>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tragedia w Smoleńsku

Status
Zamknięty.
norek89 0

norek89

Użytkownik
Trudno mi w to uwierzyć....to jak sen:-(
Onet podaje że było 150 osób na pokładzie a 87 zginęło... może jednak ktoś przeżył ???? ???? ????
 
travism 190

travism

Forum VIP
o shit :| leze sobie słucham informacji na RMF Fm i tak sie zerwałem z łóżka ze aż sie rozbudziłem :| tragedia...
 
riki1 13

riki1

Użytkownik
co sie chcialem spytac to teraz Tusk bedzie prezydentem dobrze mysle?i na jak dlugo czy do konca kadencji tj konca tego roku?
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Znacie moze jakis serwis informacyjny Niemiecki i Rosyjski cos jak Polskie WP LUB ONET? chce troche poczytac co tam pisza o tej tragedi..
 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
Wszystkie imprezy masowe zostaną odwołane, to na bank. Kto będzie się interesował takim &quot;gównem&quot; w sytuacji gdzie ginie para prezydencka i całe otoczenie Kaczyńskiego...
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Prezydentem będzie Komorowski jako Marszałek Sejmu.
właśnie dlatego prezydent nie może podróżować z marszałkiem jednym samolotem.
 
choderek 11

choderek

Użytkownik
co sie chcialem spytac to teraz Tusk bedzie prezydentem dobrze mysle?i na jak dlugo czy do konca kadencji tj konca tego roku?
Nie. Jeśli faktycznie L.Kaczyński zginął to p.o prezydentem zostaje Marszałek Sejmu, czyli B.Komorowski.
 
marcin9002 0

marcin9002

Użytkownik
Ostatnio przeszła chyba ustawa o zakupie nwoych maszyn. Ale w takim przypadku nie wiem czy nowa maszyna cokolwiek by pomogła. Ponieważ samolot zahaczył o drzewa w gęstej mgle.
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Znacie moze jakis serwis informacyjny Niemiecki i Rosyjski cos jak Polskie WP LUB ONET? chce troche poczytac co tam pisza o tej tragedi..
podbijam !

nie ma takiej opcji, FF odwołane(przełożone)
Wszytskie imprezy sportowe itd.
wstaje rano, na gg widze link, wchdoze, nie dziabie. Onet nie odpala. Bije na TVN24 ... szok.
to jest dla mnie niewiarygodne. Katastrofa na skale swiatowa.
cos niewiarygodnego.
&quot;Gdyby to było kilka osob ... &quot;, ale cały Polski mózg polityczny ... o matko.
 
marcin9002 0

marcin9002

Użytkownik
Na onet, wp czy interię wejść nie idzie a taka strona internetowa CNN milczy o katastrofie. Zapatrzeni w swoje nosy Amerykańcy :/
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom