>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Trading - Blog - Handluj aktywnie, zyskownie z głową.

cock 756

cock

Użytkownik
Pisałem od wygranej, a nie od pełnego zwrotu, czy obrotu.
Inna bajka, bo chyba w słowotoku abstrakcyjnie i odlegle traktujesz PC... Dlatego a) ile czsau ma zając ten obrót 100K i b) czy ten obrót masz zamiar zostawić na BF komuś innemu, czy dalej cieszyć się z 5% netto... ;) No i czy nadal uwazasz to za dobry wynik? ;)
 
odzien 153

odzien

Użytkownik
Ah strasznie uczepiłeś się tego 100k, które ma być przykładem.
Chciałbym wykonywać większy obrót, tradować na większą skale lecz żeby to robić nie chce inwestować środków tylko stale zwiększać swój portfel, co na ten moment mi się udaje bo 5% banku wyrabiam w skali dziennej bez większych problemów.
Wykonać 100k obrotu wyciągnąc z tego 5k dla siebie, i dysponować dalej budżetem którym mogę obracać, źle ? :)
 
kamlot 52

kamlot

Użytkownik
Przyznam, że jakiś miesiąc temu zainteresowałem się tematem tradingu. Dzisiaj przeczytałem Twój temat, który trzeba przyznać, że dobrze się czyta. Może też ze względu na to, że wyczuwam podobieństwa między nami, jeśli chodzi o traktowanie pieniądza oraz ogólnie pojęty analityczny umysł.

Mam jednak do Ciebie pytanie, w sumie nie korzystające jak na razie z Twojego doświadczenia, tylko bardziej wynikające z ciekawości. Jak się zaczęła Twoja przygoda z tradingiem? Szukałeś najpierw jak najwięcej informacji, czy postawiłeś na praktykę metodą prób i błędów? Poprzedziłeś ją grą na zwykłej bukmacherce, jak tak z jakimi skutkami i jakimi sposobami?
 
odzien 153

odzien

Użytkownik
Mam jednak do Ciebie pytanie, w sumie nie korzystające jak na razie z Twojego doświadczenia, tylko bardziej wynikające z ciekawości. Jak się zaczęła Twoja przygoda z tradingiem? Szukałeś najpierw jak najwięcej informacji, czy postawiłeś na praktykę metodą prób i błędów? Poprzedziłeś ją grą na zwykłej bukmacherce, jak tak z jakimi skutkami i jakimi sposobami?
Hej, jak chyba każdy z forumowiczów, zaczynałem od bukmacherki, robiłem to już za dzieciaka z bratem, który zabierał mnie do stacjonarnych punktów (nie było wtedy stałego neta a serwisy bukmacherskie to w ogóle cud ;-) )

w liceum, gdy na bukmacherce udawało się wygrywać spoko kasę, często w głupi sposób ją traciłem, myślałem nad alternatywą, testowałem &quot;systemy&quot;, progresje itp, które i tak nie są skuteczne. Przez przypadek trafiłem na BF, ogladalem sporo filmów na YT, szukałem softu który pozwoliłby na gre wirtualnymi środkami - oczywiście nie umiałem takiego softu znaleź, żeby za niego nie płacić, więc zamiast zapłacić za soft, przelałem sobie jakieś smieszne pieniądze na BF i zacząłem dłubać tak jak na filmikach.

Początkowo euforia - jakie to proste, wszystko wychodziło. Konie, tenis, piłka, łapałem się wszystkiego bo wszystko się udawało aż do czasu :) gdy podpalałem się i zaczynałem robić z tradingu bukmacherke. Coś nie wyszło no to trzeba się odegrać i za większą stawkę postawić na X. Znowu nie wyszło i tak aż do pierwszego bankruta.

Z czasem wyrobiłem sobie metody, założenia których się trzymam i jakoś sobie radzę :cool:

To tak w dużym skrócie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
M 6

makubczak

Użytkownik
A propo wyrobienia sobie metod, których trzeba się trzymać. Przeanalizowałem dobrze moje błędy, moje złe zagrania związane ze stawkowaniem. Efekt? W dwa tygodnie zrobiłem z 10€ ponad 260€. A w poprzednim tygodniu: 209€ profitu, gdzie miałem dwa rynki ujemne (jeden zamykałem z minusem, ponieważ musiałem nagle odejść od komputera). Dużo analizy spotkań na live, twarde zasady i są efekty ????
 
bogart 14

bogart

Użytkownik
A propo wyrobienia sobie metod, których trzeba się trzymać. Przeanalizowałem dobrze moje błędy, moje złe zagrania związane ze stawkowaniem. Efekt? W dwa tygodnie zrobiłem z 10€ ponad 260€. A w poprzednim tygodniu: 209€ profitu, gdzie miałem dwa rynki ujemne (jeden zamykałem z minusem, ponieważ musiałem nagle odejść od komputera). Dużo analizy spotkań na live, twarde zasady i są efekty ????
Super... to może podaj choć te &quot;twarde zasady&quot;. O mecze nie pytam bo to już historia. ;)
 
odzien 153

odzien

Użytkownik
Zapraszam na początek tematu - tam jest opisywana strategia, oraz jak zmieniają się moje założenia itd.

Skrupulatnie od początku :)
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Przykład:
Mecz z wynikiem 1:0 w 70 min
Stawiam under 3.5 po kursie 1.06
Spadek o 2-3 ticki trwa dużo czasu a zysk nie jest zbyt satysfakcjonujący.
Jakieś sugestie ?
Edyta.
Ale fakt.
Jak chciałoby się tylko 1-2% dziennie to jest duża szansa tylko człowiek łakomy... :/
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Osobiście na 2-3 ticki to wolałbym na konikach pre. Na nożnej wiele razy się człowiek przejechał ????
ale po co sugerujesz komuś konie, jeśli on się na tym nie zna i woli nożną?
To tak jakby dziecko chciało iść z rodzicem do zoo, a rodzic mówi, nie nie synku, w zoo to tylko małpy i nuda, chodźmy do muzeum, poznasz kulturę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
E 0

emeth

Użytkownik
Piszę, bo może się zainteresuje tymi rynkami. Poza tym na koniach można nieźle zarabiać, nie znając się na tym sporcie ;)
A odnośnie Twojego przykładu, dzieciakowi się może bardziej spodobać muzeum niż zoo!
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Konie znam , grałem ale to dla mnie taki totolotek.
Wole piłkę nożną i chyba powrócę do tenisa jak sezon ruszy.
Aktualnie tym sposobem potroiłem już budżet w 3 dni.
Głównie skupiam się na under 1.5 i under 2.5 w pierwszej połowie.
 
odzien 153

odzien

Użytkownik
Dawno mnie tutaj nie było :)
Ostatnie drobne trade&#39;y:

Ternana 0-1 Benevento
Wchodzimy w rynek Under 3,5 kurs 1,44
Stawka: 200j
+ 41j
Stranraer U20 1-1 Albion U20
Typ: Strenraer + 1
Kupione po kursie: 1,13 - z celem kilka ticks
Stawka: 220j
+31j

Barnet 0-1 Peterborough
Typ: Under 3,5
Kupione po 1,11
+17j
Oeste - Avai
Typ: Under 2,5
Kurs kupna: 1,28
Stawka: 250j
+42j

Ustawiem się pre-play na Rumunia - Polska, liczę na spadek kursu, obserwując pozostałych buków i zachowania jest duża szansa na kilka ticków niżej:
Może ktoś skorzysta:
Rumunia - Polska
Typ: 2
Kurs obecny : 2,61
Kupione za 500j czekam na spadek
 
odzien 153

odzien

Użytkownik
Dawno mnie tutaj nie było :)

Ostatnie drobne trade&#39;y:


Ternana 0-1 Benevento
Wchodzimy w rynek Under 3,5 kurs 1,44
Stawka: 200j
+ 41j

Stranraer U20 1-1 Albion U20
Typ: Strenraer + 1
Kupione po kursie: 1,13 - z celem kilka ticks
Stawka: 220j
+31j


Barnet 0-1 Peterborough
Typ: Under 3,5
Kupione po 1,11
+17j

Oeste - Avai
Typ: Under 2,5
Kurs kupna: 1,28
Stawka: 250j
+42j


Ustawiem się pre-play na Rumunia - Polska, liczę na spadek kursu, obserwując pozostałych buków i zachowania jest duża szansa na kilka ticków niżej:
Może ktoś skorzysta:

Rumunia - Polska
Typ: 2
Kurs obecny : 2,61
Kupione za 500j czekam na spadek
 
C 92

cebulka

Użytkownik
Skąd przekonanie, że kurs poleci w dół? Na chwile obecną jest więcej przeciw niż za. Kontuzja Milika, Krychowiak bez formy, Grosik też ostatnio mniej gra. Kapustka nie łapie się nawet do rezerw do tego kwas w kadrze z powodu %. Słaba postawa w meczu z Armenią to nie nastawia optymistycznie przed wyjazdem na trudny teren Wiadomo, że będą chcieli tym meczem poprawić swój wizerunek i atmosferę w okół kadry, ale nie może to być jedyny argument na dalszy spadek kursu.
 
odzien 153

odzien

Użytkownik
Robiąc analizę składu to faktycznie mamy osłabienia ale też innych graczy zmienników w gazie tutaj nie szukałbym wzrostów.
Zainteresowało mnie to:

Obserwując zachowania kursów w innych meczach w większości trend jest zmierzający w kierunku średniej więc w tym wypadku 2.5. Oczywiście to tylko przypuszczenia, mogę się mylić :) zobaczymy w dniu meczu czy będzie green.
 
C 92

cebulka

Użytkownik
Opinie są mieszane, bo część buków podniosła kurs na Polskę. Jeszcze jedno pytanie skąd Ci się wziął kurs 2.61 to jakiś średni kurs (część zakładu kupiona po 2.6 a reszta po 2.62) czy jakaś literówka?
 
odzien 153

odzien

Użytkownik
Obecnie jest 2.62 na Betfair, na ten moment zaledwie 35 tysięcy w obrocie na rynku, czekamy aż będzie dużo dużo więcej i kurs będzie bardziej ruchomy - pewnie godzinę przed samym meczem będzie już wszystko wiadomo.
ps
najwięksi jednak obniżyli :)
 
C 92

cebulka

Użytkownik
Rumunia - Polska
Typ: 2
Kurs obecny : 2,61
Kupione za 500j czekam na spadek
Nie można kupić backa po 2,61. Kurs powyżej 2 rośnie o 0,02 i jest dostępny 2,6 lub 2,62 stąd moje pytanie. To prawda dopiero w dniu meczu zacznie się większa aktywność co nie zmienia faktu, że w kolejce można się ustawić wcześniej.
 
Do góry Bottom