>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Trading przyszłością bukmacherki

R 40

raddik

Użytkownik
Chelsea - Manchester City: zamierzam kupić 1-1 i 0-0 Sezon w Anglii corocznie inaugurowany jest przez starcie zdobywcy mistrzostwa i Pucharu Anglii, czyli mecz o Tarczę Wspólnoty. Z przedsezonowych spotkań trudno wysnuwać dalekosiężne wnioski i wyrokować kto ma większe szansę na zwycięstwo w jutrzejszym meczu. Również rynki na BF, póki co słabo nasycone i na rozwój wypadków na CS trzeba będzie poczekać do jutra. Warto jednak już dziś przyjrzeć się sytuacji na MO

Jak widać najwięksi &quot;gracze&quot; czyli Canbet, Pinnacle i Sbobet pchają remis w dół, a to zazwyczaj pociąga za sobą również wyniki underowe. Zobaczymy co uda się ugrać na tym rynku.
 
R 40

raddik

Użytkownik
Tak jak się spodziewałem remis spadł o 1 tick do poziomu 3,45 a under 2,5 wahał się pomiędzy 2,04 - 2,00. Na rynku CS 0-0 było dość stabilnie dzięki czemu udało się przehandlować 200e między tickami 13,0 i 12,5. Na wyniku 1-1 stałem zdecydowanie za wysoko ( w koszyku 7,8) i handel toczył się beze mnie.
Na godzinę przed pierwszym gwizdkiem nastąpiło gwałtowne tąpnięcie na rynku overa, który to w krótkim czasie umocnił się do poziomu 1,81. Niestety zamiast to wykorzystać zająłem się gorączkowym wycofywaniem stawek z 0-0 i 1-1, bo kurs szybował odpowiednio na poziom 15,5 i 8,2. Za niewielką stawkę udało się jeszcze upolować wynik AU, co zaowocowało greenem 13,48 euro
 
R 40

raddik

Użytkownik
QPR - Swansea: kupiłem back QPR @ 2,06 Rzadko grywam rynki 1x2, ale tym razem, wobec początku sezonu i dopiero rozkręcających się innych rynków trzeba szukać swoich okazji gdzie indziej. Gospodarze dokonali w lecie sporo zakupów. Do zespołu przyszli: Samba Diakité, Ryan Nelsen, Andy Johnson, Robert Green, Park Ji-Sung i Fabio (obaj MU) i wydaje się, że grający upatrują w gospodarzach zdecydowanych faworytów. Od kilku dni kurs na QPR spada, o czym przekonuje wykres:

Ja załapałem się dopiero w nocy na kurs 2,06, a można było łapać dużo wyżej. Mam jednak nadzieję, że to nie koniec spadków i przed meczem obejrzymy spadek kursu poniżej 2,00. Póki co najbardziej liczące się buki (canbet, pinnacle, sbobet) solidarnie spuszczają kursy na gospodarzy.
 
R 40

raddik

Użytkownik
Tak jak się spodziewałem kurs spadł w okolicę 2,00 i zahaczył o 1,99. Kontrę ustawiłem w koszyku 2,00, więc bez problemów została ona wchłonięta. Następnie złapałem jeszcze 1 tick między 2,02-2,04. Generalnie rynek bardzo stabilny, dobrze nadawał się do scalpowania. Zysk z rynku to 13,07e.

Mecz zakończył się wynikiem 0-5 ????
To kolejny argument przemawiający za tradingiem, bo na forum typ na QPR był bardzo popularny. (Między innymi dlatego liczyłem na spadki kursu). Można przeczytać sto analiz, można rozbierać na czynniki pierwsze taktykę, skład, zaplecze finansowe, a wszystko i tak weryfikuje boisko.
 
R 40

raddik

Użytkownik
Aston Villa - Everton: chce kupić 0-1 i 0-0 Jestem ustawiony w obydwu kolejkach po 9,0 i 10,5 a skłoniły mnie do tego przede wszystkim wyniki ostatnich spotkań, gdzie AV przegrało 0-1, zaś Everton ograł MU w takim samym stosunku bramkowym. Tak wyglądały ostatnie mecze obu ekip:

Liczę, że under nie odbije powyżej poziomu 1,8 i będzie możliwe odsprzedanie obu betów z zyskiem. Zwracam jednak uwagę, że mecz zaplanowany jest na godzinę 16:00 a to na pewno spowoduje, że na rynkach nie będzie zbyt wiele środków, więc radzę nie szaleć ze stawkami.
 
R 40

raddik

Użytkownik
Muszę powiedzieć, że Everton poczyna sobie w tym sezonie bardzo ładnie. Najpierw ograł MU, a ostatnio rozbił solidne AV. Przy okazji polecam grać na spadki The Toffies w weekend. Zagrają na wyjeździe ze słabym WBA, a kurs obecnie na poziomie 2,52 - powinien do meczu spaść o kilka ticków.
Co do sobotniego typu udało się złapać 1 tick na wyniku 0-0 w koszykach 10,5-&gt;10,0. Co ciekawie udało mi się dwukrotnie obrócić stawką (po zakonczeniu transkacji greenem powtórzyłem całą operację). Stąd też wynik na poziomie 21,56e

Póki co nie podaje propozycji z LM i LE bo płynność żenująca i jeśli cokolwiek atakuję to raczej z potrzeby chwili niż zaplanowanej i przeanalizowanej sytuacji.
 
P 0

ppkkrawczyk

Użytkownik
Witam.
Mam jedno pytanie, po około 2tygodniach użytkowania program Geeks na wersji treningowej wygasł. Więc wersja treningowa też jest płatna?
 
holdenvxr8 24

holdenvxr8

Użytkownik
Witam.
Mam jedno pytanie, po około 2tygodniach użytkowania program Geeks na wersji treningowej wygasł. Więc wersja treningowa też jest płatna?
Nie ma znaczenie czy jest wybierasz betfair na żywo czy wersję treningową Geeks jest za darmo tylko na dwa tygodnie potem musisz kupić licencje albo poszukać innego programu, na pocieszenie dodam że dostępna jest darmowa ale nie wiadomo do kiedy beta 1.2d
 
R 40

raddik

Użytkownik
@Sikorrrr
Mniej więcej się zgadza
@ppkkrawczyk
Geek nie jest niezbędny do handlu pre - ja obywam się bez
Swansea - Sunderland: kupuję BACK Swansea po kursie 2,24 Prawdę mówiąc nie spodziewałem się przed sezonem, że Laudrup tak umiejętnie poskłada tą ekipę. Ostatnie wyniki gospodarzy prezentują się nader okazale:
Swansea 3-1 Barnsley
Swansea 3-0 West Ham
QPR 0-5 Swansea
Swansea 3-3 Stuttgart
Swansea 4-2 Blackpool
W lidze mają póki co bilans 2-0-0, zaś w golach 8-0, co czyni ich zdecydowanym faworytem sobotniego starcia. Kurs spadł już od poniedziałku z poziomu 2,30, aczkolwiek uważam, że to nie koniec spadków i jutro zobaczymy tutaj spokojnie poniżej 2,2. Łabędzie obok Evertonu to obecnie dwie najlepsze ekipy ligi i jutro kursy na te drużyny powinien spadać. Jak będzie zobaczymy ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
holdenvxr8 24

holdenvxr8

Użytkownik
Bardzo dobry rynek zaraz po przeczytaniu twojego posta kupiłem Swansea po 2.24 a dzisiaj sprzedałem po 2.04. Nie wchodziłem dużą stawką ale zysk 5e na pojedyńczym rynku to przy moim budżecie sporo jak na handel pre.
 
R 40

raddik

Użytkownik
Sobotni rynek Swansea na MO to jeden z tych, które traderzy chcieliby oglądać jak najczęściej. Praktycznie cały dzień następowały powolne spadki, aby w kulminacyjnym momencie zahaczyć nawet o 2,02. Kto kupił, wtedy gdy radziłem na pewno jest zadowolony. Mój handel odbywał się między koszykami 2,24-&gt;2,12, a następnie wszedłem jeszcze między 2,08-&gt;2,04. Stawki rzędu 100-200e, więc zysk na poziomie 18,32 e musi cieszyć.

Przed nami 2 tygodnie odpoczynku ze względu na reprezentacje, gdzie z reguły dobra płynność jest tylko na Anglii.
 
B 0

bartizielu

Użytkownik
Mam pytanie...zaczynam przygodę z tradingiem jednak rynek Betfair zaskakuje mnie momentami dość znacznie. A mianowicie...przytoczę przykład.
Spotkanie Argentyna - Paragwaj, gdzie gospodarze są ewidentnymi faworytami. Niedługo (4min) trzeba czekać na pierwszą bramkę dla Argentyny, później na nieszczęście wpada wyrównanie z karnego dla Paragwaju (jak każdy wie - totalny przypadek). Stan bramkowy 1:1. I teraz z racji tego, iż jestem przekonany, że kolejna bramka wpadnie dla Argentyny, stawiam back na kurs 5.1 dla wyniku 2:1 (co dzieje się nie później niż 3-4min po moim postawieniu). I co robi rynek? Wariuje (moim zdaniem przynajmniej). Zamiast schodzić poniżej kursu 5.0 to wskakuje na kursy w okolicach 8.0. Ale dlaczego skoro obecny wynik jest tym, który widnieje w tym momencie? Moim zdaniem rynek powinien zachować się całkiem odwrotnie.
 
bartek159 67

bartek159

Użytkownik
Mam pytanie...zaczynam przygodę z tradingiem jednak rynek Betfair zaskakuje mnie momentami dość znacznie. A mianowicie...przytoczę przykład.
Spotkanie Argentyna - Paragwaj, gdzie gospodarze są ewidentnymi faworytami. Niedługo (4min) trzeba czekać na pierwszą bramkę dla Argentyny, później na nieszczęście wpada wyrównanie z karnego dla Paragwaju (jak każdy wie - totalny przypadek). Stan bramkowy 1:1. I teraz z racji tego, iż jestem przekonany, że kolejna bramka wpadnie dla Argentyny, stawiam back na kurs 5.1 dla wyniku 2:1 (co dzieje się nie później niż 3-4min po moim postawieniu). I co robi rynek? Wariuje (moim zdaniem przynajmniej). Zamiast schodzić poniżej kursu 5.0 to wskakuje na kursy w okolicach 8.0. Ale dlaczego skoro obecny wynik jest tym, który widnieje w tym momencie? Moim zdaniem rynek powinien zachować się całkiem odwrotnie.
Tak się składa, że wynik 2-1 widniał już w 31minucie spotkania, a w takich przypadkach gdy mecz jest overovy i ma mocnego faw, a ten niewątpliwie taki był (kurs na over 2.5 1.65 przed meczem oraz ok. 1.32 na Argentynę) i gdy jest jeszcze bardzo dużo czasu do zakończenia meczu spadać będą wyniki Any Unquoted oraz być może delikatnie 3-1 w tym wypadku, ponieważ rynek nie wierzy, że takie właśnie overove spotkanie zakończy się w 31 minucie na stanie 2-1. Rynek był przekonany że gwiazdy z Argentyny nie spoczną na laurach i że jeśli do 31 minuty strzeliły 2 bramki to będą strzelać dalej stąd to wybicie wtedy aktualnego wyniku 2-1.
 
R 40

raddik

Użytkownik
Obecnie mamy trochę luzu w tradingowej karuzeli, bo na meczach kwalifikacyjnych płynność nie poraża ???? Wobec tego postanowiłem podzielić się z wami cytatami, które mnie osobiście bardzo pomagają w tradingu. Mam je wypisane i przylepione nad biurkiem. W chwilach, gdy korci mnie, aby wejść &quot;in play&quot; albo zrobić coś głupiego czytam sobie te złote myśli i odzyskuje trzeźwość umysłu. Może niektórych z was to zainspiruje:
&quot;Nigdy się nie poddawaj, nigdy się nie poddawaj, nigdy, nigdy, nigdy, nigdy – w niczym, wielkim i małym, poważnym i niepoważnym – nigdy się nie poddawaj&quot;
W.Churchill
„Standardowa edukacja zapewni Ci przeżycie. Samokształcenie - fortunę.&quot;
J.Rohn
&quot;Nie pracuj za pieniądze, niech pieniądze pracują dla ciebie.&quot;
R. Kiyosaki
„Puste kieszenie nigdy nie powstrzymały nikogo przed podjęciem działania. Mogą to zrobić tylko puste głowy i puste serca.”
N.V. Peale
&quot;Jeżeli nie umiesz zaakceptować straty i boisz się otworzyć pozycję na rynku, znaczy to, że giełda nie jest dla ciebie. Nie znaczy to, że jesteś gorszy od innych; po prostu musisz się zająć czymś innym.&quot;
G. Segal
&quot;Bój się, gdy inni są chciwi i bądź chciwy, gdy inni się boją.&quot;
W.Buffett
&quot;Rynek nie jest Twoją mamą. Na giełdzie grają twardzi ludzie, którzy chcą Ci zabrać pieniądze, a nie mają zamiaru głaskać Cię po główce.&quot;
A. Elder
&quot;W dzisiejszym świecie sukces nie zależy już od tego, czy informacje zdobywa się wcześniej niż inni, lecz od tego, jak się je analizuje.&quot;
B.Froehlich
 
B 0

bartizielu

Użytkownik
W chwilach, gdy korci mnie, aby wejść &quot;in play&quot;
Czy uważasz, że granie &#39;in play&#39; przynosi więcej strat niż korzyści? Dlaczego nie tradujesz również podczas spotkania? Czy może po prostu Twoja strategia gry nastawiona jest na &#39;pre play&#39;?
 
S 45

sikorrrr

Użytkownik
Czy uważasz, że granie &#39;in play&#39; przynosi więcej strat niż korzyści? Dlaczego nie tradujesz również podczas spotkania? Czy może po prostu Twoja strategia gry nastawiona jest na &#39;pre play&#39;?
In play to już nie jest czysty trading. To bardziej podchodzi pod gambing, bo kursy są uwarunkowane tym, co dzieje się na boisku, a jak wiadomo tego przewidzieć nie jesteśmy w stanie w 100%
 
Do góry Bottom