>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Trading

rogusz9 0

rogusz9

Użytkownik
Witam zajmuję się bukmacherką już od kilku lat raz z lepszym raz z gorszym skutkiem. Ostatnio jednak zainteresowałem się tradingiem, czytałem wiele artykułów na ten temat i postanowiłem wpłacić niewielką kwotę do najpłynniejszej giełdy zakładów sportowych jaką jest bez wątpienia betfair. W ciągu trzech tygodni bez jakiegokolwiek ryzyka zrobiłem 300% swojego kapitału lecz cały czas się uczyłem zachowania rynku na giełdzie. Czułem się coraz pewniej aż do dzisiaj(03.03.10) gdy kupiłem kurs na under 2.5 w meczu armenia-białoruś. Został mi zaakceptowany bardzo dobry kurs(1.81) za całą kwotę jaką miałem na betfair. Dobra myślę teraz tylko korzystnie sprzedać i zrobić jedną z lepszych transakcji w swojej krótkiej karierze. Rzeczywiście sprzedałem lay za 1.68 i rynek stworzył mi tzw. all greena czyli bez względu na wynik meczu zarabiałem niezłą kwotę. Jednak coś mnie zaniepokoiło, gdyż po zakończeniu meczu owy lay którego sprzedałem najzwyczajniej zniknął i pojawiła się strata całego mojego kapitału. Napisałem maila a oni mi odpowiedzieli, że mecz zaczął się pół godziny wcześniej i wszystkie kursy zaakceptowane po rozpoczęciu spotkania zostały anulowane. Jednak wtedy gdy sprzedawałem laya rynek nie widniał jako &#39;na żywo&#39; więc myślałem że wszystko w porządku. Pisałem im kilka maili z pretensjami jednak oni mi przysyłali fragmenty regulaminu W przypadku kiedy rynek jest zaplanowany ‘na żywo’, a jednak Betfair nie zawiesi go w odpowiednim czasie, a rynek nie jest prowadzony ‘na żywo’ w jakimkolwiek momencie podczas wydarzenia sportowego, wtedy wszystkie zakłady obstawione po rozpoczęciu gry zostaną unieważnione (w przypadku wyścigów konnych oraz wyścigów chartów, zakłady zostaną unieważnione raczej według oficjalnego czasu, aniżeli zaplanowanego czasu zakończenia). Jeśli czas rozpoczęcia wydarzenia nie jest zaplanowany, Betfair dołoży wszelkich starań, ażeby ustalić odpowiedni czas rozpoczęcia wydarzenia, a wszystkie zakłady przyjęte po wyznaczonym przez Betfair czasie zostaną unieważnione. No i najogólniej rzecz biorąc zostałem na lodzie po jednym z najlepszych tradingów i nie wiem teraz co o tym myśleć: zarabiać regularnie zarabiałem bez żadnego ryzyka miałem tylko kilka minusowych transakcji co stanowiło może 2,3% z wszystkich . Zrobiłem 300% z kapitału początkowego i wszystko znikło przez jeden feralny mecz który rozpoczął się pół godziny wcześniej paranoja. Proszę o jakieś porady co zrobić, żeby uniknąć takich sytuacji w przyszłości może grać na bardziej znanych rynkach; wiadomo przecież, że przykładowo mecz Manchesteru nie zacznie się wcześniej bo co by to była za komedia. Jednak na mniej znanych rynkach można było więcej wyciągnąć kasy. Także dziękuję wszystkim za przeczytanie mojego posta i proszę o jakieś porady, może znajdą się takie osoby, które są traderami na zakładach sportowych i może mieli podobne dziwne sytuacje. POZDRAWIAM
 
Baqu 751,6K

Baqu

Forum VIP
witaj rogusz9

na wstępie napiszę, że sam nie &#39;trejduję&#39; gdyż nie &#39;bawi&#39; mnie ten rodzaj bukmacherki, aczkolwiek jak mam czas to i w tym kierunku poszerzam swóją wiedzę ( jej nigdy dośc prawda ? ). Z tego co zauważyłem na Betfair, którzy oprócz wprowadzonego około pół roku temu &quot;haraczu&quot; ostatnio mieli ogromne problemy z:



co też &#39;zabijało&#39; trading. Nie mówiąc już o np. braku prądu... co wtedy zrobisz ?

dzwonisz :
Betfair Telephone Betting Service
* 0844 871 5555 (U.K.)
* 0044 20 8834 8060 (non-U.K.)
Trzeba tam podać swój Telephone account number (TAN), można go znaleźć w My Profile.
Musisz podać na jakich zakładach masz pieniądze i poprosić o zrobienie przeciwnego do twojego zakładu.
 
rogusz9 0

rogusz9

Użytkownik
No tak zgadza się ostatnio bardzo często mieli problemy techniczne albo nie można było wyświetlić ich strony albo zakładka moje zakłady nie akceptowała ich. Widzisz dzięki za podpowiedź, że jest możliwość postawienia zakładu przez telefon nadal jednak pozostaje bolączka co z meczem, który nie jest oferowany na żywo i rozpoczyna się przed czasem tak jak w moim przypadku. Muszę dokładnie przeczytać regulamin na betfair co z innymi sytuacjami jak na przykład przełożony mecz. Jeśli rynek jest zawieszony a wcześniej kupiłem kurs to nie mogę go sprzedać. Wiem, że trading to jest jeden z najlepszych metod zarabiania pieniędzy sam się o tym przekonałem niestety bardzo dziwna sytuacja spowodowała, że straciłem kapitał na szczęście nie był zbyt duży. Wpłace po raz kolejny napewno znów małą kwotę, żeby cały czas nabierać doświadczenia, uczyć się i unikać rynków potencjalnie zagrożonych podobną sytuacją
 
B 0

benjaminxxxxxx

Użytkownik
Polecam Forex. Duzo wieksze mozliwosci niz przy tradowaniu na zakladach.
Majac nawet sredni system mozna w miesiacu zrobic duzo lepszy profit niz na zakladach.
Sam sie juz dawno temu przerzucilem na FOREX, a zakladami zajmuje sie tylko z tego wzgledu ze lubie sport i emocje z nim zwiazane.
Pozdrawiam
 
Do góry Bottom