>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

% trafnosci typów

K 0

krypa1920

Użytkownik
Witam jestem nowy na forum. Gram od dluzszego czasu w sts. Jestem do tylu wlasciwie nie mialem zadnej wyplaty. Sprawdzilem dzisiaj celnosc moich typow i tak w miesiacu marzec typowalem 55 spotkan z tego trafnych typow bylo 25. I teraz moje pytanie. Czy taka liczba celnych typów jest dobra czy musze popracowac nad celnoscia? Jesli jest dobra to jak grac zeby cos zystac? Dziekuje za rady. Pozdrawiam.
 
klemenspff 407

klemenspff

Użytkownik
Witam jestem nowy na forum. Gram od dluzszego czasu w sts. Jestem do tylu wlasciwie nie mialem zadnej wyplaty. Sprawdzilem dzisiaj celnosc moich typow i tak w miesiacu marzec typowalem 55 spotkan z tego trafnych typow bylo 25. I teraz moje pytanie. Czy taka liczba celnych typów jest dobra czy musze popracowac nad celnoscia? Jesli jest dobra to jak grac zeby cos zystac? Dziekuje za rady. Pozdrawiam.
Wszystko zależy od kursów jakie grasz i czy to są single czy liczysz ogólnie.Dam Ci prosty matematyczny przykład
25 : 55=45,45%
Więc jeśli dajmy na grasz średnio Kurs 2,50 - podatek 12% =2,2 X25 licząc płaską stawkę 1j daje dopiero zwrot czyli 55 a co za tym idzie przy takiej skuteczności i płaskiej stawce przyjmując że grasz single sam sobie możesz odpowiedzieć na to pytanie
Sprawa ma się inaczej gdy operujesz różnymi stawkami,wszystko wtedy zależy od stawkowania bo i mniejszy procent może dać Ci zysk.Ogólnie po pierwsze patrzy się na yield czyli stosunek zysku do sumy stawek.Ten aspekt tak naprawdę jest ważny a nie skuteczności bo nie ma na świecie nikogo kto miałby stały patent na % trafionych typów chyba że gra ustawione mecze,ale mówimy tutaj o bukmacherce jako rozrywce.Polecam więc zrobić tak:
zysk/strata x suma postawionych pieniędzy x 100% i wyjdzie Ci jak dobry jesteś
edit: nie zwróciłem uwagi na zdanie jestem do tyłu,bo w sumie sam sobie odpowiedziałeś na swoje pytanie,ale to powyżej możesz przeczytać w ramach &quot;matematyki w bukmacherce&quot;
Pozdrawiam
 
K 0

krypa1920

Użytkownik
Gram roznie 5 spotkan 6 spotkan czasem jedno. Gram za rozne stawki od 2zl do 100zl. Czesto jest tak ze nie trafiam jednego spotkania na danym kuponie. Gram bardzo chaotycznie. Kursy staram sie wybierac w miare wysokie. Troche zaczęło mnie juz denerwowac to ze przewaznie brakuje tego jednego moze dwoch spotkan trafionych na kuponie. Zacząłem czytac w internecie i trafilem na to forum. Wyczytalem tu by grac single lub duble i mysle ze to moze byc sposob ale teraz jest pytanie jak grac? Czy zaczynac od np 2zl czy odrazu walic za 100zl?
 
klemenspff 407

klemenspff

Użytkownik
Odszedłem od bukmacherki jakiś czas temu,ale tutaj przyznam racje single i duble to jedyne co ma dla mnie sens w tej zabawie

Kursy staram sie wybierac w miare wysokie. Troche zaczęło mnie juz denerwowac to ze przewaznie brakuje tego jednego moze dwoch spotkan trafionych na kuponie
W sumie tutaj masz odpowiedź na swój problem,skoro grasz AKO z wysokimi kursami i brakuje Ci jednego dwóch typów do szczęścia to polecam prosty zabiega

liczmy że masz średni kurs 1,80 - podatek 12% =1,584

Dajmy na to masz 6 spotkań na kuponie nie wchodzą dwa czyli 4 są na plusie i teraz rozbijając to na 6 singli z płaską stawką daje to prostą matematykę

1,584 x 100= 154,80 - 100= 54,8 czyli średni zysk z kuponu

idąc dalej tym tokiem myślenia wchodzi Ci 4 typy i masz :
54,8 x 4=219,20

Dwa typy na minus czyli:
219,20-200=19,20

Zysk 19,20 po podatku
Niby nie dużo,ale jak to mówią grosz do grosza,a 90% i tak dokłada do interesu ,ale to kwestia mindsetu,a nie skuteczności stawkowania itp choć na ten temat się nie wypowiadam bo na tym forum sami wygrywający ????

Pozdrawiam
 
K 0

krypa1920

Użytkownik
Witam. Dziekuje za rady. W takim razie co powinieniem teraz zrobic? Jak stawkowac? Rozumie ze po pierwsze musze zmienic buka na innego bet at home lub bet clic itp aby nie lupali mnie na podatku. Po drugie musze grac single lub duble. Tylko teraz jak stawkowac by to mialo sens? Powiedzmy ze np. Mam na poczatek 100zl. Grac 10 kuponow po 10 czy np grac stawka 5 nie.trafie stawka 10 znow nie trafie stawka 15 trafie i wtedy zmniejszam stawke do 10? Powiedzmy ze z tych 100zl w ciagu miesiaca chcialbym zrobic 450-500zl. Czy jest to wogole mozliwe przy malych stawkach?
 
N 0

newone

Użytkownik
Ciężko będzie ze 100 zł zrobić 500 w miesiąc. Chyba że zagrasz pare razy all-in, ale tego nie polecam.
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Witam. Dziekuje za rady. W takim razie co powinieniem teraz zrobic? Jak stawkowac? Rozumie ze po pierwsze musze zmienic buka na innego bet at home lub bet clic itp aby nie lupali mnie na podatku. Po drugie musze grac single lub duble. Tylko teraz jak stawkowac by to mialo sens? Powiedzmy ze np. Mam na poczatek 100zl. Grac 10 kuponow po 10 czy np grac stawka 5 nie.trafie stawka 10 znow nie trafie stawka 15 trafie i wtedy zmniejszam stawke do 10? Powiedzmy ze z tych 100zl w ciagu miesiaca chcialbym zrobic 450-500zl. Czy jest to wogole mozliwe przy malych stawkach?
Na poczatek powiem ze w 100% zgadzam z Klemens. Single, Duble max tasiemka za pare zl dla lepszego ogladania anizeli zysku. Co do podkreslonego, to polecalbym odrazu wybic sobie z glowy progresje. Zawsze sie gra z tym co jest a nie przeciw temu. Gdyby bylo inaczej statystycy i oddsmakerzy jak i obstawiajacy nie brali by czegos takiego pod uwage jak &quot;forma&quot;. Jesli ktos przegrywa 5 razy pod rzad to duze szanse ze przegra i szosty(po prostu im nie idzie, a doszukiwanie sie cudu tam gdzie go nie ma tylko trwoni czas i pieniadze).
Co do samego stawkowania to wyznacz sobie stala stawke ktora bedzie wyznacznikiem zakladow. Teraz, lepiej 10 x 10 zl , czy 20 x 5? Tutaj polecalbym 10 x 10. Zeby dac Ci do zrozumienia zadam Ci pytanie: Co jest latwiejsze trafic...9 na 10 do kosza(90%) czy 90 na 100(90%)? Poprawna odpowiedzia jest 9/10. Im mniej typow, rzutow czegokolwiek tym lepiej. Lepiej jest sie otrzasnac przegrywajac raz 1000 zl niz 20 razy po 50zl, aspekt psychologiczny. Powodzenia.
 
starski 5,6K

starski

Użytkownik
Witam jestem nowy na forum. Gram od dluzszego czasu w sts. Jestem do tylu wlasciwie nie mialem zadnej wyplaty. Sprawdzilem dzisiaj celnosc moich typow i tak w miesiacu marzec typowalem 55 spotkan z tego trafnych typow bylo 25. I teraz moje pytanie. Czy taka liczba celnych typów jest dobra czy musze popracowac nad celnoscia? Jesli jest dobra to jak grac zeby cos zystac? Dziekuje za rady. Pozdrawiam.
Celność jest najważniejsza ale w głównym rozrachunku liczy się Yeild%, w twoim przypadku wyszedłeś na sporym minusie i zanim zaczniesz grać za pieniądze powinieneś pograć na jakimś portalu typu Blogabet by się sprawdzić. Większość graczy nie jest w stanie wyjść na plus, a tym bardziej w polskich realiach z 12% podatkiem i niszowymi kursami. Wygrywających jest zaledwie garstka i jeśli nie jesteś na bieżąco w danym sporcie lub nie masz dojścia do zawodowych graczy to daruj sobie bo szkoda nerwów i czasu.
 
Do góry Bottom