>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Trading - Blog - Handluj aktywnie, zyskownie z głową.

odzien 153

odzien

Użytkownik
Podjąłem decyzję po sprawdzeniu oferty pozostałych firm. Niestety z całym szacunkiem do trudu który wkładają w pracę smarkets oraz matchbooks nie są w stanie na dzień dzisiejszy zaspokoić potrzeb użytkownika Betfair. Wierzę, że to się zmieni i kropla wydrąży w końcu skałę i wtedy będzie można swobodnie korzystać z konkurencji i mniejszych prowizji.

Jutro odblokują mi konto na BF więc wracam tam gdzie moje miejsce ;)
 
R 6

romesds87

Użytkownik
Gorzej będzie jak nasz piękny kraj, rząd, PIS zwał jak zwał przewałkuje ustawę hazardową.A niestety wszystko na to wskazuje! wtedy pozostanie nam...płacz i zgrzytanie zębów...
 
odzien 153

odzien

Użytkownik
Cóż, wróciłem ;)
Pierwsza ważna myśl, pierwsze transakcje zawarte po powrocie jedynie na plus. Dzisiaj nie zaliczyłem żadnego reda a zagrałem jedynie 4 spotkania. Nie będę pokazywał jakie konkretnie ponieważ traktuje je jako rozgrzewka.
Drugi powód tej rozgrzewki to odzyskanie kapitału, który ukradł mi BF cofając rozliczony zakład z przed 4 tygodni.
Podsumowując, kapitał udało się odzyskać i dla mnie samego zostanie pare jednostek na plus. (ok 170 j)
Zwiększyłem swój udział w BF jeżeli chodzi o stawki i staram się ograniczyć ilość spotkań. Wypłaty będę realizował tak jak do tej pory cyklicznie.
Szacuję tygodniowe wzrosty o 830j-1250j. Widełki pozostawiam duże wraz z upływem czasu postaram się je skorygować. 1250j będzie bardzo ładnym wynikiem a zadowolony będe od 830j w skali tygodnia.
To tyle, dobranoc ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
odzien 153

odzien

Użytkownik
Dzisiaj podobnie na rynkach underowych. 4 mecze więcej emocji, więcej bramek.
Zaskoczyła mnie liczba goli w meczu Feynordu oraz Monaco (tutaj wyszedłem z greenem). Feynord lekki minus po 4. bramce.
Oglądałem mecz Manchesteru i widać było bramkę w powietrzu, dlatego też przy wyniku 1-1 w końcówce zagrałem LTD i spokojnie weszło z ładnym plusem.
Dzisiaj notuję wzrost o 172j i jestem znowu bliżej celu.
Nie wpisuje meczy w trakcie tak jak ostatnio ale wrócę do tego (ograniczony czas).
 
odzien 153

odzien

Użytkownik
Bursaspor 2-0 Umraniyespor ✅ 119j
Typ: Under 4,5
Budżet: 1400j
Kurs wejścia: 1,27
Moment wejścia: 51&#39;
Moment wyjścia: 57&#39;
Apollon Smirnis 2-3 Panathinaikos ✅ 22j
Typ: Under 6,5
Budżet: 1000j
Kurs wejścia: 1,36
To był zły pomysł, patrząc na mecz.
 
odzien 153

odzien

Użytkownik
Napoli 4-2 Torino ⛔ 270j
Typ: Under 8,5
Kurs wejścia: 1,14
Budżet wejścia: 1270j
Moment wejścia: 78&#39;

Napoli odbite na LTD Bayern od 60 minuty ;-)
 
odzien 153

odzien

Użytkownik
Osmanlispor 1 - 1 Galatasaray 60&#39; ✅ 67j
Typ: Under 4,5
Budżet: 1200j
Kurs wejścia: 1,12
Legia Warsaw 2 - 0 Gornik Leczna 29&#39; ✅ 150j
Typ: Under 5,5
Budżet: 1200j
Kurs wejścia: 1,34
Club Brugge 3-0 KV Kortrijk ✅ 55j
Typ: Under 4,5
Budżet: 850j
Kurs wejścia: 1,19
 
odzien 153

odzien

Użytkownik
Monaco v Lyon ⛔ 230j
Typ: Monaco pre-play
Budżet: 2500j
Kurs wejścia: 1,78
Edit: Dokupione po wzroscie 1,84.
Rynkowe przewidywania wskazują kurs nieco niższy ~1,73. Moje wejście jest za późno ale mam nadzieję coś urwać przed rozpoczęciem.
Pomyłka ????
 
odzien 153

odzien

Użytkownik
Lazio 2-0 Fiorentina ✅ 97j
Typ: Under 4,5
Budżet: 1250j
Kurs wejścia: 1,28
Moment wejścia HT
Genoa 1-1 Palermo ⛔ 178j
Typ: Under 4,5
Budżet: 1450j
Kurs wejścia: 1,19

Stratę z meczu Monaco udało się odbić na underze 3,5 Barca - Espanyol scalpując podwójną próbą do kursu w granicach 1,55. Po golu kurs wskoczył na 2,85 i był zachęcający zeby powtórzć spadek z momentu przed golem ( 2,24 - 1,75)
 
odzien 153

odzien

Użytkownik
Ciężki tydzień za mną. Dużo niepotrzebnych błędów, dużo niespodzianek na plus. Niestety nie zaprezentowałem tutaj wszystkiego ze względu na brak czasu i obiecuję poprawę ;). Cel osiągnięty i lecimy dalej. Postanowienie na przyszły tydzień, mniej zmęczenia więcej analizy.
Tydzień I - wypłata 400j
Tydzień II - wypłata 950j
Tydzien III - wypłata 1225j
Tydzień IV - wypłata 440j
Tydzień V - wypłata 1417j ✅
Łącznie wypłacono: 4432j
✅
 
jozef230 181

jozef230

Użytkownik
Mam pytanie. Jeśli na lay musze postawić w generatorze np. 5.5j to u innego buka np. Na X2 gdzie kurs np. 1.28 to ile musze? Jak to policzyć?:)
 
odzien 153

odzien

Użytkownik
Ja nie używam takich rzeczy więc nie odpowiem ;)
Jak chcesz robić surebety to są do tego specjalne kalkulatory, które ułatwiają.
 
odzien 153

odzien

Użytkownik
Dzisiejszy dzień zaczynam na podwójnym redzie, jeden z nich udało mi się zniwelować i wyjść z greenem.
Mecz który dał stratę ⛔ 200j był nieprzemyślany, mówię to otwarcie, pośpieszyłem się z wejściem w ten rynek i chwilę później była szybka ewakuacja, która też okazała się błędem bo finalnie szło wyciągnąć to na co byłem nastawiony przy wejściu.
Kolejny minus Zagłębie - Piast 2-1 ⛔ 334j zniwelowany meczem
Bursaspor 2 - 1 Antalyaspor ✅ 387j

Maritimo 2-0 Feirense ✅ 80j
Typ: Under 4,5
Budżet: 1700j
Moment wejścia: 47&#39;
Kurs wejścia: 1,125

Zdarzają mi się raz na miliard zagrania tego typu, dla frajdy. Mecz na mega tempie, spodziewa się człowiek sporo goli a tu do 79 minuty 1-0. Cóż wsadzić 10$ ze coś i tak padnie często się sprawdza oglądając taki mecz.


Viitorul Constanta 2-1 Botosani ⛔ 245j
Typ: Under 5,5
Budżet: 1700j
Kurs wejścia: 1,12
 
odzien 153

odzien

Użytkownik
Pytaj tutaj po to mamy forum, żeby unikać maili, być może inne osoby również chcą o to zapytać i uzyskają tym samym cenne informacje.
Moment wejścia na rynek jest zawsze taki sam- gdy uważam, że mecz underowy nasycił się golami i ustabilizował.
Tak undery polegają na tym, że zyskuje się w momencie gdy gole nie padają.
 
odzien 153

odzien

Użytkownik
Dzisiaj zagrałem 3 spotkania na niszowych ligach z polecenia znajomego który siedzi w bukmacherce i stara się szukać value na ligach których nikt nie zna - wychodzi mu to całkiem nieźle ;).
2/3 liga izreaelska oraz 1/3 liga turecka.
Bilans zadowalający ✅ 579j
 
odzien 153

odzien

Użytkownik
Mgladbach 1-2 Wolfsburg ✅ 163 j
Typ: Under 4,5
Budżet: 1450j
Kurs wejścia: 1,21
Kurs wyjścia: 1,09
Moment wejścia: 71&#39;
Moment wyjścia: 79&#39;

Malaga 2-2 Cordoba ✅ 106j
Typ: Under 6,5
Budżet: 915j
Kurs wejścia: 1,44
Moment wejścia: 47&#39;
Przeciągnałem trochę, mecz w drugiej odsłonie nudny. Oglądając wyciągnąłem więcej ale nie zamykałem bo nie zapowiadało się nic ciekawego i padł karniak. Wychodzę z greenem ale nie tak okazałym jak był przed golem ;)
 
odzien 153

odzien

Użytkownik
Vasco SC India 1 - 2 FC Bardez ✅ 230j
Typ: Under 5,5
Kurs wejścia: 1,4
Budżet: 1000j
Dundee Utd U20 1-1 Hearts U20 ✅ 75j
Typ: Under 5,5
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Do góry Bottom