>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Transfer wygranej

G 13

gris

Użytkownik
Chciałbym przetransferować sporą sumę pieniędzy (kilka tysięcy) z jednego konta na drugie. Do tego mam limit zakładu na 200 zł. Próbowałem obstawiać surebety z minimalnym zyskiem na ślepo ale to nic nie dało. Ciągle kwota utrzymuje się na tym samym poziomie. Myślałem o progresji surebetowej ale z moim limitem daleko nie zajdę. Tak się zastanawiam czy to w ogóle jest wykonalne ale ponoć nie ma rzeczy niemożliwych. Czy ktoś ma jakieś pomysły?
 
P 522

paulattryda

Użytkownik
Ustaw surebeta na minimalną stratę. Żeby przetransferować potrzebujesz też gotówki na drugim koncie (ale to chyba oczywiste) i trochę czasu.
 
ester 87

ester

Użytkownik
Tak się zastanawiam czy to w ogóle jest wykonalne
Jasne że nie jest, jak niby chcesz to zrobić? Skąd możesz wiedzieć, czy kasa nie wzrośnie Ci właśnie na tym koncie, z którego starasz się wytransferować?
 
ester 87

ester

Użytkownik
nie ma rzeczy niemozliwych, po pierwsze z jakiego buka kase chcesz na jaki przetransferowac.
To jak to zrobić wg Ciebie? Rozumiem, że @gris ma problem z wypłatą/weryfikacją w Rivalo, więc wtransferowywanie tam kolejnych środków tylko ten problem zwiększy. A to czy tam środki wzrosną, czy zmaleją to jedynie kwestia szczęścia, długookresowo jeśli będzie grał surebety 0% to stan konta się nie zmieni - i tyle.
Skoro uważacie, że można sobie coś &quot;wytransferować&quot; to mam dla Was propozycję. Daję Wam na buku BetEster 1 mln zł, ot tak, po prostu. Wytransferowujcie do woli.
 
Do góry Bottom