>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tragedia w Smoleńsku

Status
Zamknięty.
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Widzicie sami jakie sprzeczne informacje, ja nie wierzę ruskom i tyle
sprzeczne informacje bo wszystko bylo podawane na goraco a info ile osob bylo na pokladzie pochodzilo z Polski, co ty ***** myslisz ze ruscy ich liczyli
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Jak informuje z Łodzi dziennikarz Sport.pl i &quot;Gazety Wyborczej&quot; Jarosław Bińczyk&quot; według pierwotnej decyzji finałowy turniej Final Four jednak się odbędzie, ale bez zaplanowanej oprawy. Jak dowiedział się Sport.pl przedstawiciel CEV, do którego należy decyzja został wezwany do wojewódzkiego sztabu kryzysowego, gdzie decyzja będzie dalej konsultowana.
Typersko napewno odpuszczam. Miałem nadzieje, że przełożą, bo w obliczu takiej tragedii nikt nie będzie się nawet cieszył ze zwycięstwa. Miał to być wielki spektakl i powinien zostać przełożony.

Wiedziałem, że nie zostanie przełożony, ale miałem taką nadzieję.
 
riki1 13

riki1

Użytkownik
jak sie moze odbyc final FF skoro polowa kladu bedzie miala uraz psychiczny i nie bedzie w stanie grac po tragedii? nie masz zadnych szans na to zeby sie FF odbylo dzisiaj 0%
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Qozi to potwierdzona lista:?:

Bo mój znajomy, sąsiad jest generałem i chciałbym jednak coś wiedzieć.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Qozi to potwierdzona lista:?:

Bo mój znajomy, sąsiad jest generałem i chciałbym jednak coś wiedzieć.

Trudno mi powiedzieć, bo znalazłem ją na forum PB, ale wydaje się bardzo prawdopodobna bo Kwaśniewski w tvn24 potwierdza niektóre nazwiska z tej listy.
 
bolos 3

bolos

Użytkownik
też liczylem na to , że przełożą .... a teraz szkoda gadać ;/
chociaż z drugiej strony też jednak zespol rosyjski wloski i slowacki jest a moga miec swoje inne ligi i pozniej terminarze by musialy przestawiac rozne federacje
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom