>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

trading na live

bmt 0

bmt

Użytkownik
Dość często śledze wyniki tenisa na bet365. Tym co od razu rzuciło mi się w oczy są zmieniające się kursy. Są jak flaga na wietrze. W decydujących momentach nawet punkt po punkcie. Teraz mój pomysł:

Wybieramy mecz dwóch wyrównanych zawodników z podobnymi kursami na nich. Po pierwszym gemie kursy na zwycięzce spadają(Zawodniak A). Kurs na zawodnika który przegrał gema(zawodnik B) zazwyczaj są troche powyżej 2. W tym momencie stawiamy na zawodnika B. Zawodnik B wygrywa następnego gema. Kursy się wyrównują. Teraz musimy czekać na okres dobrej gry zawodnika B. Gdy on będzie miał przewage(co w tenisie często się zdarza) stawiamy przeciwko niemu na kurs ponad 2 i mamy sure beta. Sposób prosty. Tenis to sport nieprzewidywalny. Takie sytuacje często się zdarzają. Ludzi z mocnymi nerwami mogą czekać dłużej i wtedy stawiać. Obejrzalem juz dziesiątki meczy w których momentami kursy na zwycięzce meczu wynosiły 5, nawet więcej.
 
ester 87

ester

Użytkownik
Stare jak świat.
Tylko co gdy zawodnik A po wygraniu 1 gema wygra i kolejnego? Kurs na B będzie rósł, a my możemy albo od razu kontrować ze stratą, albo niecierpliwie czekać na zmianę trendu, która wcale nie musi nastąpić.
System gry na pewno bardzo ciekawy, ale nie tak prosty jak się może wydawać. No i grać lepiej na betfair.
 
gdn 0

gdn

Użytkownik
a co np z grą u roznych bukow na live ? np expekt i bet365 jednoczesnie. kursy sie diametralnie roznia, mozna cos wylapac
 
deniak 0

deniak

Użytkownik
w tej samej chwili masz róznice u dwóch buków 4.2 i 6.5 ?

heh nie wydaje mi się, tez bardzo często obserwuje tenis i nie spotakalem sie z czyms takim
Chyba chodzi mu o zmiany w trakcie wydarzeń na korcie/boisku.
Wczoraj na szybkiego porównałem sobie &quot;łopatologicznie&quot; kursy w jakimś meczu na bwin i bet365 i znalazłem surka 1%, cudów nie można oczekiwać jeśli nie siedzisz nad tym non-stop i nie masz jakiegoś oprogramowania śledzącego wahania kursów.
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Najlepiej to trading na BF. Gram tym od jakiegos czasu i jak trzymasz się pewnych zasad to nie sposób zbankrutować.
Tylko co gdy zawodnik A po wygraniu 1 gema wygra i kolejnego? Kurs na B będzie rósł, a my możemy albo od razu kontrować ze stratą, albo niecierpliwie czekać na zmianę trendu, która wcale nie musi nastąpić.
Wtedy kontra od razu. Lepiej stracić 5 euro niż 25 nie??
 
klammer 0

klammer

Użytkownik
Mozna jeszcze grac na powyzej/ponizej, najlepiej na koszykowke lub siatkowke chociaz mozna rowniez na pilke i hokeja. Przed meczem stawiamy np ze bedzie powyzej 213 punktow kurs jest okolo 1.9, na ponizej 1.80 Podczas meczu w miare zdobywania punktow kurs na ponizej rosnie wystarczy doczekac do kursu 2.30 i mamy 10% surebeta.
To samo mozna robic w siatkowce. W pilce lub hokeju jest wieksze ryzyko. Ja czekam zwykle do 10-15 minuty i stawiam kontre. Moze sie zdarzyc ze strzela gola juz w pierwszych minutach ale przy wyrownanych druzynach kurs nie leci szybko w dol i w najgorszym wypadku trace 5%.
Przy okazji jakie sa najlepsze buki z oferta live na koszykowke i siatkowke w ktorych nie trzeba laczyc zakladow?
 
G 46

ghs

Użytkownik
Ale to wszystko NIE SĄ SUREBETY, więc wsadźcie sobie te wasze tradingi w... inny temat. ;)
Podczas meczu w miare zdobywania punktow kurs na ponizej rosnie wystarczy doczekac do kursu 2.30 i mamy 10% surebeta.
Równie dobrze podczas meczu gdy punktowanie idzie lepiej kurs nie będzie rósł, tylko malał i strata.
 
klammer 0

klammer

Użytkownik
Dlatego mowie ze najlepiej tym sposobem grac na koszykowke lub siatkowke, tam sa szybko zdobywane punkty i kurs na ponizej rosnie bardzo szybko chociaz do 213 punktow moze jeszcze duzo brakowac, w pilce lub hokeju jest gorzej przy bezbramkowym remisie w pierwszej polowie lub tercji i juz nawet 1 bramka moze bardzo zmienic kursy w druga strone.
 
G 46

ghs

Użytkownik
Nieprawda. Kurs ok. 1.90 jest przy założeniu, że drużyny będą punktować w standardowym tempie. Jeśli punkty będą padać rzadziej, niż zwykle w koszykówce, to kurs poleci w górę; jeśli punkty będą się sypać częściej, to kurs na overa poleci w dół.
NIE MA GWARANCJI, że kurs Ci wzrośnie. Co więcej - jest 50/50, że kurs będzie rósł/malał.
 
G 46

ghs

Użytkownik
no moze masz racje, a znasz jakies buki z livebetem na koszykowke i siatkowke? bo ja bym to sobie przestestowal
Ręce mi opadły. To Ty wypowiadasz się na ten temat, piszesz, jak trzeba grać, a sam nigdy tego nie próbowałeś i nawet nie wiesz, gdzie można tak grać? Żenada.
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Ja ostatnio zacząłem grać na under/over 2,5 w piłce nożnej. I powiem, że przy odpowiedniej wiedzy nt. rynku, oraz znajomości dyscypliny, no i zachowaniu pewnych zasad można tam dość pewnie wygrać pieniądze.
 
klammer 0

klammer

Użytkownik
no rozumiem ze jemu opadly bo niedoczytal ale po co ty sie wcinasz jak nie masz nic nowego do powiedzenia
A poniewaz jestem bardzo wrazliwy na krytyke to sprawdzilem to wlasnie dzis na bwin.
Pojedynczy zaklad na to ktora druzyna pierwsza zdobedzie 20 punktow w 1 kwarcie i kursy na obie zmieniaja sie bardzo szybko na obie strony w miare zdobywania przez nie punktow, nie tak jak w pilce gdzie moga zdobyc jednego gola i sie nastawiaja na obrone tego wyniku. I trafilem surebeta juz przy wyniku 10:11 czyli w polowie do konca zakladu.
 
G 46

ghs

Użytkownik
Gówno trafiłeś, nie surebeta. W surebecie trzeba obstawić jednocześnie wszystkie możliwości, a nie jedną i później czekać, aż się uda. To co Ty robisz, to zwykły trading, a temat nie jest o tym, więc jeśli ktoś się wcina, to tylko Ty ze swoim tradingiem w temat surebetowy.
Dodatkowo to, że Ci się raz udało to sobie możesz wsadzić. Taki trading wychodzi z grubsza 3 na 4 razy, zysk z jednego jest powiedzmy 20%. Za czwartym razem Ci się nie udaje i tracisz 100%. Nic nowego nie odkryłeś, dziesiątki osób na tym forum próbowało tak grać (w tym ja) i tylko nieliczni mają do tego wystarczające umiejętności. Powtarzam - znajdź sobie na tym forum tematy o tradingu i tam się wyżywaj.
Trzeba też zauważyć, że wnioskowanie o sposobie gry na podstawie jednej czy tylko paru prób jest zupełnie bezwartościowe. To tak jakby wyjść na ulicę, zobaczyć, że pierwszy samochód jest czerwony i na tej podstawie twierdzić, że wszystkie auta są czerwone. Pograj tak 2 lub więcej miesięcy i dopiero wtedy możesz się dzielić wnioskami.
 
Do góry Bottom