, które mogłby spowodować większą swobodę w obserwacji. Być może na kolejnej zagrywce z wyścigami nakręce jakiś filmik :)
Horse Racing / Yarm 23rd Apr : 1m2f Hcap 7.89✅
Horse Racing / Towc 23rd Apr : 2m3f Hunt Chs 14.03✅
Statystyki dnia dzisiejszego i podsumowanie:
Po odliczeniu prowizji stan konta: 113,52$ (w tym 35$ rezerwy) ✅
Wzrost względem kapitału początkowego: 279,66% ✅
Wzrost procentowy dnia: 21,85% ✅
 
odzien 153

odzien

Użytkownik
Dzień 27


Dzień 27 można śmiało ogłosić dniem szczęśliwej głupoty. Grałem na wariata, strasznie agresywnie tak jakbym to nie ja podejmował decyzje ale wierzyłem, że rynek dostosuje się do moich wyborów :cool:

2 zakłady na konie i lay the draw na Borussia z Realem. Konie przyniosły spory zysk grając pre oraz in-play. Borussia natomiast zdominowała Real swoimi bramkami i Lay The draw okazał się sukcesem. Na koniec dorzuciłem ostatni Lay The Draw przy wyniku 4-1... ktoś po przeciwnej stronie wierzył w 79 minucie, że Real odrobi straty - wykorzystałem to.


Horse Racing / Sedge 24th Apr : 2m1f Hcap Hrd 30.68 ✅
Horse Racing / Sedge 24th Apr : 3m6f Hcap Chs 10.21 ✅
Football / Dortmund v Real Madrid : Match Odds 18.05 ✅
Football / Dortmund v Real Madrid : First Half Goals 1.5 1.90 ✅

Statystyki dnia dzisiejszego i podsumowanie:
Po odliczeniu prowizji stan konta: 174,36$ (w tym 50$ rezerwy) ✅✅
Wzrost względem kapitału początkowego: 483,14% ✅✅
Wzrost procentowy dnia: 53,59% ✅✅
 
cock 756

cock

Użytkownik
Na koniec dorzuciłem ostatni Lay The Draw przy wyniku 4-1... ktoś po przeciwnej stronie wierzył w 79 minucie, że Real odrobi straty - wykorzystałem to.
Moim zdaniem ciął straty, albo chciał po ew. drugim golu dla Realu skubnąć kilka tików. ;)
 
odzien 153

odzien

Użytkownik
Dzień 28

@Cock - pewnie masz rację, ale cięzko nie wykorzystywać takich sytuacji wg. mnie darmowa kasa.

Od czasu mojej przerwy instensywnie obserwowałem rynek koni pre-play aż do rozpoczęcia, udało się wysnuć kilka wniosków i strasznie się w nie wkręciłem :)
Dziś tylko handlowałem na rynku brytyjskich kobył :cool: ale nie tylko z tego względu. Rynek piłki obecnie co raz uboższy, zbliża się koniec sezonu, nie szukam na siłe czegoś gdzie można ugrać jakieś %

Horse Racing / Newc 25th Apr : 5f Hcap 25-Apr-13 21:20✅ 3.79
Horse Racing / Ling 25th Apr : 6f Hcap 25-Apr-13 21:00✅ 3.92
Horse Racing / Punch 25th Apr : 2m INHF 25-Apr-13 20:45✅ 8.12
Horse Racing / Ling 25th Apr : 7f Hcap 25-Apr-13 20:00✅ 4.27
Horse Racing / Punch 25th Apr : 2m Nov Chs 25-Apr-13✅ 1.41
Horse Racing / Newc 25th Apr : 6f Hcap 25-Apr-13 19:20✅ 3.25
Horse Racing / Ling 25th Apr : 1m Hcap 25-Apr-13 18:55✅ 4.26

Statystyki dnia dzisiejszego i podsumowanie:
Po odliczeniu prowizji stan konta: 203,38$ (w tym 58$ rezerwy) ✅
Wzrost względem kapitału początkowego: 580,2% ✅
Wzrost procentowy dnia: 16,64% ✅

Zgodnie z obietnicą krótki filmik, który dziś na jednym ze zdarzeń przedstawionych poniżej udało się wyrobić profit ????
youtube.com/watch?v=TspgyYIirh4
 
odzien 153

odzien

Użytkownik
Dzień 29


No dobra... pomyślałem czas zwiększyć kapitał do około 300$ z drugiej strony znowu twierdziłem, że moge wypracować go sam bez dalszego wkładu... po trzecie pomyślałem, że potrwa to długo więc wpłacę...po czwarte jednak stwierdziłem, że moge zrobić analizę swojej gry przez ostatni miesiąc i zobaczyć jak to wszystko wyjdzie.

Po 15 dniach udało i się wyrobić 100% tego co włożyłem. Idąc tym tropem mam 200$ - grając skutecznie jak do tej pory spodziewam się 400$ za około 15-20 dni. Zmniejszając swoją skuteczność mogę przyjąć, że właśnie 2 tygodnie zajmie mi budowa wkładu na poziomie 300$.

Ok jaki wniosek nasunął mi się do głowy. Mogę przelać 100$ i powiększać kapitał. Mogę też z moich 200$ zaryzykować agresywniejszą grą grając Lay the fav. kwotą ok. 100$. Stracę to w ciągu 14 dni wróce do tego co mam jeżeli jednak zyskam nie poniosę wkładu a mój kapitał wzrośnie &gt;300$....co zrobiłem ?


Otóż pohandlowałem dla rozgrzewki trochę na koniach i szukałem swojego rozwiązania w różnych biegach, nadszedł moment decydujący. Zagrałem lay the fav. po różnych kursach w biegu brytyjskich kobył do ostatnich sekund wyścigu nie byłem pewien co nastąpi - emocje sięgały zenitu. Sprzedałem kurs .... nie wytrzymałem presji ale zmoblizowałem się i ponowiłem zakład - tym razem się udało. Później dla uwolnienia emocji zwykły handel na piłce - coś czego jestem pewien i co będe na bank grał w dalszych dniach ze względu na stresy które dziś przeżyłem :cool:


Horse Racing: USD106.54 $ ✅✅
Football: USD11.72 $ ✅ (tutaj Osasuna oraz Leicester w oldschoolowym stylu under/over ???? )


Statystyki dnia dzisiejszego i podsumowanie:
Po odliczeniu prowizji stan konta: 321,64$ (w tym 110$ rezerwy)
Wzrost względem kapitału początkowego: 975,71%
Wzrost procentowy dnia: 58,14%


Czas rozpoczynać weekend majowy - będę się tu pojawiał pewnie w wolnych chwilach, do normalności wrócę po urlopie. Dobry dzień 100$+ wpadło dziś do portfela - będzie na drinki w górach :cool:
 
odzien 153

odzien

Użytkownik
Dzień 30 - 31

Jako, że na co dzień interesują mnie tematy związane z zarządzaniem, postaram się wprowadzić kilka praktyk wykorzystywanych w przedsiębiorstwach, organizacjach czy też dla własnych potrzeb - tak jak będzie to w moim przypadku chociaż nie do końca ponieważ mam w tym jakiś cel.

Tak jak poradził jozef230 zaczniemy unikać koni bo ryzyko jest duże a nie koniecznie jest to moja silna strona - od czasu do czasu możemy się pobawić ale jak już osiągniemy wymierny zysk, który będzie mógł być poddany ryzyku.

Akronim S.M.A.R.T wziął się od amerykańskich pojęć Simple, Measurable, Achievable, Relevant, Timely defined

SMART to nic innego jak wytyczanie celu. Na moim koncie znalazło się 321,64$ a stan początkowy wynosił zaledwie 29,9 (WW) wcześniej starałem się Wam przedstawić mój sposób tworzenia banku - stworzyłem rezerwę 110$. Moja decyzja operacyjna na dzień dzisiejszy może Was zaskoczyć ale to właśnie rezerwę (a dokładnie 100$ ) zostawiam na swoim koncie, pozostałe środki zlecam do wypłaty ????

Otóż....

zgodnie z praktyką SMART - mój plan a właściwie wytyczony cel powinien być

Prosty
Mierzalny
Osiągalny
Istotny
Określony w czasie


Prostota celu będzie polegała na trzymaniu się założeń które opisywałem w swojej strategii gry za wyjątkiem jednej zmiany - mierzalności.
Mierzalność to 2% dziennego banku jako przypis do mojego budżetu co da się łatwo przeliczyć w skali miesiąca gdzie budżet powinien wynosic ok. 167$
Osiągalny - jak poprzednie dni wskazują jest możliwe osiągnięcie takiego pułapu bez większego problemu i osiągalność jest jak najbardziej realna.
Istotny - istotny dlatego, że jest krokiem w przód, dlaczego ? Ponieważ wpłaciłem niespełna 30$ a mój początkowy kapitał na dzisiejszy plan SMART jest potrojeniem tej stawki bez dodatkowych wpłat.
Określony w czasie - Realizacja planu zacznie się pełną parą 6 maja gdy tylko uda się wrócić na czas z długiego weekendu a trwać będzie do końca miesiąca - minimum 25 dni.

Oczywiście na temat teori &quot;SMART&quot; możemy dyskutować szerzej, ale w tej wersji dla Betfair będzie najbardziej czytelną wersją.


Zaczynamy więc od krótkiego podsumowania: 28.04.2013 r.

Po odliczeniu prowizji stan konta: 100$
Łączna suma wypłat: 221,64$
Wzrost względem kapitału początkowego (Suma = kapitał + wypłaty - WW): 975,71%
Przypis planu SMART: 0$
Wzrost procentowy dnia: 0%
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
jozef230 181

jozef230

Użytkownik
No powiem Ci ze przez moja głupote z 22e spadłem do 2 e. Dzięki Twoim radom mam 8. Zobaczymy jak dalej wtedy zaloze oddzielny wątek. bede tu zaglądał i zycze powodzonka! Lap. Grasz w zielone? Grasz ????
Masz zielone? Masz ????
 
Do góry Bottom