>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tragedia w Smoleńsku

Status
Zamknięty.
norek89 0

norek89

Użytkownik
Nie jesteśmy pilotami, nie wiemy ile mieli paliwa na pokładzie.

Lotniska są: Moskwa, St.Peterburg, i lotniska Tallinie i inne, ale wiadomo co i jak tam się działo........ ????

własnie sie wypowiadaja na ten temat w tvp info. Ale nie chca komentować tego czy za poźno czy wcale nie pozwolili im osadzić gdzie indziej ;/ 4 próby ladowania mieli, czarna skrzynka ujawni prawde..
 
robbn 23

robbn

Użytkownik
No z racji, że ta sprawa dotyczy całego kraju, to powinni wszyscy mieć możliwość obejrzenia wszystkiego.
Nie przesadzajmy, nie w publicznej telewizji w takich godzinach? Praktycznie na każdym kanale teraz leci coś o tragedii, chciałbyś żeby Twoje dzieci trafiły na pokaz zmasakrowanych zwłok?
Widzieliście zaangażowanie ruskich ratowników
Już się zaczyna szukanie teorii spiskowych. A co mieli reanimować zwłoki?
Latając takim złomem trzeba się liczyć z tym, że może prędzej czy później nastąpić taki wypadek..
 
cien-27585 209

cien-27585

Użytkownik
własnie sie wypowiadaja na ten temat w tvp info. Ale nie chca komentować tego czy za poźno czy wcale nie pozwolili im osadzić gdzie indziej ;/ 4 próby ladowania mieli, czarna skrzynka ujawni prawde..
o ile znajdą czarną skrzynkę;)
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
własnie sie wypowiadaja na ten temat w tvp info. Ale nie chca komentować tego czy za poźno czy wcale nie pozwolili im osadzić gdzie indziej ;/ 4 próby ladowania mieli, czarna skrzynka ujawni prawde..
No oby, i sami sobie odpowiedzcie : krążyli 4 razy nad zamglonym lotniskiem. Spokojnie by dolecieli do Moskwy, Tallina czy gdzieś - no nie szyderstwo :?:
 
marcin9002 0

marcin9002

Użytkownik
Piotr Nurowski nie żyje. Prezes Polskiego Komitetu Olimpijskiego zginął w katastrofie rządowego samolotu w Smoleńsku - poinformowała stacja TVN 24.
Na pokładzie oprócz Nurowskiego znajdowały się najważniejsze osoby w kraju, m.in. prezydent Lech Kaczyński wraz z żoną Marią. Nikt nie przeżył.

źródło: onet.pl
info dla Redwitz
 
riki1 13

riki1

Użytkownik
dalej twierdze ,ze nie wierze ,ze samolot wylecial i nie wiedzieli ile osob bylo na pokladzie i kto ich odprawial na ten lot tylko po co ukrywaja takie iunformacje?
 
betheone 188

betheone

Użytkownik
Dziewczyna do mnie dzwoni o 9 rano, budzi mnie, mówi, że prezydent nie żyje, ja do niej, żeby sobie nie żartowała, bo to nie prima aprillis i dostała jeszcze ode mnie porządne zj..., włączam telewizję, patrzę i nie wierzę. I teraz mam obrażoną dziewczynę i tragedię jakiej nie było. Masakra.
 
norek89 0

norek89

Użytkownik
No oby, i sami sobie odpowiedzcie : krążyli 4 razy nad zamglonym lotniskiem. Spokojnie by dolecieli do Moskwy, Tallina czy gdzieś - no nie szyderstwo :?:
Dokładnie, w Moskie pogoda była dobra, lotnisko klasy lepszej. Nie powinni nawet podchodzić do lądowania w takich warunkach skoro lotnisko nie jest do tego przygotowane ( ktoś z rosyjskich władz - wieża kontroli lotow- powinien pilota o tym poinformować). Od razu mogli leciec do Moskwy czy Mińska i byłoby bezpiecznie.... dlaczego tak nie bylo? dowiemy sie, oby
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
no ale podobno powodu jeszcze nie mogą powiedzieć, czy słyszeliście coś innego????
No dajcie spokój, nie to jest w tym momencie najważniejsze...
Jakiś pożal się Boże prezenter tvn-u pyta się Niesiołowskiego czy będą w takim razie przedterminowe wybory... ręce opadają. Żadnego odruchu ludzkiego, tylko w ciągłym biegu po sensację.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom